Newsy

Tłum dzieci zdemolował sklep. W napadzie uczestniczyło stu nieletnich. "Kradli i niszczyli towar"

Newsy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
New York Post
Wtargnięcie do sklepu

Aż stu nieletnich napadło na jeden ze sklepów w Filadelfii. Grupa dzieci kompletnie zniszczyła wnętrze punktu sprzedaży, rzucając jedzeniem, demolując półki i wynosząc towar. Szokujące nagrania z tego zdarzenia opublikowano w sieci. Policji do tej pory nie udało się namierzyć młodych wandali.

Filadelfia. Tłum dzieci zdemolował sklep

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w jednym ze sklepów w Filadelfii. 24 września po godzinie 20-ej wbiegła tam ponad setka nieletnich. Informację o nietypowym napadzie opublikował m.in. New York Post. - Tłum szalejących, młodych ludzi zdemolował sklep "Wawa" w północno-wschodniej Filadelfii - czytamy.

Jak dbać o swoje bezpieczeństwo?

Bądź bezpieczna!
Bądź bezpieczna!Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

W mediach pojawiło się też nagranie jednego ze świadków zdarzenia. Widać na nim, jak dzieci rzucały w siebie jedzeniem, demolowały sklepowe półki, a nawet wynosiły towar ze sklepu. W pewnym momencie słyszymy także autora filmu, który głośno komentował agresywne zachowanie nieletnich. - Wszyscy jesteście głupi - krzyknął w stronę tłumu.

Setka dzieci napadła na sklep w Filadelfii

Na nagraniu widać także, jak jedna z nastolatek wspina się na ladę i zaczyna tańczyć. Policja z Filadelfii rozproszyła tłum, nie doszło jednak do aresztowań. Teraz na podstawie dostępnych nagrań i zeznań świadków będzie starała się namierzyć osoby biorące udział w masowym wtargnięciu do sklepu.

Napad na sklep Źródło: YouTube

- Nikt nie zgłosił żadnych obrażeń - wyjaśnili funkcjonariusze. Mieszkańcy są zszokowani zachowaniem dzieci. - Rodzice muszą wziąć odpowiedzialność za swoje pociechy - twierdzi jedna z nich w rozmowie z 6abc Philadelphia.

Więcej podobnych newsów na TVN24

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: New York Post

Źródło zdjęcia głównego: Carrastock/GettyImages/Twitter/Steve Lindsay

Pozostałe wiadomości