Śmiertelne zatrucie tlenkiem węgla. Nie żyje ciężarna 18-latka i 70-latek

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
tvn24.pl
Czad – cichy zimowy zbójca
Czad – cichy zimowy zbójca Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

70-letni mężczyzna i będąca w piątym miesiącu ciąży 18-letnia kobieta nie żyją. Zmarli w wyniku zatrucia tlenkiem węgla w miejscowości Ścinawa na Dolnym Śląsku. Z budynku ewakuowano 15 osób.

Ścinawa. Nie żyje ciężarna kobieta

Do tragicznego zdarzenia przy ul. Kościuszki w Ścinawie doszło we wtorek, 28 marca br. Jak podaje tvn24.pl, straż pożarna otrzymała zgłoszenie przed 5:00 rano. Gdy służby dotarły na miejsce, zastały ratowników udzielających pomocy nieprzytomnej 18-latce. Kobieta nie przeżyła.

- Była w piątym miesiącu ciąży - poinformował mł. asp. Patryk Zdanowski ze straży pożarnej w Lubinie.

Śmiertelne zatrucie tlenkiem węgla

Strażacy potwierdzili, że w budynku ulatnia się niebezpieczny gaz. Śmierć poniósł także 70-letni mężczyzna.

Jak przekazała PAP oficer prasowa Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. str. Magdalena Cwynar, poszkodowana została również kobieta, najprawdopodobniej żona 70-letniego mężczyzny. Z budynku ewakuowano łącznie 15 osób.

Przyczyny ustala policja i prokuratura. Ze wstępnych informacji straży wynika, że 18-latka i 70-latek zamieszkiwali różne lokale.

Więcej informacji na stronie TVN24.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Dziurek/Getty Images

Pozostałe wiadomości