Newsy

Fanka urodziła na koncercie Metalliki. W tle grał największy przebój zespołu

Newsy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Newsy z show-biznesu
Newsy z show-biznesu Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas koncertu zespołu Metallica w Brazylii. W trakcie wydarzenia jedna z fanek urodziła dziecko. Chłopiec jest zdrowy, a członkowie grupy już odnieśli się zdarzenia w mediach społecznościowych. O szczegółach tych wyjątkowych narodzin opowiedziała w Dzień Dobry TVN nasza reporterka, Sandra Hajduk-Popińska.

Fanka urodziła dziecko na koncercie Metalliki

Podczas koncertu zespołu rockowego Metallica na świat przyszło dziecko jeden z fanek grupy. Wyjątkowe narodziny miały miejsce na stadionie Couto Pereira Stadium w Brazylii. - Joice wybrała się wraz z ukochanym w 9 miesiącu ciąży na koncert. Było już za późno, żeby przewieźć ją do szpitala - wyjaśnia Sandra Hajduk.

Kobietę przetransportowano do ambulatorium znajdującym się na terenie obiektu. - Ona poczuła, że rodzi w czasie piosenki "Enter Sandman", czyli wielkiego hitu zespołu Metallica - podkreśla reporterka. Joice pochwaliła się wyjątkowymi narodzinami w swoich mediach społecznościowych. Członkowie grupy również odnieśli się do niecodziennego zdarzenia na Instagramie.

Joice urodziła zdrowego chłopca

Kobieta w rozmowie z mediami potwierdziła, że zarówno ona, jak i syn czują się bardzo dobrze. Fanka zażartowała, że chce dać mu na imię James Urlich, nawiązując tym do wokalisty i perkusisty zespołu, jednak ostatecznie wybrała dla niego imię Luan.

- Na każdym koncercie, na który idę, coś musi się wydarzyć, ale tym razem chyba przeszłam samą siebie - podsumowała na swoich mediach społecznościowych Joice.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Aleksandra Matczuk

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości