wyróżnienie

  Natasza Parzymies - autorka międzynarodowego hitu "Kontrola" - została wyróżniona przez tygodnik "Variety". Na liście obok polskiej reżyserki znalazły się m.in. aktorka Olivia DeJonge, która zagrała w filmie "Elvis" oraz aktywistka Lily D. Moore. Oficjalne przedstawienie laureatów odbyło się podczas uroczystej gali w Los Angeles.

  Justyna Suchecka odebrała w Brukseli nagrodę od Fundacji Evens, działającej na rzecz rozwoju edukacji medialnej.

  Występ w nowojorskiej sali koncertowej Carnegie Hall to niekwestionowany powód do dumy. Przekonali się o tym młodzi chórzyści z Lublina, którzy mieli okazję zaprezentować kunszt swoich umiejętności na słynnej scenie. Ich śpiew został doceniony przez jury prestiżowego konkursu.

  "Zadowolenie pacjenta jest dla nas najlepszym podziękowaniem".

  Kto zasługuje na wyróżnienie?

  "Moim marzeniem było stworzenie stroju dla Maryli Rodowicz i to się udało".

  "Nie uważa, by spełniała stosowne kryteria".

  Poznaj nominowanych do "Pozytywki Dzień Dobry TVN" za wrzesień 2021. Głosuj na osobę, która według Ciebie zasługuje na wyróżnienie.

  Marzena Rogozińska w czasie Nocy Perseidów zrobiła zdjęcie, które zostało docenione przez NASA i znalazło się w prestiżowej galerii. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o astrofotografii oraz o swoim niezwykłym kadrze.

  Poznaj nominowanych do "Pozytywki Dzień Dobry TVN" za czerwiec 2021. Głosuj na osobę, która według Ciebie zasługuje na wyróżnienie.

  Zakończenie roku szkolnego coraz bliżej. Zatem to ostatni dzwonek, by poprawić oceny. Uczniowie już od czwartej klasy szkoły podstawowej mogą otrzymać promocję do kolejnej z wyróżnieniem. Jakie kryteria należy spełnić, żeby otrzymać świadectwo z czerwonym paskiem ?

  Poznaj nominowanych do "Pozytywki Dzień Dobry TVN" za kwiecień 2021. Głosuj na osobę, która według Ciebie zasługuje na wyróżnienie.

  Poznaj nominowanych do "Pozytywki Dzień Dobry TVN" za grudzień 2020. Głosuj na osobę, która według ciebie zasługuje na wyróżnienie.

  "Pozytywki Dzień Dobry TVN" to wyróżnienie dla tych, którzy swoją energią, pasją, optymizmem i sercem dzielą się z innymi, wspierając, pomagając i wywołując uśmiech na twarzy. Laureatem listopadowej Pozytywki została Kinga Mokosa-Paszkiet, która wyremontowała mieszkanie 67-letniej pani Krystynie.

  Poznaj nominowanych do "Pozytywki Dzień Dobry TVN" za listopad 2020. Głosuj na osobę, która według Ciebie zasługuje na wyróżnienie.

  Poznaj nominowanych do majowej "Pozytywki Dzień Dobry TVN". Głosuj na osobę, która według Ciebie zasługuje na wyróżnienie.

  Polski biolog medyczny Maciej Tarkowski z Mediolanu został wyróżniony przez prezydenta Włoch Sergio Mattarellę za zasługi w walce z epidemią koronawirusa. Nazwisko Polaka znalazło się na liście ogłoszonej przez Pałac Prezydencki. "Jestem zaskoczony i zaszczycony" - powiedział naukowiec.

  Ich półtoraroczna córka Aniela zmarła w ubiegłym roku nie doczekawszy się przeszczepu serca. Po jej śmierci, jej rodzice postanowili pomagać innym chorym dzieciom, czekającym na przeszczep, i ich rodzicom. Teraz, choć sami są w żałobie, dodają otuchy innym. Dlatego redakcja Dzień Dobry TVN postanowiła uhonorować rodziców Anieli - Jadwigę Hermanowicz i Filipa Gadomskiego - statuetką Pozytywka Dzień Dobry TVN. W naszym studiu gościliśmy Panią Jadwigę Hermanowicz i jej przyjaciółkę Agnieszką Widulińską-Olech, współautorkę kampanii promującej przeszczepy dla dzieci. - Boję się, że to jest trochę na wyrost, że nie zasłużyliśmy na to - mówiła w Dzień Dobry TVN mama zmarłej Anieli. I dodała, że to jest wyróżnienie dla tych wszystkich ludzi, którzy przez cały czas ich wspierali. Jak udało się jej znaleźć w sobie tyle siły, by - będąc w żałobie - pomagać innym?

  Kolejną, styczniową Pozytywkę Dzień Dobry TVN otrzymują siostry Dominikanki, prowadzące w Broniszewicach dom, w którym schronienie znajduje kilkudziesięciu niepełnosprawnych chłopców. Dzięki zabawnemu filmikowi, na Dzień Pingwina który siostry zamieściły w Internecie udało im się zabrać aż 5 milionów złotych na budowę nowego domu. To wyróżnienie, zdaniem Marcina Prokopa i Doroty Wellman, należy im się bardziej niż innym, bo są aniołami dla tych, którzy tej pomocy potrzebują. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Dominikanki: siostrę Tymoteuszę, administratorkę domu chłopców, siostrę Elizę, pomysłodawczynię filmiku na Dzień Pingwina i siostrę i siostrę Reginę, dyrektorkę domu chłopców w Broniszewicach. Siostry opowiedziały o domu, który budują dla swoich podopiecznych. Zdradziły też, że to ich pierwsze wyróżnienie. - Bardzo się cieszymy, że je otrzymałyśmy. To jest dla nas ogromne wyróżnienie - mówiły w Dzień Dobry TVN.

  Laureatem Pozytywki Dzień Dobry TVN w grudniu 2017 została - Katarzyna Dacyszyn: "Życzę tego wszystkim, by mieli w sobie tę siłę"! Pani Katarzyna w 2016 roku padła ofiarą stalkera - została oblana kwasem - miała poparzone 80% twarzy i 20% ciała. Swoją walką o powrót do zdrowia i normalnego życia urzekła nas wszystkich. O trudnych chwilach w swoim życiu, pokonywaniu przeciwności i pomocy potrzebującym opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN wspólnie ze swoją koleżanką Gabrielą Lindner.

  Rozstrzygnięto 3. edycję konkursu dla dziennikarzy "Uzależnienia XXI wieku". Przyznano trzy nagrody główne i dwa wyróżnienia. Wyróżnienie, za reportaż poświęcony seksoholizmowi, wyemitowany w programie Dzień Dobry TVN, otrzymała nasza dziennikarka Agnieszka Dziaman. Gratulujemy! Konkurs "Uzależnienia XXI wieku"powstał w roku 2014 z inicjatywy Fundacji Inspiratornia.

  Dzień dobry TVN wystartowało z nową, zakręconą akcją! Co miesiąc najbardziej pozytywny gość programu, niezwykła osobowość, inspirująca postać otrzyma wyjątkową statuetkę. POZYTYWKI to wyróżnienie dla tych, którzy swoją energią, pasją, optymizmem i sercem dzielą się z innymi, wspierając, pomagając, wywołując uśmiech!

  Irena Santor została uhonorowana tytułem doktora honoris causa Akademii Muzycznej w Łodzi. Pierwsza Dama polskiej estrady została uznana za "najbardziej zasłużoną dla kultury ojczystej piosenkarkę". Doceniono w ten sposób bogaty dorobek artystyczny Pani Ireny Santor i jej doskonałe kreacje wokalne. Jest jedyną polską artystką, która została uhonorowana tym tytułem. Na scenie, jak policzył Marcin Prokop, Irena Santor występuje już 66 lat! Jak przyjęła to wyróżnienie? Panią Irenę poprosiliśmy w Dzień Dobry Wakacje o to, by oceniła artystów młodego pokolenia.

  Jak co roku, Twój Styl przyznał tytuł Kobiety Roku. To najbardziej prestiżowe i najstarsze w Polsce wyróżnienie otrzymuje kobieta, której działalność w danym roku zasługuje na szczególne docenienie. Tytuł Kobiety Roku 2015 otrzymała prowadząca program Dzień Dobry TVN Dorota Wellman. Doroto, gratulujemy!!! O swoich pierwszych wrażeniach, po odebraniu nagrody, laureatka powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Zdradziła też, jaka powinna być "kobieta roku", jak odbiera uwielbienie widzów i czy chciałaby być prezydentem?

  "Kobieta Roku" - to najbardziej prestiżowe i najstarsze w Polsce wyróżnienie przyznawane kobiecie, której działalność w danym roku zasługuje na szczególne docenienie. Miło nam poinformować, że w tej edycji tytuł Kobiety Roku miesięcznika "Twój Styl" otrzymała prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman. Gratulujemy!!!

  "Kobieta Roku" - to najbardziej prestiżowe i najstarsze w Polsce wyróżnienie przyznawane kobiecie, której działalność w danym roku zasługuje na szczególne docenienie. Miło nam poinformować, że w tej edycji tytuł Kobiety Roku miesięcznika "Twój Styl" otrzymała prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman. Gratulujemy!!!

  Arkadiusz Zuchmański to Polak mieszkający we Francji, który może się pochwalić gwiazdką Michelin. Zobacie, jak rozpoczęła się jego przygoda z gotowaniem...

  21 lutego 2015 r. Andrzej Dobber otrzymał honorowy tytuł - Kammersänger, przyznany na wniosek Opery Hamburskiej. Dzięki temu wyróżnieniu artysta jest pierwszym w historii polskim śpiewakiem operowym, który został doceniony przez bardzo wymagającą hamburską publiczność. Czy spodziewał się tej nagrody? Czy wyróżnienie bardzo zmieniło życie zawodowe Andrzeja Dobbera? Czy jest coś, co chciałby jeszcze osiągnąć? Śpiewaka gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Prezenter pogody Bartek Jędrzejak odwiedził jeden ze stu najpiękniejszych ogrodów na świecie, a znajduje się on w Komorowie pod Warszawą. Przekonajcie się, że wcale nie trzeba mieć wielu hektarów, by zrobić taki bajkowy ogród. Kto tego dokonał?

  6 kwietnia w Londynie, w pałacu White House Księcia Jana Żylińskiego, odbyła się druga edycja polsko-brytyjskiego projektu modowego FASHION CULTURE, który zwyciężyła Polka Anka Letycja Walicka. Gościliśmy ją w studiu Dzień Dobry TVN razem z Karoliną Marczuk, która dostała wyróżnienie.