Gwiazdy

Gwiazda "Gogglebox" pochwaliła się ciałem po ciąży. Fanka: "Wydrukuję to zdjęcie i przykleję na lodówkę"

Patrycja Szreder

TTV

Gwiazdy

Gwiazda "Gogglebox" pochwaliła się ciałem po ciąży. Fanka: "Wydrukuję to zdjęcie i przykleję na lodówkę"

Patrycja Szreder

TTV

Patrycja Szreder, uczestniczka programu  "Gogglebox. Przed telewizorem", od kilku miesięcy jest szczęśliwa mamą. Fotomodelka szybko wróciła do figury sprzed ciąży. Na dowód opublikowała  właśnie fotografię w zmysłowej bieliźnie, która podkreśla jej idealną sylwetkę. Internauci nie mogą wyjść z podziwu. Jak Patrycji udało się uzyskać taki efekt? 

Patrycja Szreder szerszej publiczności dała się poznać dzięki programowi "Gogglebox. Przed telewizorem", który od lat cieszy się ogromną popularnością. Fotomodelka i influencerka chętnie dzieli się ze swoimi obserwującymi radosnymi wieściami. W lipcu zeszłego roku poinformowała, że wraz z mężem doczekali się syna Aleksandra, a teraz pochwaliła się, jak wygląda jej ciało po ciąży.

Patrycja Szreder o powrocie do formy

Choć gwiazda "Gogglebox" kilka miesięcy temu została mamą, to - patrząc na jej najnowsze zdjęcie w koronkowej bieliźnie – trudno w to uwierzyć. Patrycja zamieściła bowiem na Instagramie  zestawienie dwóch fotek: jak prezentowała się w dziewiątym miesiącu ciąży z tym, jak wygląda teraz. Zdradziła też, jak udało jej się tak szybko schudnąć.

- Cel + ciężka praca + konsekwencja + cierpliwość + determinacja = satysfakcja! Niemożliwe jest łatwiejsze, niż myślisz – napisała pod zdjęciem. Jak dodała, w dziewiątym miesiącu ciąży przytyła 17 kg.

Internauci, a zwłaszcza internautki, są pod wrażeniem determinacji Patrycji.

- Jestem w ciąży i chyba po porodzie wydrukuje to zdjęcie i przykleję na lodówkę. Ty zawsze mnie tak motywujesz do działania. Nie chodzi tylko o ćwiczenia, ale nastawienie do życia, dbanie o siebie – czytamy w komentarzach.

Ciało po ciąży a zdrowie 

Gratulujemy Patrycji, ale, drogie panie, pamiętajcie, że każdy organizm zachowuje się inaczej. Najważniejsze jest, by powrót do formy nie zaszkodził zdrowiu matki i dziecka. Kluczem do sukcesu jest odpowiednio zbilansowana dieta i aktywność fizyczna. Warto skonsultować się ze specjalistą, by wiedzieć, jak mądrze pozbyć się dodatkowych kilogramów. W dobie ciałopozytywności - nic na siłę, a z głową. 

Zobacz także:

 Gwiazda "Gogglebox" została mamą. Fani: "Wyglądasz świetnie, jakbyś wcale nie rodziła"

Zdjęcie Kuby Wojewódzkiego z modelką rozgrzało sieć. Co łączy go z Ludwiką Cichecką?

Krzysztof i Joanna Cugowscy o swoim 30-letnim związku: "To, że się poukładało, to nieprawdopodobny cud"

Sylwia Bomba o programie „Gogglebox. Przed telewizorem”: Naprawdę nagrywamy w mieszkaniach, nie ma scenariusza. Zobacz wideo:

x-news

Co sądzisz o tym artykule?
46
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0