W święta jubileuszowy odcinek "Gogglebox. Przed telewizorem". Jak przez lata zmienili się uczestnicy programu?

Gogglebox Przed telewizorem, Sylwia Bomba
TTV/Tomasz Kordek
Wspaniały jubileusz, jakim jest dwusetny odcinek programu "Gogglebox. Przed telewizorem", skłania do podsumowań. Po takiej liczbie odcinków, jest co zliczać! Wyjątkowa odsłona show w poniedziałek wielkanocny w TTV.

"Gogglebox. Przed telewizorem" na antenie TTV zadebiutował we wrześniu 2014 roku i od tego momentu, zarówno jego widownia, jak i rodzina komentujących, stale rośnie. Aktualnie w programie jest 35 osób, które w poniedziałki umilają widzom wieczory. Prawie siedem lat tej przygody przełożyło się na ponad 945 obejrzanych programów , z czego ponad 35 razy – nasi bohaterowie oglądali "Kuchenne rewolucje" .

Wśród uczestników, którzy komentują od pierwszego odcinka pierwszej serii są Iza Zeiske z synem Joachimem, seniorzy - Regina i Józek, Sylwia Bomba i Ewa Kozłowska-Mrozowska, a od końcówki pierwszego sezonu, popularne trio z Kielc – Big Boy, Morus i Nagana. Jednak niezależnie od stażu, wszystkich łączy miłość do telewizji i niepodrabialne poczucie humoru.

"Gogglebox. Przed telewizorem" odcinek 200. – co się wydarzy?

W tym wyjątkowym, jubileuszowym odcinku, zobaczymy bohaterów programu, jak oglądają samych siebie w powtórkach dawnych sezonów. Zmian było wiele – niektórzy zrzucili parę kilogramów, a niektórzy przytyli. W tym czasie mogliśmy być też świadkami kilku metamorfoz.

Nowe fryzury, inne kolory włosów - kto zmienił się najbardziej, a po kim upływu lat w ogóle nie widać? Nasi bohaterowie zawsze byli barwnymi postaciami, ale teraz są jeszcze bardziej kolorowi, gdyż na ich ciałach przybyło 47 tatuaży. W tej dziedzinie statystyki zdecydowanie zawyża Big Boy - Mateusz Borkowski, właściciel 40 dziar.

"Gogglebox. Przed telewizorem" odcinek 200. – kiedy w TTV?

To, jak wyglądali i co mówili kilka lat temu bohaterowie hitu TTV, wywoła burzę emocji i wspomnień. Jak się okaże, uczestnicy "Gogglebox" są bardzo sentymentalni!

Jakie pamiątki z ich początków w programie zachowali? Kto gościnnie pojawi się w tym odcinku? Emisja 200. odcinka "Gogglebox. Przed telewizorem" już w lany poniedziałek, 5.04.2021 roku o godz. 22:00 w TTV.

Zobacz wideo: Gogglebox. Przed telewizorem | Odcinek 200 | Zwiastun

TTV/x-news

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Źródło: TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości