Wybierz laureata majowej Pozytywki. Kto według Ciebie zasługuje na wyróżnienie? [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE]

Poznaj nominowanych do majowej "Pozytywki Dzień Dobry TVN". Głosuj na osobę, która według Ciebie zasługuje na wyróżnienie.

Pozytywki Dzień Dobry TVN: nominacje maj 2020

A) Monika Hoffman-Piszora

"Dzieciaki-cudaki" - niezwykła historia miłości. Monika Hoffman-Piszora jest autorką bloga, w którym opisuje doświadczenia związane z opieką nad wyjątkowymi maluchami. Wraz z mężem Wojciechem mają trójkę dzieci, w tym jedno adoptowane oraz czwarte w drodze.

B) Sylwia i Waldemar Łysakowscy

Sylwia i Waldemar Łysakowscy w ciągu 16 lat stworzyli rodzinę zastępczą dla prawie 50 dzieci , choć sami posiadają własne potomstwo. Dla małżeństwa prowadzenie rodzinnego domu dziecka daje możliwość rozwijania się, a dzięki ich wychowankom miejsce cały czas tętni życiem.

C) Łukasz Goździewicz

Dla niego przysięga Hipokratesa to świętość. Oto lekarz, który nie opuścił pacjentów z Covid-19, choć sam był chory. Mimo zakażenia koronawirusem, doktor Łukasz Goździewicz i jego żona do samego końca nie chcieli odejść od łóżek osiemdziesięciu schorowanych pacjentów. Jednak pewnego dnia mężczyzna na tyle źle się poczuł, że zgodził się na przewiezienie do szpitala, gdzie przez wiele dni trwała batalia o jego życie.

D) Artur Rosiak

To prawdziwy nauczyciel z powołania. Artur Rosiak ze szkoły w Żychlinie odwiedza swoich uczniów, by z nimi porozmawiać i dodać otuchy w trudnym czasie pandemii. W tym celu pokonuje wiele kilometrów na rowerze.

E) Ewa Nowicka

Ewa Nowicka jest pod opieką domu dziecka. W wolnych chwilach publikuje filmy na swoim kanale na YouTubie, w których mówi o tym, jak wygląda jej życie i codzienność mieszkańców placówki. Opowiada o tym, z jakimi problemami muszą się mierzyć dzieciaki. Swoim widzom stara się przekazać, że świat jest piękny i z każdym problemem można sobie poradzić - nawet w czasie pandemii.

Wynik głosowania:

Dzień Dobry TVN

Laureaci Pozytywek Dzień Dobry TVN

Szyjąca maseczki 96-letnia Janina Szelewska laureatką kwietniowej Pozytywki. „Cieszę się, że wszyscy docenili moją pracę"

Pozytywka Dzień Dobry TVN za żywieniową rewolucję. Zdrowe i kolorowe posiłki zamiast szpinakowej brei

Aleksander Doba pierwszym laureatem Pozytywek DDTVN!

Autor: Jola Marat

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań
podziel się:

Pozostałe wiadomości