Piłkarz skoczył z klifu na wakacjach. Zginął na oczach żony i dzieci

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
RadioZet.pl
Śmierć piłkarza

Mourad Lamrabatte zginął po nieudanym skoku z 35-metrowego klifu. Uderzył o skałę i wpadł do wody. 31-latek zmarł na oczach swojej żony, która nagrała tragiczne zdarzenie. Śmierć sportowca potwierdził m.in. klub piłkarski SBV Vietesse, w którym występował.

Były piłkarz skoczył z klifu i zginął

Mourad Lamrabatte wybrał się wraz z rodziną w podróż na Majorkę. Piłkarz wypoczywał w miejscowości Santa Ponsa, niedaleko Magaluf. To właśnie tam nagrano przerażający moment, gdy piłkarz postanowił skoczyć z 35-metrowego klifu.

Rozmowy o śmierci

Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?
Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?Dzień Dobry TVN
wideo 2/2

Autorką filmu jest jego żona, która postanowiła uwiecznić wyczyn Mourada. Widzimy na nim stojącego na szczycie góry piłkarza. Po chwili mężczyzna rzuca się w dół. Niestety skok kończy się tragicznie. Piłkarz uderzył w skałę i wpadł do wody, ginąc na miejscu. Gdy 31-latka zorientowała się, co się stało, zaczęła rozpaczliwie krzyczeć.

Mourad Lamrabatte nie żyje

Śmierć piłkarza wstrząsnęła światem sportu. Wiadomość o tragicznym wypadku przekazał m.in. klub SBV Vietesse, gdzie sportowiec grał wcześniej.

-Vitesse otrzymało przykrą wiadomość o śmierci Mourada Lamrabatte. Były napastnik Jong Vitesse właśnie skończył 31 lat - czytamy na stronie klubu.

Portal sportbible.com poinformował, że sekcja zwłok wykazała, że były piłkarz nie zginął w wyniku uderzenia. Śmierć miała nastąpić w wyniku utonięcia w stanie podświadomości.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: RadioZet.pl

Źródło zdjęcia głównego: Jonas Peschel / EyeEm /GettyImages

Pozostałe wiadomości