Wiemy, kto poprowadzi pierwszy gejowski program randkowy w Polsce. "Każdy chce kochać i być w związku"

"Finding Prince Charming" to nowa produkcja Player Original. Zdjęcia do programu ruszają niebawem. 13 mężczyzn zawalczy o uczucie wymarzonego kawalera. Wśród nich zobaczycie tylko jedną kobietę. To, kim jest prowadząca, długo było tajemnicą. Specjalnie dla Was odkrywamy karty i zdradzamy kulisy show! Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał Aggie o szczegóły.

"Finding Prince Charming" to pierwszy w Polsce program randkowy, w którym biorą udział osoby homoseksualne. Już teraz wzbudza ogromne emocje, mimo, że zdjęcia jeszcze się nie zaczęły. Od kilku tygodni media prześcigają się w domysłach, kto poprowadzi show. My już wiemy. To Aggie, z którą rozmawiał Oskar Netkowski, redaktor serwisu dziendobry.tvn.pl.

Aggie. Kim jest prowadząca program randkowy?

Pochodzi z Warszawy, jednak od wielu lat mieszka za granicą. Polskiej publiczności nie jest zupełnie obca. Wiele lat temu pracowała w jednym z kultowych talk-show i - mimo że odchodząc z programu, podjęła decyzję, że nie będzie więcej pracowała w mediach - życie okazało się przewrotne.
- Postanowiłam sobie w wieku 18 lat, że już nie chcę nic robić w mediach, że chcę mieć takie prawdziwe życie. Pojechałam do Australii i zobacz, 15 lat później siedzimy tutaj - przyznała w rozmowie z Oskarem Netkowskim.
Swoje przygody z podróżowaniem rozpoczęła jeszcze jako nastolatka - wtedy też zaczęła prowadzić swój blog. Na pierwszy ogień wybrała Australię, w której mieszkała przez kilka lat. Co zaskakujące, przysłowiowy "wielki świat" do którego z dnia na dzień trafiła nieco ją przerażał.
- Ja ledwo mówiłam po angielsku, jak poleciałam do Australii. Miałam 18 lat i zupełnie nie mogłam zrozumieć tego, co do mnie mówią. Płakałam, byłam przerażona, ale jakoś sobie poradziłam - wspominała.
To była jej pierwsza podróż - wcześniej nie leciała nawet samolotem. Dziś żyje z tego, że zwiedza świat. W sieci śledzi ją ponad 800 tys. osób. Szerszej znana jest przede wszystkim ze swojego bloga Travel In Her Shoes. Łącznie odwiedziła już ponad 80 krajów. I choć udało jej się przepłynąć Ocean Spokojny uważa, że największa przygoda jej życia nadal jest przed nią.
- Przepłynęłam przez Pacyfik na małej łódce, sama, z jedną osobą, nigdy wcześniej nie żeglując. Zajęło mi to cały rok - opowiadała.
Wkrótce Aggie zawita do słonecznej Hiszpanii, która na jakiś czas stanie się domem nie tylko jej, ale także uczestników "Finding Prince Charming". Co ciekawe, podróżniczka odwiedzi ten kraj po raz pierwszy.
- Pierwszy raz mój w Hiszpanii. Będzie gorąco, będzie fajnie - to akurat dobre tło na zakochanie się.
Dzień Dobry TVN

Aggie o swoim udziale w programie "Finding Prince Charming"

Co sądzi o swojej nowej roli?
– To jest tak naprawdę ogromny zaszczyt, na pewno też ogromne wyzwanie - przyznała. Nie ulega wątpliwości, że produkcja Player Originals odbije się w mediach szerokim echem, wiąże się z tym także ogromna popularność.
– Jestem tylko prowadzącą, więc liczę na to, że będę tylko tłem dla pięknej historii miłości. Będzie 13 uczestników, którzy szukają prawdziwej miłości, mamy naszego głównego kawalera i liczę na to, że to oni będą gwiazdami programu, a ja będę im tylko pomagać znaleźć tę miłość - zdradziła.
Jak to się stało, że to właśnie jej producenci powierzyli tę odpowiedzialną rolę? – Byłam w Dubaju, gdzie robiłam licencję skoczka spadochronowego. Producenci zadzwonili i powiedzieli, że szukają prowadzącej z jajami - wspominała moment, w którym dostała propozycję. – Jestem dumna i podekscytowana, że jestem tego częścią - powiedziała.

"Finding Prince Charming". Na czym polega program?

"Finding Prince Charming" to stworzony w 2016 r. amerykański program randkowy. Uczestnikami jest 13 mężczyzn, którzy zabiegają o względy jednego kawalera - tzw. „Księcia” (bogatego i przystojnego mężczyzny poszukującego miłości). Wszyscy mieszkają razem w odciętej od świata zewnętrznego wilii. Będą rywalizować o możliwość spotkania i spędzenia czasu z kawalerem- ci, którzy zbudują z nim najlepszą relację, zostaną w programie na kolejny tydzień
W każdym odcinku show kawaler eliminuje z programu kolejnych uczestników, którzy nie przypadną mu do gustu. W finale randkowego show będzie musiał zdecydować, z którym mężczyzną chce stworzyć dłuższą relację partnerską.
- Myślę, że warto wspomnieć, że w programie nie ma żadnej nagrody pieniężnej. To nie jest tak "o, zakochajmy się w sobie, żebyśmy wygrali program i dostali kasę". Nagrodą jest prawdziwa miłość - mówiła Aggie.
"Finding Prince Charming" to program, który także może pomóc w obaleniu stereotypów, które przylgnęły do społeczności LGBTQ+.
– Jeden z nich jest taki, że im nie zależy na związkach i nie są stali w uczuciach - wyjaśnia Aggie. - Będziemy się starali z tym walczyć i pokazać, że niezależnie od tego, jaka jest twoja orientacja seksualna, każdy chce kochać, każdy chce być szczęśliwy, być w związku, przytulić się do kogoś - podkreślała.
Jak widzi swoją rolę w programie? - Wydaje mi się, że będę dla nich taką starszą siostrą - opowiada. – Jak trzeba będzie twardą ręką, to powiem „Panowie, kurde, o co chodzi”, a jak trzeba będzie przytulić, to myślę, że też będę w stanie to zrobić - deklarowała. – Będę też wsparciem dla kawalera, bo to nie jest łatwe wybrać spośród 13 mężczyzn.
Czy ta deklaracja potwierdza tezę, że gej jest najlepszym przyjacielem kobiety i na odwrót? – Chciałabym, żeby kobiety również wsparły ten program. Wiemy, jak to jest, kiedy nie zawsze jesteśmy rozumiane - podkreślała Aggie.
Dlaczego Hiszpania? Czy na wakacjach łatwiej o miłość? – Okazuje się, że tak - wyjaśniała Aggie.
– Czytałam ostatnio książkę, w której psycholożka mówiła, że jest udowodnione, że jak mamy wysoki poziom kortyzolu to nie możemy się zakochać . Kiedy poziom stresu się obniża, to serce się otwiera. To naukowo udowodnione - powiedziała.

Gdzie oglądać polską wersję "Finding Prince Charming"?

Program to nowa propozycja Player.pl, której premiera w serwisie odbędzie się jeszcze w tym roku. Jeśli jesteście ciekawi kulis nagrywania programu, śledźcie serwis dziendobry.tvn.pl. Już wkrótce zdradzimy Wam więcej szczegółów.
Aggie, prowadząca "Finding Prince Charming". Zobacz wideo:
Zobacz też:
Autor: Oskar Netkowski
Reporter: Oskar Netkowski
Pozostałe wiadomości