Horoskop

Horoskop na wtorek. Czas na regenerację po trudnych emocjach

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Księżyc na niebie
gettyimages/ Christoph WagnerHoroskop dzienny na wtorek 17 maja dla wszystkich znaków zodiaku

Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 17 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc znajduje się w znaku Strzelca. Srebrny Glob po kumulacji, która miała miejsce w trakcie wczorajszej Pełni, zaczyna zmniejszać widoczność swojej tarczy.

Na niebie brak większej aktywności pomiędzy ciałami niebieskimi, ale możemy liczyć tylko na kilkanaście godzin oddechu, ponieważ zbliża się koniunkcja Marsa i Neptuna, która spowoduje wzrost napięcia i aktywności u osób, które mają ekstremalne i ortodoksyjne poglądy, w tym te religijne. Dzisiaj będziemy starali się uspokoić i zregenerować po trudnych emocjach przyniesionych przez zaćmienie.

Horoskop dzienny na wtorek, 17 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Niebo sprzyja Twojej regeneracji. Złap kilka promieni słonecznych, postaraj się sprawić sobie jakieś drobne przyjemności. Możesz czuć, że nie jesteś w stuprocentowej dyspozycji, dlatego nie bądź dla siebie surowy. Powinieneś myśleć o swoich korzyściach z wykonywanych działań.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny - Byk

Od rana przyjdą wyzwania i problemy do rozwiązania. Nadal czujesz wpływ wczorajszej Pełni Księżyca. Masz szansę uniezależnić się od cudzych opinii czy decyzji. Poradzisz sobie sam z pewnym trudnym zadaniem i dlatego wyjdziesz na pozycję lidera w domu bądź pracy.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Księżyc w znaku Strzelca przyspieszy Twoje działania. Dzisiaj senność i ospałość pójdą precz. Będziesz bardzo aktywny w miejscu pracy. Dopniesz wszystkich terminów, uporasz się z zaległościami, zadowolisz wybrednych kontrahentów. W domu również nadasz rytm.

Horoskop dzienny - Rak

Przed Tobą pracowity wtorek. Nerwowe klimaty w miejscu pracy udzielą się Twojemu układowi pokarmowemu. Możesz odczuwać jakieś dysfunkcje organizmu. Musisz być czujny i nie ulegać szerzącym się plotkom czy dezinformacji w miejscu pracy.

Horoskop dzienny - Lew

Malejący Księżyc w znaku Strzelca będzie zachęcał Cię do wyrzucania z Twojego otoczenia wszystkiego, co zbędne i niepotrzebne. Po południu otrzymasz jakieś krzepiące wiadomości. Sytuacja w Twoim związku zacznie nareszcie rozwijać się w kierunku, którego sobie życzyłeś.

Horoskop dzienny - Panna

Księżyc w znaku Strzelca trochę rozstroi Ci nerwy. Zazwyczaj jesteś bardzo opanowana i kalkulująca, ale dzisiaj emocje mogą wziąć górę. W pracy ktoś zepsuje Ci Twoje działania i możesz czuć, że tracisz do tej osoby resztki cierpliwości lub sympatii. Wieczór na luzie.

Horoskop dzienny - Waga

Zawadiacki Księżyc w znaku Strzelca ożywi Twój dzień i doda aktywności koleżeńskich. Będziesz mieć wiele powodów do radości. Żarty i wymiana uprzejmości towarzyszą Ci w pracy i na gruncie prywatnym. Wieczorem ktoś pilnie będzie chciał rozmawiać.

Horoskop dzienny - Skorpion

To będzie nieco mniej przychylny dzień. Szef lub inna decyzyjna osoba będzie przysparzać Ci chwilowych zmartwień, lub piętrzyć trudności. W kwestiach sercowych również jakieś rozmowy, które będą Ci nie po nosie. Możliwe oziębienie w relacji.

Horoskop dzienny - Strzelec

Księżyc znajduje się w Twojej fazie zodiaku i będzie dawał Ci potencjał do zwiększenia kreatywności w dzisiejszych działaniach. Dzień sprzyja krótkim wycieczkom, służbowym podróżom i korzystaniu z dobrego nastawienia innych ludzi. Otoczenie będzie szło na rękę w niemal wszystkich sprawach.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ograniczysz trochę pracę i obowiązki. Postawisz bardziej na relacje i budowanie bliskości z najważniejszymi dla Ciebie osobami. Dzisiaj ktoś się Tobą zajmie i zainteresuje się Twoimi potrzebami emocjonalnymi lub ugotuje Ci ulubione danie. Będziesz czuć, że jesteś ważny.

Horoskop dzienny - Wodnik

Możesz zrealizować się towarzysko. Dzisiaj łatwiej pozbędziesz się trudnego bagażu emocji i uzbieranych ostatnio napięć. Będziesz weselszy i radośniej podejdziesz do wszystkich wydarzeń. Wieczorem odbierzesz miły telefon.

Horoskop dzienny - Ryby

Księżyc w znaku Strzelca pozbawi Cię pewnego poczucia bezpieczeństwa. Pracy nie będziesz wykonywać z entuzjazmem. Możesz czuć się rozgoryczona tym, że ktoś zgarnął Twoje pomysły czy projekty. Wieczorem ktoś, zamiast pocieszyć będzie zarzucać Ci brak zaangażowania.

Co oznacza retrogradujący Merkury w horoskopie urodzeniowym

Retrogradujący Merkury, nazywany również wstecznym, może wskazywać na problemy z komunikacją. W przeciwieństwie do naturalnie poruszającego się Merkurego, ten jest nieco spowolniony. Osoby takie potrzebują więcej czasu na przemyślenie pewnych kwestii, co może powodować kompleksy. Retrogradacja nie oznacza jednak braków w inteligencji. Takie ustawienie może powodować "staroświeckość", ale może być to przekute w pozytywne cechy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Christoph Wagner

Pozostałe wiadomości