Moda i Uroda

"Raz, dwa, trzy - piękna Ty!". Niezwykła metamorfoza Marty - konkretnej i zdecydowanej policjantki

Moda i Uroda

Czasami niewiele trzeba, aby bardzo się zmienić. W cyklu "Raz, dwa, trzy - piękna Ty!" Sylwia Antoszkiewicz, Marta Gąska i Dawid Krynicki przeprowadzą metamorfozy, które Was zachwycą. Bohaterką pierwszej z nich jest Marta Sulowska - policjantka, która pod swoją stanowczością kryje delikatność i kobiecość.

"Raz, dwa, trzy - piękna Ty!" - metamorfoza Marty

Makijażystka Marta Gąska, stylistka Sylwia Antoszkiewicz i fryzjer Dawid Krynicki - to trójka ekspertów, która w cyklu metamorfoz pomoże odmienić naszych widzów. Bohaterką pierwszej przemiany jest żywiołowa policjantka - Marta, która z pomocą naszych ekspertów chciała uzyskać delikatny i kobiecy look.

Moja żona jest bardzo wesołą, żywiołową i najczęściej pogodną osobą. Chyba z charakteru wykonywanej pracy ponieważ pracuje w policji. Ubiera się w dosyć tradycyjny sposób. Jakaś sukienka bezpieczna, albo spódniczka i żakiet, no i też bucik na niezbyt wysokim obcasie

- powiedział Zbigniew Sulowski, mąż Marty.

Z tego względu Sylwia Antoszkiewicz spotkała się z bohaterką metamorfozy, aby poznać jej styl i zobaczyć, w czym czuje się najlepiej. Nie ukrywała, że to co zobaczyła ją zaskoczyło. Zamiast "ciężkich" stylizacji zastała dziewczęce sukienki i dużo mocnych kolorów. Jej uwagę przykuły również luźne, workowate fasony, które zdecydowanie nie pasowały do zgrabnej talii Marty.

Chciałabym przejść ze stylu cukierkowatego do kolorów bardziej stylowych, stonowanych

- wyznała nasza bohaterka.

Nauka makijażu i nowa fryzura

Makijaż

Marta Gąska zaczęła konsultację z naszą bohaterką od sprawdzenia, czy jej podkład jest w odpowiednim kolorze, dopasowanym do odcienia skóry. Następnie pokazała Marcie, jakie błędy makijażowe popełnia oraz jak ich unikać. Przeglądając kosmetyczkę, dwie Marty wspólnymi siłami stworzyły idealny make-up.

Fryzura

Przez całe życie Marta miała ciemne włosy - brązy i czernie. Stylista fryzur Dawid Krynicki chciał jednak złagodzić jej wygląd - postanowił skrócić długość włosów i delikatnie je rozjaśnić.

Zobacz, jak Marta wyglądała po metamorfozie przeprowadzonej przez naszych ekspertów:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Reporter: Dominika Łukaszewska

Pozostałe wiadomości