Horoskop

Horoskop na wtorek. Co przyniesie nam najdłuższy dzień roku?

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Rozgwieżdżone niebo

Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 21 czerwca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce rozpoczyna dzień w znaku Bliźniąt, ale o godzinie 11:13 przejdzie do znaku Raka i tym samym rozpocznie się astronomiczne lato. To właśnie dzisiaj będziemy mieli do czynienia z najdłuższym dniem i najkrótszą nocą w roku.

Horoskop dzienny na wtorek, 21 czerwca 2022r.

Magiczna Noc Kupały zachęca nas, abyśmy przyciągnęli do swego życia więcej miłości i bliskości. Skupimy się na relacjach tym bardziej, że Wenus utworzy pełen dobrej mocy trygon z Plutonem. Księżyc rozpocznie dzień w znaku Ryb, ale wczesnym rankiem, o godzinie 5:36 przejdzie do znaku Barana.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Przed nami emocjonujący, pełen ożywczych energii i pozytywnych myśli dzień. Spotkania z innymi będą przepełnione czarem, dlatego warto zwrócić uwagę na to, z kim zamierzamy się zobaczyć.

Horoskop dzienny na wtorek, 21 czerwca 2022r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran

Nie dla Ciebie dzisiaj gorące spotkania i wir nowych romansów. W Twoim horoskopie pojawią się całkiem inne energie związane z obowiązkami, dbałością o porządek oraz przynoszące okazje do ułatwiania życia osobom w pracy lub domu. Możesz poczuć się nieco poszkodowany.

Horoskop dzienny Byk

Przed Tobą wyśmienity układ na niebie. Wenus utworzy trygon z Plutonem. Złapiesz wiatr we włosy i zaczniesz widzieć siebie w lepszej perspektywie. Ktoś również dostrzeże w Tobie wewnętrzny blask i zainteresuje się bliżej tym, kim naprawdę jesteś. Ustrzelisz dobrą okazję, w tym taką dla portfela.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Dzisiaj zbiegi okoliczności będą działać odrobinę przeciwko Tobie. Sytuacja zawodowa się skomplikuje, ponieważ nie możesz wziąć udziału w kilku równoległych zadaniach. Jednak Księżyc w znaku Barana postawi Cię na nogi, jeśli chodzi o poziom energii, będziesz żwawszy.

Horoskop dzienny Rak

Niebo ma dobre wiadomości. To doskonały dzień na załatwianie ważnych spraw w banku, urzędzie miasta czy na poczcie. Dzisiaj Słońce wkracza do Twojego znaku i obwieścisz wszystkim, że właśnie nadeszło lato. Będziesz pobudzony i pełen radosnych przeczuć. Słusznie.

Horoskop dzienny Lew

Słońce, czyli Twój astrologiczny przewodnik, znajduje się wysoko nad horyzontem, zatem nie powinieneś narzekać na brak energii. Jedyne, co będzie Cię drażnić, to napięta sytuacja dotycząca jakiejś finansowej decyzji, która nadal nie zapadła. W partnerstwie miłe sygnały.

Horoskop dzienny Panna

Sprzyja Ci trygon Wenus i Plutona w ziemskim żywiole. Uporządkujesz sobie kwestie zawodowe i domowe. Będziesz działać z rozwagą i roztropnością, co przysporzy Ci wdzięczność kogoś, komu dobrze poprowadzisz ważną sprawę. Wieczorem zmiana klimatu, zaszalejesz towarzysko.

Horoskop dzienny Waga

Pojawią się jakieś nieprzewidziane trudności bądź komplikacje. Będziesz zmuszona donieść jakieś dokumenty lub uzupełnić bazę danych, które są konieczne do podjęcia dalszych kroków. To będzie nietypowy dzień, w którym zaskoczą Cię kroki podjęte przez inne osoby.

Horoskop dzienny Skorpion

Nareszcie to, co odwlekało się i przeciągało, może trafić w ręce odpowiedniej osoby, która przyspieszy bieg ważnych dla Ciebie decyzji. Dzisiaj trygon Wenus i Plutona da Ci możliwości i potencjały, których wcześniej nie mogłeś posiąść. To doskonały czas na ważne i odpowiedzialne decyzje.

Horoskop dzienny Strzelec

W tym dniu będziesz działać solo. Nic nie będzie przychodzić bez wysiłku. Trzeba będzie zwiększyć zaangażowanie i włożyć więcej energii, aby osiągnąć coś, na czym Ci zależy. Zanim oddasz się wypoczynkowi, przygotuj się na borykanie się z pretensjami członków rodziny.

Horoskop dzienny Koziorożec

Dzisiaj Twój humor wyraźnie się poprawi. Słońce w opozycyjnym znaku Raka oraz trygon Wenus i przebywającego w Twoim znaku Plutona zadziałają jak katalizator zmian i korzystnych reform. Poczujesz, że znowu mocno stajesz na swoich nogach i możesz polegać na własnych siłach. Otoczenie poczuje respekt.

Horoskop dzienny Wodnik

Raczej nie masz co liczyć na wyśmienitą formę ani na wyborowy humor. Dzisiaj będziesz częścią planu, co do którego nie wyrażasz entuzjazmu. Obudzi się w Tobie niepokój, że musisz coś poświęcić, aby coś innego zyskać, ale wynik tego działania będzie mocno niepewny.

Horoskop dzienny Ryby

Słońce wkracza do trygonu wody, co jest dla Ciebie świetną informacją. Twoje ostatnie pomyłkowe działania, błędne wydatki czy niefortunne decyzje będą teraz z powodzeniem korygowane. Dobrze zadysponujesz swoim czasem i środkami, w tym również finansowymi.

Znaczenie Północnego Węzła Księżycowego w 8 domu

Jeżeli urodzeniowy Północny Węzeł Księżycowy znajduje się w ósmym domu, to leży on na linii konfliktu drugiego domu. A zatem wynikające problemy mogą dotyczyć przede wszystkim wewnętrznej walki o to, co jest ważniejsze – materialność czy duchowość, bogactwo fizyczne czy doświadczenie. Może to się objawiać z dążeniem raz do bezpieczeństwa i stabilności, a innym razem skrajne wpadanie w wir impulsywnych decyzji. Warto w tej sytuacji skierować swój umysł na wewnętrzne poznanie, zarówno duchowe, jak i naukowe.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: ANDRZEJ WOJCICKI/Getty Images

Pozostałe wiadomości