Co warto obejrzeć w TVN 7 w tym tygodniu? Propozycje filmów i seriali na 13-19.03.2023 r.

Autor:
Diana
Ryściuk
Źródło:
Materiały prasowe
Wiosna 2023 w TTV
Wiosna 2023 w TTV
wideo 2/4

Długie chłodne wieczory to dobry czas, aby oglądać kolejne odcinki ulubionych seriali i filmy. A tych w stacji TVN 7 nie brakuje. Co warto obejrzeć w tym tygodniu? Sprawdź najlepsze propozycje na 13-19.03.2023 r.

Poniedziałek 13.03 na TVN 7

"Papiery na szczęście" - odcinki 222 i 223

W poniedziałek wszyscy fani serialu "Papiery na szczęście" będą mogli obejrzeć dwa kolejne odcinki.

odc. 222 - Julka spędziła noc z mecenasem Wicherkiem, Konrad jest zazdrosny i donosi żonie Wicherka o zdradzie. Paulina zaprasza do mieszkania córki Patryka, Staszek zastaje ich razem.

odc. 223 - Staszek sądzi, że Beatka jest szczęśliwsza przy Patryku. Żona Wicherka przyłapuje męża i Julkę i zapowiada, że się zemści. Nina spotyka się z Agatą, zaczyna krwawić, trafia do szpitala.

Film "Miss Agent 2" (2005)

Gracie Hart, która swoim sprytem, urodą i umiejętnościami powstrzymała zamach na uczestniczki konkursu miss piękności, stała się najsławniejszą twarzą FBI. Wkrótce pożałowała, że stała się sławna, ponieważ popularność uniemożliwiła jej wykonywanie upragnionego zawodu. Jaki może mieć pożytek agencja z tajniaka, którego rozpoznają nawet dzieci na ulicy? Gracie musiała zmienić zawód i została specjalistą od kontaktów firmy z prasą. I pewnie tak by zostało, gdyby nie przypadek. Jej znajomi, miss Stanów Zjednoczonych (Heather Burns) oraz Stan Field (William Shatner) zostają porwani. Gracie przybywa na miejsce zdarzenia, aby poprowadzić konferencję prasową, jednocześnie orientuje się, że Collins (Treat William), agent FBI, któremu powierzono sprawę nie robi nic, aby przyśpieszyć śledztwo. Nie ma innego wyjścia, jak rozpocząć dochodzenie. Czy tym razem również da radę?

Wtorek 14.03 na TVN 7

Film "Hejter" (2020)

We wtorek świetnia propozycja dla wszystkich tych, którzy lubią dobre polskie kino. Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa, w której podkochuje się od lat. Kiedy prawda wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i sympatię swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, planuje zemstę na Krasuckich. Szansa na to pojawia się, kiedy dostaje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity. Tomek zaczyna inwigilować Krasuckich, którzy aktywnie wspierają kampanię polityczną kandydata na prezydenta stolicy – Pawła Rudnickiego (Maciej Stuhr). Plan internetowego hejtera zaczyna powoli się realizować.

Środa 15.03 na TVN 7

Film "Barry Seal: Król przemytu" (2017)

W środę coś dla fanów pełnych akcji kryminałów. Film oparty jest na faktach. Tom Cruise wciela się w postać Barry’ego Seala, człowieka, która swoją biografią mógłby obdzielić kilka osób. W wieku piętnastu lat był pilotem, jednym z najzdolniejszych, najlepszych w USA, miał na koncie również udział w wojnie w Wietnamie. Pracował na usługach kolumbijskiego kartelu narkotykowego Medellín, a także dla CIA. Za głowę Seala słynny baron narkotykowy Pablo Escobar wyznaczył nagrodę w wysokości pół miliona dolarów. Za żywego, przywiezionego do Kolumbii – milion dolarów.

Czwartek 16.03 na TVN 7

Film "Ultimatum Bourne’a" (2007)

To trzeci w cyklu filmów o byłym agencie CIA, Jasonie Bournie (Matt Damon). Projekt Treadstone, choć skompromitowany, nie zostaje zamknięty. Zmieniono mu tylko nazwę na Blackbriar. Jego szef, Noah Vosen (David Strathairn), wciąż uważa swojego byłego agenta Jasona Bourne'a za największe zagrożenie dla projektu. I znów wysyła jego śladem zabójców. Tymczasem Bourne cały czas usiłuje poznać tajemnice dotyczące swojej przeszłości. Kolejne ślady prowadzą go przez Paryż, Londyn, Madryt, Tanger i do Nowego Jorku. Film zdobył trzy Oscary.

Piątek 17.03 na TVN 7

Film "Seks w wielkim mieście 2" (2010)

Filmowy ciąg dalszy legendarnego serialu, który zmienił spojrzenie kobiet na ich własne życie. Cztery przyjaciółki pragną odciąć się od problemów. W tym celu wylatują do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie wpadają w pułapkę różnic kulturowych.

Sobota 18.03 na TVN 7

Film "Shazam!" (2018)

W sobotę coś dla fanów uniwersum DC. Każdy z nas ma w sobie superbohatera, ale czasem trzeba trochę magii, by go obudzić. W przypadku Billy'ego Batsona (Asher Angel), będzie to wypowiedzenie jednego słowa – SHAZAM! Ten 14-latek może zmienić się w dorosłego superbohatera Shazama (Zachary Levi), dzięki mocy starożytnego czarodzieja (Djimon Hounsou). W głębi serca wciąż będąc dzieckiem, rozkoszuje się dorosłą wersją siebie, robiąc to, co zrobiłby każdy nastolatek z supermocami: bawi się nimi! Czy potrafi latać? Czy ma rentgen w oczach? Czy umie rzucać błyskawicami? Czy może pominąć test w szkole? Postanawia sprawdzić granice swoich możliwości z radosną lekkomyślnością dziecka. Ale będzie musiał jednak szybko opanować te moce, aby walczyć ze śmiercionośnymi siłami zła kontrolowanymi przez doktora Thaddeusa Sivanę (Mark Strong)

Niedziela 19.03 na TVN 7

"Szybcy i wściekli 5" (2011)

Brian O'Conner (Paul Walker) i jego dziewczyna Mia Toretto (Jordana Brewster) doprowadzają do wypadku autobusu więziennego, przewożącego 26 niebezpiecznych przestępców do zakładu karnego Lompoc. W wyniku zuchwałej akcji z transportu ucieka brat Mii - Dominic "Dom" Toretto (Vin Diesel). Trio spotyka się w Rio de Janeiro, gdzie uczestniczą w kradzieży trzech "lanserskich bryk". Mia Toretto odjeżdża z miejsca akcji Fordem GT40 i ukrywa go w garażu na terenie faweli. Tymczasem Brian i Dominic zostają schwytani przez ludzi miejscowego bossa Hernana Reyesa (Joaquim de Almeida), który żąda zwrotu samochodu pod groźbą śmierci. Złodziei ściga też agent Luke Hobbs (Dwayne Johnson) z Diplomatic Security Service, ponieważ podczas napadu zginęło trzech agentów DEA. Dominic i Brian nie chcą wiecznie uciekać. Planują kupić sobie wolność i rozpocząć nowe życie. Decydują się na ostatnią akcję. Postanawiają obrabować Hernana Reyesa. Baron narkotykowy trzyma gotówkę wartą 100 mln dolarów w 10 różnych miejscach w mieście. W zadaniu tym ma im pomóc Tej Parker (Chris "Ludacris" Bridges), Roman Pearce (Tyrese Gibson), Han Lue (Sung Kang), Gisele Harabo (Gal Gadot), Tego Leo (Tego Calderon) i Rico Santos (Don Omar).

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Diana Ryściuk

Źródło: Materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: Nico De Pasquale/Getty Images

Pozostałe wiadomości