Horoskop

Horoskop tygodniowy. Niektórych czekają intensywne, wypełnione atrakcjami dni

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Rozrysowany horoskop
Blazenka Babic/Getty ImagesHoroskop tygodniowy. Czeka nas intensywny, ale ciekawy tydzień

Jaki jest horoskop tygodniowy 20-26 czerwca dla wszystkich znaków zodiaku? W ciągu najbliższych dni pożegnamy wiosnę. We wtorek wystąpi przesilenie letnie i doświadczymy najdłuższego dnia w roku. Słońce opuści znak Bliźniąt, aby o godzinie 11.13 wkroczyć do znaku Raka i tym samym rozpocząć astronomiczne lato. To będzie ciekawy, intensywny i pełen pozytywów tydzień.

Oprócz wpływu Nocy Kupały, która sama w sobie zaprasza do myślenia o miłości, zaobserwujemy również aktywność Wenus, która zachęci nas do miłosnych podbojów. We wtorek (21.06) planeta zakochanych utworzy trygon z Plutonem, a w czwartek (23.06) przejdzie ze znaku Byka do znaku Bliźniąt. Dzięki wsparciu Afrodyty otworzymy się na możliwość poznawania nowych osób w podróży. Będziemy bardzo ciekawi nowinek i spragnieni świeżych znajomości.

Horoskop tygodniowy na 20-26 czerwca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Od kiedy Słońce opuści znak Bliźniąt i przejdzie do znaku Raka (21.06) jednocześnie ustawi się w kwadraturze do Twojej fazy zodiaku, zatem nie będzie już tak beztrosko jak ostatnio. Pojawią się nowe, trudniejsze obowiązki i konieczność ustępstw, na które niechętnie się zgodzisz. Twoje akumulatory są jeszcze pełne, ale powoli trzeba zacząć oszczędzać energię. Pod koniec tygodnia poczujesz, że życie nie ma zamiaru Cię rozpieszczać i dorzuca Ci kłopotów w postaci bólów pleców, barków a w szczególności kręgów szyjnych.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop tygodniowy - Byk

Możesz być dobrej myśli. Coś się wreszcie zmienia na niebie i będzie szło w kierunku, który Ci się podoba. Uda Ci się coś zdobyć i osiągnąć poziom, który Cię satysfakcjonuje. Wenus ułoży się z Plutonem i najkrótsza noc w roku przyniesie Ci odmianę w miłości – przestaniesz się oglądać wstecz i wreszcie postawisz na nową energię. Nadasz sens swoim relacjom. W branży, w której pracujesz coś drgnie i powieje optymizmem. Poczujesz się lżej i to dosłownie! Waga pójdzie w dół.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Będziesz bardzo zadowolony, zarówno z przebiegu Nocy Kupały, jak i innych celebracji najdłuższych dni w roku. Twoje nieliczne kompleksy, które jeszcze miałeś, rozpłyną się Bliźniaku jak kamfora. Masz przed sobą doskonałe dni jeśli chodzi o miłosne i partnerskie perspektywy. wraz z wkroczeniem Wenus do Twojego znaku (23.06) zdominujesz otoczenie swoim urokiem i czarem osobistym. Nikt nie będzie Ci odmawiał, nie dlatego, że się Ciebie boi, ale dlatego, że nie będzie chciał Ci sprawiać przykrości. Przed Tobą tydzień, w trakcie którego świat wyśle Ci pozytywne sygnały o tym, że Cię wspiera.

Horoskop tygodniowy - Rak

Już we wtorek, o godzinie 11.13 Słońce wkroczy do Twojego znaku co oznacza, że właśnie zaczyna się lato! Uwielbiasz ten czas, kiedy witamy najcieplejszą porę roku, zatem poczujesz się pewniej i stabilniej. Jeśli jesteś sam już czas rozejrzeć się za kimś do zakładania rodziny lub wicia swojego gniazdka. Wokół Ciebie pojawią się osoby, które dobrze rokują. Układ na niebie zapewni Ci lepszą kondycję fizyczną i psychiczną. W pracy również przyjaźniej. Jakaś wroga twarz przeniesie się do innej firmy, a przynajmniej na inne piętro.

Horoskop tygodniowy - Lew

W tym tygodniu niebo zaserwuje Ci bardzo mieszane energie i przeciwstawne sobie emocje. Do środy będziesz się jeszcze szarpać i stresować, ponieważ ktoś narobi jakiegoś bałaganu w papierach i dokumentach, a na Ciebie spadnie konieczność naprawy tej sytuacji. Później zaczniesz swobodniej oddychać i klimat się poprawi. Ponownie możesz liczyć na uwielbienie otoczenia, komplementy i adorację. Bliżej weekendu zaczniesz planować wypoczynek i relaks, który jest dla Ciebie bardzo wskazany. Uważaj na nerwobóle i kłucia w klatce piersiowej. W razie powtarzających się objawów zgłoś się do specjalisty.

Horoskop tygodniowy - Panna

Początek tygodnia będzie dla Ciebie łaskawy. W szczególności poniedziałek i wtorek przyniosą powody do zawodowej radości. Dzięki położeniu Wenus w ostatnich stopniach ziemskiego znaku Byka uda Ci się przeprowadzić jakąś reformę niemal bezboleśnie. Dostaniesz zasłużoną wypłatę. Po przejściu Słońca do znaku Raka akcent przeniesie się na pogłębianie relacji i umacnianie więzi rodzinnych. To dobry tydzień pełen użytecznych zajęć i stabilizacji. Zyskasz więcej wewnętrznego spokoju.

Horoskop tygodniowy - Waga

Możesz czuć jakieś wewnętrzne napięcie, które będzie silnie dawać o sobie znać w poniedziałek, wtorek i środę. Przesilenie letnie działa na Ciebie ze zdwojoną siłą, ponieważ w tym samym czasie jest aktywna Twoja opiekunka – Wenus. Poczujesz, że chcesz wreszcie zakończyć i doprowadzić do finału konflikty i kwestie sporne, które nawarstwiły się w ciągu ostatnich tygodni. Po wkroczeniu Wenus do znaku Bliźniąt (23.06) znajdziesz płaszczyznę porozumienia i zamkniesz stary rozdział. Za to z radością otworzysz sezon wycieczkowo-urlopowy.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Na niebie zbiegnie się kilka dobrze dla Ciebie rokujących układów. We wtorek (21.06) Wenus utworzy trygon z Plutonem, co aktywuje w pozytywny sposób Twoją sferę finansową i miłosną. Możesz spodziewać się dobrych wieści dotyczących spraw portfela oraz partnerstwa. Dodatkowo Słońce wkracza do znaku Raka, który należy do Twojego, wodnego żywiołu co również wzmocni Cię fizycznie i wspomoże Cię zdrowotnie. Przed Tobą tydzień wypełniony atrakcjami i głównie miłymi wydarzeniami. Oczywiście, jak w każdym innym okresie, drobne potknięcia też mogą się zdarzyć, ale nie powinny być szczególnie uciążliwe.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Nie będziesz narzekać na brak zajęć, ponieważ w poniedziałek i wtorek aktywność Jowisza popchnie Cię w drogę i da Ci mnóstwo zadań do wykonania. Posypią się jakieś nowe oferty pracy, w których będziesz mógł przebierać i troszkę kaprysić. Wybierzesz optymalnie dla siebie, nieco gorzej dla dotychczasowego szefa, ale takie życie. Co do spraw miłosnych – wkroczenie Wenus (23.06) do opozycyjnego znaku Bliźniąt znowu będzie wodzić Cię na pokuszenie. Ktoś będzie składał propozycje spotkania, ktoś inny wykaże zainteresowanie tym czym się zajmujesz. Będziesz w centrum wydarzeń towarzyskich.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Nie możesz się już doczekać kiedy Słońce opuści niesprzyjający Ci znak Bliźniąt i wejdzie do korzystniejszego dla Ciebie położenia w znaku Raka. Jeszcze chwila cierpliwości. Na dniach poczujesz, że wraca Ci chęć do życia i wewnętrzna energia. Układ na niebie poluzuje nieco swój twardy chwyt i trafią Ci się spokojniejsze i wypełnione relaksem dni. Od połowy tygodnia z większym entuzjazmem spojrzysz na swoje życie partnerskie i odkryjesz na nowo uroku wolnego czasu we dwoje. Szczególnie dobrze podziała na Ciebie trygon Wenus i znajdującego się w Twoim znaku Plutona (21.06), chociaż masz sceptyczny stosunek do loterii, a nuż coś się trafi i warto spróbować?

Horoskop tygodniowy - Wodnik

W tym tygodniu uwiń się szybko z jakimiś nieprzyjemnymi sprawami technicznymi i urzędowymi. Nie odkładaj formalności na później, ponieważ od środy zaczną się komplikacje. Jeśli możesz użyj swoich znajomości i kontaktów, które pomogą się uporać z opornymi urzędnikami. Wkroczenie Wenus do trygonu powietrza (23.06) uruchomi przyjaciół i życzliwość osób, które znasz po fachu. Słońce, które przejdzie do znaku Raka będzie teraz w stosunku do Twojego znaku w kwinkunksie. Jest to trudny aspekt, który powoduje rozmijanie się oczekiwań i rzeczywistości. Na szczęście możesz liczyć na dobrą aurę w sprawach sercowych.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Początek lata to dla Ciebie doskonała informacja. Słońce wkracza do wodnego znaku Raka i zasili Twój żywioł swoim energetyzującym wpływem. Będziesz pełna entuzjazmu i ucieszy Cię perspektywa rychłych wyjazdów oraz spotkań na łonie natury. Przed Tobą dni wypełnione porządkowaniem spraw przed urlopem, więc zarówno w poniedziałek jak i wtorek będziesz biegać jak w kołowrotku, aby wszystko dopiąć na ostatni guzik. Twoje wewnętrzne akumulatory podładują się i starczy Ci sił, aby wszystkiemu podołać. Minusem najbliższych dni jest to, że druga połówka będzie kręcić nosem na wszystkie Twoje propozycje.

Czym jest moon-mapping

Moon-mapping to świadome wykorzystywanie energii poszczególnych faz księżycowych. Dzięki temu można odpowiednio kierować swoim rozwojem osobistym, a także podejmować możliwie najlepsze dla siebie decyzje. Każdy powinien wyznaczać własny moon-mapping, ze względu na to, jak się czuje. W tym celu można prowadzić specjalny dziennik, który pomoże nam zrozumieć, w jaki sposób odczuwamy podczas konkretnych faz. Przyjmuje się jednak, że każda z nich wyznacza konkretny etap w życiu, ale warto obserwować także swoje uczucia. Dzięki temu można znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania i zrozumieć swoje potrzeby.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Blazenka Babic/Getty Images

Pozostałe wiadomości