Horoskop

Niebieska pełnia księżyca spowoduje wysokie napięcie. Oto wskazówki dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop

iStockphotoAnastasiia_M/Getty Images

Najbliższa pełnia księżyca będzie niebieska! Niestety nie chodzi tutaj o to, że tarcza naszego naturalnego satelity przybierze błękitny odcień (a szkoda), tylko o fakt, że mamy do czynienia z rzadkim zjawiskiem. Pełnie księżyca wypadające dwa razy z rzędu w tym samym znaku zodiaku nie są pospolite, wręcz przeciwnie. Taka sytuacja zdarza się mniej więcej raz na 2,5 roku. Tym razem mamy do czynienia z podwójną pełnią księżyca w znaku Wodnika. Pierwsza miała miejsce 24. lipca, a druga w niedzielę 22. sierpnia o godzinie 14:02. Poznaj wskazówki na niebieską pełnię księżyca dla wszystkich znaków zodiaku.

Niebieska pełnia księżyca - kiedy obserwować?

Ponieważ uściślenie się tego zjawiska będzie odbywać się w środku dnia, na satysfakcjonującą obserwację trzeba będzie poczekać do niedzielnego wieczora . Tarcza naszego naturalnego satelity będzie pięknie uwypuklona, a smaczku na nocnym niebie doda bliskość Jowisza i Saturna, które są widoczne gołym okiem w pobliżu Srebrnego Globu. Poniedziałkowa i wtorkowa noc również powinna być mocno rozświetlona dużą ilością księżycowego blasku.

Poszukiwania wyjątkowości

Znak Wodnika związany jest z dążeniami wolnościowymi, przewrotami, pójściem pod prąd, walką o swoją przestrzeń i marzenia oraz z indywidualnością i oryginalnością.

Ponieważ to już druga pełnia księżyca w tej fazie zodiaku w tym roku, Wszechświat stara się nam zwrócić uwagę na to, co tak naprawdę jest naszym wyjątkowym darem, talentem i umiejętnością odróżniającą nas od innych. Co jest tym niepowtarzalnym zestawem cech, które są tak unikatowe jak nasze DNA?

W ciągu najbliższych dni będziemy wpadać na genialne pomysły i doznawać nagłych olśnień dotyczących ścieżki życia i Naszego prawdziwego powołania. Może to jednak odbywać się dość gwałtownie i na tle konfliktów z otoczeniem

Elektryczność w tle

Druga pełnia księżyca w znaku Wodnika może wywołać problemy z prądem elektrycznym, wywoływać przepięcia, awarie i przepalać bezpieczniki… Uran zarządzający znakiem Wodnika i odbywającą się w nim Pełnią jest teraz szczególnie aktywny, co objawiać się będzie kłopotami ze sprzętem elektronicznym. To niejedyne utrudnienia, z którymi przyjdzie nam się mierzyć – gwałtowne i szybkie zmiany w świecie polityki oraz rozruchy, protesty i demonstracje będą odbywać się teraz częściej niż w innych tygodniach.

Trudności niebieskiej pełni

Nasze samopoczucie może gwałtownie się zmieniać. Szybkie przejścia od euforii do smutku bądź od przygnębienia do pobudzenia, będą teraz wyjątkowo częste. Możemy spodziewać się wahań nastroju, wzrostu ciśnienia, migrenowych bólów głowy i bezsenności. Osoby z chorobami neurologicznymi powinny brać pod uwagę możliwość zaostrzenia objawów.

Wskazówki dla znaków zodiaku na niebieską pełnię księżyca

Druga pełnia księżyca w znaku Wodnika pozwoli na to, aby odważnie skruszyć przyzwyczajenia, wyjść poza schematy i rutynę. Po prostu pozwolić sobie na to, aby BYĆ SOBĄ i działać po swojemu.

Baran

Niebieski księżyc sprawi Ci wiele przyjemności, będziesz miał w sobie ogromne pokłady pozytywnej energii – podziel się nią z innymi.

Byk

Mogą wypełniać Cię bardzo silne emocje, które poszukają sobie gwałtownego ujścia. Przestań je tłumić, czas wyjawić źródło Twojego niezadowolenia, w innym wypadku Twoje ciało fizyczne będzie czuć dyskomfort.

Bliźnięta

Świat stoi przed Tobą otworem. Pełnia w Wodniku otworzy przed Tobą ukryte drzwi, posłuży się w tym celu ludźmi wokół Ciebie.

Rak

Twoje sprawy nieco się pokomplikują. Możesz zagubić się w świecie swoich zawiłych uczuć – przyglądaj się im z boku i nie pozwól, aby emocje przejęły nad Tobą kontrolę.

Lew

Pełnia księżyca w opozycyjnym znaku Wodnika nauczy Cię jakiejś ważnej umiejętności. Może być nią większa empatia i skupienie się na sprawach innych.

Panna

Nieharmonijne położenie Księżyca względem Twojego znaku sprawi, że te dni będą dla Ciebie wyjątkowo trudne. Przed Tobą jakieś rozczarowanie, które trzeba będzie przełknąć, aby ruszyć dalej.

Waga

Zdobędziesz więcej pewności siebie. Wykorzystaj falę pozytywnej energii, aby stać się bardziej asertywna i stawiać wyraźne granice.

Skorpion

Niestety wpadniesz w lekki chaos. Niebieska pełnia sprawi, że będziesz dla otoczenia złośliwy i ostry. Dopiero za kilka dni uporządkujesz swój wewnętrzny świat.

Strzelec

Stoisz przed szansą na uleczenie atmosfery wokół siebie. Twoja kondycja psychofizyczna znacznie się poprawi, a Ty podzielisz się swoimi zasobami z innymi.

Koziorożec

Niebieski księżyc kruszy konwenanse, maski i postaci, które gramy z przyzwyczajenia. W twoim przypadku będzie to szczególnie ważne. Znajdź odwagę, aby być sobą, nie rolą, którą Ci narzucono.

Wodnik

Wszechświat stawia właśnie na Ciebie, aby pokazać otoczeniu, że niemożliwe jest możliwe. Los użyje Twojego przykładu, aby zainspirować innych do rozwoju i konstruktywnych zmian w życiu.

Ryby

Nie musisz się martwić o to, że realizując siebie i swoje potrzeby sprawiasz komuś przykrość. Pełnia niebieskiego księżyca pomoże Ci uwolnić się od poczucia winy za spełnianie swoich marzeń.

Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza". Zobacz wideo:

Zobacz także:

Sennik: osy. W jaki sposób można interpretować sny z ich udziałem?

Mężczyzna - jak interpretować jego obecność we śnie? Sennik

Jakie są najlepsze i najgorsze zodiakalne związki? Podpowiedzi astrologa

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

Pozostałe wiadomości