Horoskop

Horoskop na maj. Szykuje się prawdziwa gwiezdna nawałnica

Horoskop

Aktualizacja:
Źródło:
Astrolog Merkurja
Co przyniesie maj?
Co przyniesie maj?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Tradycyjnie wraz z końcem miesiąca zapraszamy na czat z Astrolog Merkurją w Dzień Dobry TVN. Co czeka nas w maju? Czy wiosna zwiastuje zmiany w życiach poszczególnych znaków zodiaku? A może przed nami wyjątkowo spokojny miesiąc? Sprawdź horoskop miesięczny na maj 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

Czat z Astrolog Merkurją:

Horoskop miesięczny na maj 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Maj z reguły jest postrzegany jako miesiąc wyjątkowo sprzyjający zakochiwaniu się. Nic dziwnego, ponieważ "romantyczne okoliczności przyrody’" bardzo wspierają wybuchy uczuć i namiętności. Będziemy kosztować całej palety doznań, ale na stabilizację i twardy grunt pod nogami nie ma co liczyć.

Przed Nami miesiąc trudnych emocji, gorących romansów, nagłych zerwań i raptownych zwrotów akcji.

Szykuje się prawdziwa gwiezdna nawałnica, której kumulacją będzie całkowite zaćmienie Księżyca (widoczne również z Polski), które nastąpi 16 maja o nad ranem.

Pełnia i zaćmienie w znaku Skorpiona, to ciężki orzech do zgryzienia. Wpływy tego trudnego znaku przeniosą się na życie prywatne i zawodowe. Zaczniemy węszyć spiski, być czujni, nieufni i zazdrośni. Mleczny, Kukurydziany lub Kwiatowy Księżyc, bo takie ludowe nazwy nosi majowa pełnia, przyniesie podejrzewanie współpracowników i bliskich osób o nielojalność… Wielu przedstawicieli zodiaku da się porwać ciężkim energiom i posunie się do kroków, o które siebie by nie podejrzewało. Uważajmy na to, aby nie dać się sprowokować.

Staniemy się bardziej zazdrośni, wybuchowi i drażliwi.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Pogoda w maju 2022 r.

Niestety, aż do wkroczenia Jowisza do znaku Barana (11.05) będziemy mieć do czynienia z chłodniejszą i bardziej deszczową niż zazwyczaj aurą. Na prawdziwy wybuch wysokich temperatur szykujmy się od 25 maja. Tego dnia Mars opuszcza wodny i chłodny znak Ryb i przenosi się do swego ognistego królestwa, czyli do znaku Barana.

Do tego czasu musimy uzbroić się w cierpliwość, ale z pewnością ogrzeją Nas gwałtowne uczucia i namiętności, które będą udziałem praktycznie wszystkich znaków zodiaku. - Możemy liczyć na bardzo gorący, bardzo namiętny maj. Maj, który poprzewraca nam wszystko do góry nogami. Zakochują się ludzie, odkochują, wchodzą w nowe związki, odchodzą ze starych - mówiła w Dzień Dobry TVN Astrolog Merkurja.

Całkowite zaćmienie księżyca

Do trudnych, niebezpiecznych dni w tym miesiącu należą 16 maja – dzień całkowitego zaćmienia Księżyca oraz 18 maja kiedy Mars spotka się z Neptunem, co może pociągnąć za sobą skomplikowane wydarzenia, oraz niebezpieczeństwa w ruchu lądowym, a w szczególności morskim. Bardzo prawdopodobne, że dojdzie do jakiegoś brzemiennego w skutkach wydarzenia, które może burzyć poczucie bezpieczeństwa.

Spotkanie Wenus i planetoidy reprezentującej boginię niezgody czyli Eris (24.05) będzie próbować Nas skłócić z przyjaciółmi i zasiać wśród zgranego grona ziarno plotek lub niesnasek.

Do przyjemności nie należy również wsteczny ruch Merkurego (od 10.05 do 3.06), który zmusi Nas do oglądania się wstecz i przyniesie konieczność rewizji w dokumentach czy też urlopowych planach. Wiele osób w ostatniej chwili zorientuje się, że ma nieaktualny paszport i zatrzyma się przed bramką odprawy lotniskowej.

Dobre układy

Maj przyniesie Nam również okazję do większego optymizmu. Niestety trafi się on głównie znakom ognistym, które i tak mają go w nadmiarze. Do trygonu ognia wkracza Jowisz (11.05) który zasili swoją energią znak Barana (pobędzie w nim do 28.10). Zaczniemy chętniej podróżować, wiele krajów otworzy swoje granice bez limitów czy restrykcji. Barany. Lwy i Strzelce zaczną bywać w świecie oraz otrzymają okazję do poszerzenia sobie horyzontów, zawiązania ciekawych znajomości i przyspieszenia rozwoju osobistego.

Koniec miesiąca to ekspansja pod każdym możliwym względem. Koniunkcja Marsa i Jowisza, oraz Nów Księżyca w Bliźniętach to wielki powrót radości i poczucia, że życie jest piękne i trzeba z niego korzystać.

Kalendarzyk planetarny na maj

 • 2.05 – Wenus wkracza do znaku Barana, życie uczuciowe bardzo przyspieszy
 • 5.05 – Słońce w koniunkcji z Uranem, burzliwe i namiętne wydarzenia, ogromne niespodzianki, wybuchowa atmosfera
 • 10.05 – początek retrogradacji Merkurego w znaku Bliźniąt, koniec nastąpi dopiero 3.06
 • 11.05 – Jowisz wkracza do znaku Barana, znaki trygonu ognia (Baran, Lew, Strzelec) zwiększą swoją energię życiową, dla wszystkich zacznie się czas odkryć i nowych doświadczeń
 • 16.05 – Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona, całkowite zaćmienie Księżyca, Mleczny, Kwiatowy lub Kukurydziany Księżyc, który przyniesie wichry namiętności, będziemy działać z ogromną pasją, ale niebezpieczeństwo jest takie, że wiele osób nie poradzi sobie z mocnymi emocjami
 • 18.05 – Mars spotyka się z Neptunem w znaku Ryb, to trudny dzień, możliwe jakieś ofiary, kłopoty na morzu, kolejne sensacje dotyczące potyczek floty
 • 21.05 – Słońce wkracza do znaku Bliźniąt, koniunkcja Słońca i Merkurego, dobry dzień dla znaków powietrznych (Bliźnięta, Waga, Wodnik), szybki przepływ informacji, ożywienie gospodarcze
 • 23.05 – Merkury wkracza ruchem wstecznym do znaku Byka, czas na rozliczenie się z przeszłością, również dotyczącą kwestii materialnych, finansowych
 • 24.05 – Wenus spotyka boginię niezgody Eris, to dzień pełen plotek, złości, obmowy i celowo rozsiewanej dezinformacji
 • 25.05– Mars wkracza do znaku Barana, temperatura znacznie się podniesie i nie chodzi tylko o aurę meteorologiczną, ale również o wyrażanie naszych uczuć i większą asertywność
 • 29.05 – Wenus wkracza do znaku Byka, możemy liczyć na poprawę w kwestiach finansów, prognozy gospodarcze się poprawią
 • 29.05 – Mars w koniunkcji z Jowiszem, czas wielkich planów i śmiałych zamierzeń, to okres bicia rekordów prędkości lub ekspansji w kosmos, większość znaków zodiaku dostanie porcję dodatkowej energii
 • 30.05 – Nów Księżyca w znaku Bliźniąt, poczujemy że czas na nowe kontakty, nowe towarzystwo i zmianę otoczenia

Horoskop miesięczny na maj 2022 r.

Horoskop miesięczny - Baran

Szanse

Będzie się działo! Nie ma mocniej obsadzonego znaku zodiaku niż Twój w tym miesiącu. Maj zdecydowanie potrząśnie Twoim sercem i umysłem. Zrzucisz z siebie resztki marazmu czy stagnacji. Jak nigdy wcześniej będziesz głodny namiętności i żarliwych doznań. Nie martw się, będą Ci one dane. Nawet w nadmiarze. Już od 2. maja Wenus przebywa w Twoim znaku, co mocno Cię uatrakcyjni w oczach płci przeciwnej. Najlepsze nadejdzie później, ponieważ od 11.05 do Twojej fazy zodiakalnej wkracza Jowisz, który da rozmach, odwagę a wręcz brawurę. Jakby tego było mało to 25. dnia miesiąca Twój opiekun i patron czyli Mars, po uciążliwym pobycie w mokrym znaku Ryb wraca do siebie do domu! Nie będziesz już się wahać i nic Cię nie zatrzyma przed zrealizowaniem swoich pragnień. - Nie będzie takich kłódek, które będą w stanie Barana zatrzymać - dodała.

Trudności

Uważaj jednak na swoich odwiecznych wrogów i rywali, którzy uaktywnią się w połowie miesiąca. 16 maja Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona sprawi, że przesadzisz z rozkazami i ktoś może mieć dość Twojej burzliwej osobowości. 18 maja Twój przewodnik czyli Mars uściśnie się z Neptunem. Te planety razem to układ wysokiego ryzyka, unikaj używek, uważaj na zdrowie, szczególnie na naczynia żylne i ciśnienie.

Horoskop miesięczny - Byk

Szanse

Ten miesiąc daje Ci wyraźny znak, że czas przyspieszyć ze wszystkimi odkładanymi na wieczne później planami i zadaniami. Twoja opiekunka czyli Wenus wkracza do Barana (2.05), a to niesie szansę, że zaczniesz działać z większą werwą i nabierzesz rozpędu. Najważniejsze wydarzenia i okazje przyjdą w połowie miesiąca. Na niebie pojawi się Pełnia Księżyca (16.05) w znaku Skorpiona. To ważne dni, ponieważ dojdzie wtedy do zaćmienia Srebrnego Globu, co nakieruje Cię na właściwe życiowe tory. Pewna osoba ujawni Ci pewne informacje, co Tobą potrząśnie. Bardzo dobrze, ponieważ moment wahania się skończył.

Trudności

Uważaj 5 maja, ponieważ wtedy w Twoim znaku spotykają się Słońce i Uran, które sprawią, że poczujesz się jak na beczce prochu. Cokolwiek nie zrobisz ktoś może Ci zarzucić brak empatii. Możliwe kłopoty z przepisami lub przekroczenie prędkości.

23. maja Merkury wchodzi wstecznie do Twego znaku, to znak, że czas się rozliczyć z przeszłością, w tym również tą urzędową, formalną, sądową lub spadkową.

Horoskop miesięczny - Bliźnięta

Szanse

Maj przyniesie Ci polepszenie się spraw zawodowych, ale przede wszystkim ożywienie serca.

Od 2 maja Wenus znajduje się w przyjaznym Ci Baranie, dzięki czemu otworzysz się na nowe znajomości i poczujesz, że ponownie chce Ci się rozmawiać z ludźmi. Będziesz bardziej otwarty. Niebawem możesz liczyć na więcej pozytywów w każdej dziedzinie życia. 11 dnia miesiąca Jowisz wkracza do sprzyjającego Ci trygonu ognia, dzięki czemu poziom Twojej energii życiowej wzrośnie. Nareszcie wiele trudnych kwestii się rozwiąże, król Olimpu coś Ci ułatwi, i spowoduje, że wydarzenie, na które długo czekałeś wreszcie nastąpi. Dzięki pomocy planet postawisz sobie wysoko poprzeczkę i… ją przeskoczysz. To nie koniec dobrych informacji. 25 maja Mars w Baranie jeszcze doda Ci mocy. Pobijesz jakiś rekord. Na sam koniec miesiąca (30.05) przyjdzie Nów Księżyca w Twoim własnym znaku! To czas napisania całkiem nowego rozdziału w Twojej księdze życia. Możliwe, że zaczniesz zarabiać w odkrywczy, oryginalny sposób

Trudności

Jednak nie obędzie się bez drobnych komplikacji. Od 10 maja Twój patron Merkury znajduje się w ruchu retrogradacyjnym, będzie trzeba z czymś się zmierzyć i prostować, coś co było zagmatwane i niejasne. Pojawią się komplikacje w podróżach. 16 maja nastąpi Pełnia i zaćmienie Księżyca w znaku Skorpiona. To przyniesie Ci walkę z czyimiś pomówieniami, ponieważ kogoś zje zazdrość na Twoim punkcie.

Horoskop miesięczny - Rak

Szanse

W maju przyjdzie czas na obronę Twoich racji. Ponieważ wiele planet znajdzie się w ognistym znaku Barana, który jest w kwadraturze do Twojej fazy zodiaku będziesz musiał zająć się swoim terytorium ze wzmożoną siłą i uwagą. Nie pozwolisz sobie na żadne sentymenty, będziesz twardszy niż myślisz. Już 5 maja układ na niebie spowoduje, że staniesz się wręcz bezkompromisowy. Słusznie, ponieważ te radykalne ruchy Ci się opłacają. Jeśli od dawna myślałeś o jakimś zabiegu, teraz przyszła na to pora. Połowa miesiąca przyniesie oczyszczenie i przełom. 16 maja Mleczna Pełnia odbędzie się w Twoim, wodnym żywiole. Całkowite zaćmienie Księżyca w Skorpionie to czas na spotkanie z życiowym powołaniem. Wszechświat wyśle do Ciebie wiadomość specjalną i lepiej jej nie ignoruj. Może czas na wielkie, życiowe reformy?

Trudności

Kłopotliwe mogą być zupełnie inne wizje związku. Od 2 maja Wenus w znaku Barana spowoduje, że będziesz się ścierał w partnerstwie. Od 11 maja Jowisz w znaku Barana obudzi w Tobie jakieś ukryte instynkty, możesz stracić miarę w swoich poczynaniach. Uważaj, aby Twój układ pokarmowy nie przypłacił tego nadmiarem ognia czyli soków żołądkowych.

Horoskop miesięczny - Lew

Szanse

Możesz być narażony na mocne pokusy. Sercowo pojawią się jakieś większe wyzwania. To, co było do tej pory pewne, przestanie takie być. Już od drugiego dnia miesiąca Wenus znajdzie się w ognistym Baranie, to sprawi, że będziesz uwodził i był uwodzony! Co z tego wyniknie? Jeśli jesteś zajęty, niestety w połowie miesiąca pojawią się kłopoty. Z większych plusów możesz cieszyć z rozkręcenia Twoich interesów. Stanie się tak za sprawą Jowisza, który od 11 maja również znajdzie się w trygonie ognia, zatem to czas na ekspansję zawodową i mocne kroki w sprawie Twojej kariery, która w ciągu najbliższych tygodni bardzo przyspieszy. Przed Tobą nowe obszary, szeroki horyzont i intensywne kontakty zagraniczne. Po 25 maja Mars w Baranie zaostrzy Twój apetyt na sport i szlifowanie kondycji fizycznej.

Trudności

Niestety 5 maja Słońce z Uranem ustawi się w kwadraturze do Twojego znaku. Może pojawić się mały skandal, być może naruszysz dobre tradycje albo ktoś połączy Cię plotkami z osobą, która jest persona non grata. Następnie 16 maja Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona postawi Cię w trudnym położeniu, z którego uratuje Cię dyplomacja.

Horoskop miesięczny - Panna

Szanse

Nie możesz się spodziewać jakiś wielkich ułatwień, aż do połowy miesiąca. Opiekun Twojego znaku czyli Merkury, będzie w ruchu wstecznym, co zawróci Cię z obranej trasy i będziesz zmuszony oglądać się za siebie. To da jednak szansę na zrobienie pozytywnej korekty wcześniejszych poczynań. Koniunkcja Słońca i Urana 5 maja da szansę wyjść z utartego kołowrotka, dzięki czemu znajdziesz inne rozwiązania i pójdziesz nową ścieżką. Dużych pozytywów spodziewaj się od 16 maja, kiedy Pełnia Kwiatowego Księżyca i całkowite zaćmienie obdarzy Cię pomysłami na przyciągnięcie powodzenia finansowego. Wykażesz się pomysłowością. Druga połowa maja to dla Ciebie czas zdrowego rozsądku, ale zobaczysz również prawdę o Twoich bliskich. - Panna jest znakiem, który w tym miesiącu korzysta - mówiła Astrolog Merkurja.

Trudności

W opozycyjnym znaku Ryb 18 maja dojdzie do spotkania Marsa i Neptuna, co osłabi Twoje siły, zatem pilnuj swojego zdrowia, nie odkładaj profilaktycznych badań. Cofający się Merkury położy na Tobie obowiązek, aby dopilnować czyjejś edukacji. Na koniec miesiąca 30.05 Nów w Bliźniętach to możliwa zguba jeśli chodzi o dokumenty lub klucze.

Horoskop miesięczny - Waga

Szanse

Dzięki dużej aktywności planet w opozycyjnym dla Ciebie znaku Barana włączysz najwyższy bieg. Opiekująca się Tobą Wenus znajdzie się w żywiole ognia, już od drugiego dnia miesiąca co sprawi, że nagle przestaniesz się wahać. Staniesz się bardziej zdecydowana i skuteczna. Od 11 maja Jowisz w dobrym położeniu przysporzy Ci podróży. To czas na delegacje, służbowe szkolenia i pracę w terenie, zatem szybko odkurz walizki. Ktoś bardzo stanowczo będzie zabiegał o Twoje względy, bez liczenia się z tym, czy aktualnie jesteś w związku czy też nie. W trzeciej dekadzie, czyli od 21 maja Słońce znajdzie się w powietrznych Bliźniętach, a to dla Ciebie nauka, kursy, egzaminy i inne sprawdziany, które zaliczysz na doskonałe noty.

Trudności

Pełnia i zaćmienie Księżyca w znaku Skorpiona (16.05) to intrygi, plotki i nieszczerość w Twoim otoczeniu. Ktoś spróbuje ci zaszkodzić. 24 maja Twoja patronka znajdzie się w uścisku bogini niezgody czyli Eris. To sprowadzi kłótnie i nieporozumienia, które trzeba będzie mądrze naprawiać.

Horoskop miesięczny - Skorpion

Szanse

Dzięki doskonałym układom na niebie poczujesz się wybrańcem gwiazd. Możesz liczyć na miesiąc niepowtarzalnych szans i okazji. 5.05 Słońce i Uran przewrócą do góry nogami stare układy. Poczujesz, że przyszedł czas na nowe porządki, które będą robione pod Twoje dyktando. Już niebawem zadzieją się rewolucje w miejscu Twojej pracy, zatem wykorzystaj dobrze swoje pięć minut. Najważniejsze sytuacje czekają Cię 16. maja, kiedy na niebie uściśli się Pełnia w Skorpionie,w Twojej fazie zodiaku. Zobaczysz również całkowite zaćmienie Księżyca, co oznacza, że na bliskie spotkanie wezwie Cię przeznaczenie. 19 maja trygon Słońca i Twojego patrona Plutona spowoduje, że pomnożysz stan swojego majątku.

Trudności

Ponieważ 11.05 Jowisz opuści znak Ryb i przejdzie do fazy Barana, mogą zaostrzyć się kłopoty z wysokim ciśnieniem, zatem nadszedł czas sprawdzić poziom cholesterolu. Nie lekceważ objawów i pamiętaj, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Koniec miesiąca (30.05) to Nów Księżyca w Bliźniętach i ktoś niekompetentny może narobić Ci kłopotu.

Horoskop miesięczny - Strzelec

Szanse

Maj będzie dawał okazje, aby na nowo się zakochać chociaż jeszcze jesteś w innym związku! Będzie gorąco, będzie niespokojnie. Przed Tobą słodko-gorzki miesiąc, w którym nie unikniesz wyzwań i dylematów. 2. maja Wenus w pokrewnym znaku Barana rozgrzeje Ci krew, a od 11. dnia miesiąca Twój patron Jowisz rzuci Cię na głęboką wodę i zaproponuje podjęcie dużego ryzyka, które jednak Ci się opłaci. Przed Tobą czas wzmożonych podróży, kariery, rozwoju osobistego i eksplorowania dalekich stron. Na swoje szanse komunikacyjne poczekasz do 21.05, kiedy Słońce przejdzie do znaku Bliźniąt, wtedy będziesz mieć możliwość pozyskania nowej energii w związkach. Mars napełni Cię dodatkowym entuzjazmem i siłą fizyczną od 25. Wtedy poczynisz śmiałe kroki.

Trudności

Trudne decyzje i dylematy moralne pojawią się w połowie miesiąca. 16.05 zaćmienie Księżyca w znaku Skorpiona sprawi, że będziesz się siłował sam ze sobą i coś będzie Cię gryzło, ale łatwe rozwiązanie się nie pojawi. Coś musisz wybrać. 18.05 Mars w koniunkcji z Neptunem podpowie, że w pewnych kwestiach rozsądniej będzie ustąpić.

Horoskop miesięczny - Koziorożec

Szanse

Wokół Ciebie wytworzy się napięta sytuacja, ponieważ wiele planet będzie w kwadraturze do Twojego znaku. To spowoduje, że możesz sobie nie radzić z manifestacjami gniewu i złości, co będzie wyrazem Twojej frustracji. Starasz się jak możesz, a bliskie otoczenie lub współpracownicy i tak mogą psuć cały Twój wysiłek. Maj przyniesie Ci wiele konfrontacji, ale będą one dawały szansę na nową przestrzeń i nowy rozwój. Koniunkcja Słońca i Urana 05.05, w dobrym dla Ciebie położeniu sprowokuje dużo korzystnych zmian na gruncie zawodowym. Czara goryczy się przeleje i postanowisz wziąć sprawy w swoje ręce, a nawet założyć własną działalność gospodarczą bądź usługową. 16.05 Pełnia Kwiatowego Księżyca to dla Ciebie czas, aby zmienić kierunek dotychczasowego działania. Prawdopodobnie zdecydujesz się na nowe studia, nowy adres, nowy samochód, a nawet nową firmę.

Trudności

Niestety za sprawą Wenus w Baranie od 2 maja skomplikuje się partnerstwo i trudno będzie o porozumienie związku. Jowisz od 11 spowoduje, że Twoje nowe kroki nie spotkają się z akceptacją i będziesz poddawany krytyce. Od 21.05 pojawią się trudne mediacje, coś musisz komuś oddać.

Horoskop miesięczny - Wodnik

Szanse

Niestety zrozumiesz, że nie wszystko jest załatwione, tak jak być powinno. Ktoś komu powierzyłeś jakieś obowiązki, niestety zawiódł i Cię o tym nie poinformował, teraz to wyjdzie na jaw. Powrócą stare sprawy i zagadnienia do ponownego rozpatrzenia. Już 05. maja za sprawą koniunkcji Słońca i Urana możesz być kompletnie zaskoczony, czy to rokuje dobrze czy źle, zależy od Twojego wolnego wyboru. Od 11. dnia miesiąca Jowisz znajdzie się w znaku Barana, co doda Ci odwagi i ponownie świat stanie przed Tobą otworem. W trzeciej dekadzie, od 21.05, Słońce będzie już w powietrznym żywiole i wróci Ci chęć do życia i wiara w ludzi. Rozpoczniesz sezon na podróżowanie. Nów Księżyca w znaku Bliźniąt (30.05) nareszcie przetnie coś i poczujesz, że jakaś osoba da Ci nową fascynację.

Trudności

16.05 ciężkie zaćmienie Księżyca, które będzie w kwadraturze do Twojego znaku przyniesie Ci jakieś lęki, niepokoje i stany pobudzenia. Zobaczysz, że to więcej strachu niż trzeba, ponieważ uporasz się z tymi problemami szybciej niż myślisz. 18.05 wyskoczą z szafy stare zobowiązania i trzeba będzie się tym zająć.

Horoskop miesięczny - Ryby

Szanse

Maj przyniesie Ci pogłębiony rozwój osobisty, duchowe zainteresowania, a nawet mistyczne doświadczenia! Zaczniesz zgłębiać ezoteryczną literaturę, pociągną Cię horoskopy i inne niebanalne dziedziny wiedzy. Dzięki cofającemu się Merkuremu od 10.05 zaczniesz sobie przypominać różne wydarzenia, kojarzyć fakty i łączyć historie. Wiele się dla Ciebie wyklaruje, wiele się wyjaśni. Coś zrozumiesz, być może po czasie, ale to będzie prawdziwe olśnienie. Znajdziesz również zagubione dawno przedmioty, odzyskasz jakieś pieniądze.

Trudna dla innych znaków zodiaku (16.05) Pełnia i zaćmienie Księżyca w Skorpionie dla Ciebie będzie dość pozytywna i rozwijająca. Połowa miesiąca to czas, w którym przejrzysz innych, zrozumiesz zamiary i intencje osób w Twoim otoczeniu.

Trudności

Uważaj, ponieważ wkroczenie Jowisza do Barana (11.05) zaślepi Cię na tyle, że możesz przeceniać swoje siły. Najtrudniejsze przyjedzie 18.05, kiedy Mars rozdrażni Twojego patrona Neptuna i ktoś nadepnie Ci na odcisk albo sprowokuje Twój wybuch, ale szybko tego pożałuje.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN/Joanna Kruczek

Pozostałe wiadomości