Materiał promocyjny

Gala wręczenia Bestsellerów Empiku 2023. Kogo będzie można posłuchać i zobaczyć na scenie?

Gala bestsellerów Empiku 2023
Źródło: Dzień Dobry TVN
Już we wtorek, 13 lutego, odbędzie się uroczysta gala wręczenia Bestsellerów Empiku 2023. Jak wyglądają przygotowania do imprezy? Kogo będzie można zobaczyć na scenie? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedzieli Michał FOX Król, dyrektor muzyczny Gali Bestsellery Empiku 2023 oraz Kaśka Sochacka, wokalistka.

Bestsellery Empiku. Kto wystąpi na gali?

Bestsellery Empiku to wyróżnienia, które przyznawane są autorom najlepiej sprzedających się m.in. płyt, książek czy filmów. Uroczystość będzie można obejrzeć już we wtorek, 13 lutego, o 20.15 na antenie stancji TVN.

Jedną z gwiazd, która pojawi się scenie w czasie gali, będzie Kaśka Sochacka, wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Artystka zagra na tej imprezie pierwszy raz. - Zawsze gale, to taki inny rodzaj wystąpienia. Jest sporo stresu, ale też się bardzo cieszę, wszystko pięknie wygląda. Nie mogę się doczekać wieczoru - powiedziała w rozmowie z Sandrą Hajduk - Popińską.

Gala Bestsellery Empiku. Czego możemy się spodziewać?

Co roku - za muzyczną oprawę - gali odpowiada inny kompozytor, muzyk, producent. Tym razem jest to Michał FOX Król, instrumentalista, producent muzyczny. - Postawiliśmy na świeżość, energię, połączenie nowoczesności z klasyką, czyli dużo syntezatorów, DJ. Plus klasyczne instrumenty, marimba, wibrafon, dzwony rurowe. Postaramy się to połączyć, trochę nadać temu wszystkiemu, nowym aranżacjom szybszego tempa większego hałasu, będzie na pewno fajnie - tłumaczył Michał FOX Król.

Kaśka Sochacka zapytana o to, na który występ czeka najbardziej, odpowiedziała, że nie ma takiego. - Jestem jest bardzo ciekawa tego projektu, tych połączeń. Tak de facto czekam na wszystkich - dodała.

Kto jeszcze zaprezentuje się na scenie podczas gali? Dowiecie się tego z dalszej części rozmowy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości