Gwiazdy

Znany polski aktor jest gejem. Gwiazda dokonała coming outu

tęczowe flagi

Fot. paul mansfield photography / Getty Images

Gwiazdy

Znany polski aktor jest gejem. Gwiazda dokonała coming outu

tęczowe flagi

Fot. paul mansfield photography / Getty Images

Tomasz Mycan, aktor znany szerokiej publiczności z roli w serialu „Barwy szczęścia” dokonał coming outu na łamach gazety „Replika”. Tomasz żyje ze swoim mężczyzną w związku na odległość.

Tomasz Mycan przyznał się do homoseksualizmu

Tomasz Mycan, pochodzący z Lublina aktor od kilku lat gra w „Barwach szczęścia” postać homoseksualną. Niedawno, na łamach gazety  „Replika”, aktor wyznał, że w życiu osobistym także jest z mężczyzną. Lublinianin od las wspiera środowisko LGBT jednak dopiero teraz odważył się opowiedzieć o sobie. Tomasz spotyka się z mężczyzną, który żyje w innym mieście, niż on sam.

Więcej:

Tomasz Mycan dokonał coming outu

Tomasz Mycan to absolwent wydziału aktorskiego wrocławskiej PWST. Szkołę w 2002 roku. Zadebiutował na ekranie rolą Wojciecha Wójcika w „Sforze”. Największą popularność przyniósł mu serial „Barwy Szczęścia”. Tomasz Mycan przez 6 lat wcielał się w postać Macieja Kołdziejskiego – partnera Władka.

Nie było w Polsce serialu z większym wątkiem gejowskim niż „Barwy szczęścia”. Parę gejów Maćka i Władka grali w nim Przemysław Stippa oraz Tomasz Mycan.


Zobacz film: Ania Wendzikowska o parach homoseksualnych w Hollywood. Źródło: Dzień DObry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
75
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0