Horoskop

Horoskop miłosny na 2022 rok. "To będzie rok ogromnej namiętności"

Horoskop

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Horoskop miłosny na 2022
Horoskop miłosny na 2022 Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Początek nowego roku niesie za sobą nadzieję. Wiele osób uważa, że właśnie teraz uda im się znaleźć swoją drugą połówkę. Które znaki zodiaku mogą liczyć na szczęście w miłości? Kogo trafi strzała Amora? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Horoskop miłosny na 2022 rok. Co nas czeka?

Astrolog Merkurja jest zdania, że rozpoczynający się właśnie rok będzie rokiem wielkiej namiętności. - Ale w parach. Pojawi się tęsknota za bliskością. Instytucja małżeństwa będzie przeżywała - po raz kolejny - renesans - mówiła astrolog. Część z nas zapragnie budować "gniazdko, zalążek miłości". Jednak nie stanie się to od razu. - Zanim to nastąpi mamy czas (...) Wenus, która się cofa w znaku Koziorożca i przywołuje naszych parterów z przeszłości (...). Tak będzie do 3 marca - mówiła Merkurja.

Astrolog podkreśliła, że ta data będzie kluczowa dla relacji z długim stażem oraz tych, które będą się próbowały odnowić. - 3 marca będziemy mieć koniunkcję Wenus, Marsa i Plutona w znaku Koziorożca. Ten moment kończy nam porządki dotyczące związków z przeszłości. Najmocniej odczują to przede wszystkim Koziorożce. Przede wszystkim osoby urodzone w znaku Barana, w znaku Byka oraz Skorpiony, czyli podopieczni (...) Plutona. To u was będzie się działo najwięcej w marcu, na początku marca, jeśli chodzi o relacje miłośne - mówiła.

Horoskop miłosny na 2022 rok. Kto ma szansę na to, żeby się zakochać?

- 6 marca Wenus i Mars przechodzą do znaku Wodnika. Nareszcie troszeczkę dobra, troszeczkę słodyczy, troszeczkę wsparcia odczują osoby urodzone w trygonie powietrznym, czyli Bliźnięta, Wodniki i Wagi. Dla tych osób druga połowa marca i początek kwietnia będą czasem prawdziwego zakochania się, prawdziwej miłości - mówiła.

W wakacje Jowisz będzie się znajdował w znaku Barana. Co to będzie oznaczało? Które znaki zodiaku mają szansę na znalezienie w tym czasie swojej drugiej połówki? Które mają szansę się zakochać? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości