Horoskop

Horoskop na środę. Planety wzięły na celownik cztery znaki zodiaku

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Nocny krajobraz

Sprawdź horoskop dzienny na środę, 28 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wagi, wzrastający Księżyc rozpoczyna dzień również w znaku Wagi, ale już o godzinie 1:14 przejdzie do znaku Skorpiona. Na niebie utworzy się powietrzny trygon pomiędzy Marsem przebywającym w znaku Bliźniąt a Saturnem znajdującym się w znaku Wodnika.

Dzisiaj na celownik planety wzięły Bliźnięta, Wagi, Wodniki oraz Barany. To właśnie dla was ten dzień będzie związany ze sporymi wyzwaniami zawodowymi i edukacyjnymi, przez które powinniście jednak przejść zwycięsko. Ponieważ żywioł powietrza jest obecnie najsilniej akcentowany, to żywe dyskusje i debaty będą na porządku dziennym. Gaz, jego przetwarzanie, magazynowanie i dystrybuowanie ponownie stanie się dominującym tematem w mediach.

Horoskop dzienny na środę, 28 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Patronujący ci Mars utworzy dzisiaj trygon z Saturnem, co stworzy dla ciebie kilka okazji do zdobycia przewagi intelektualnej i formalnej nad osobami, które były ci ostatnio przeciwne. To doskonały dzień do składania sobie samemu poważnych obietnic, ślubowań i podejmowania długofalowych zobowiązań.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Dzisiaj trochę spuścisz z tonu, odpoczniesz, postawisz na regenerację. Pracę zostawisz na później. Jakiś znajomy przyjdzie aby się poradzić i szukać u ciebie pocieszenia. Nie odmówisz komuś w trudnych chwilach i wesprzesz chociażby rozmową i filiżanką herbaty.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Znajdujący się w twoim znaku zodiaku Mars będzie w dobrym układzie z Saturnem. Twoje zdanie będzie dla innych bardzo ważne. Okaże się, że jesteś w jakiejś kwestii wyrocznią. Dzisiaj możesz być bardziej konsekwentny i rzetelny w swojej pracy niż zazwyczaj, więc wykorzystaj to dobrze i łap okazję.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Ktoś skutecznie będzie blokował twoje koncepcje w miejscu pracy bądź w szkole. Możesz czuć, że pomysły i decyzje innych są doceniane pomimo tego, że są gorszej jakości lub nie uwzględniają wielu punktów. Jakieś osoby próbują cię zepchnąć na margines, ale jeśli się temu jasno przeciwstawisz dasz radę to powstrzymać.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Będzie ci sprzyjać trygon Marsa i Saturna w powietrznym trygonie, który umożliwi ci spełnienie w kwestiach intelektualnych. Dzisiaj egzaminy pójdą doskonale a jeśli masz jakieś wystąpienie publiczne możesz się spodziewać owacji. Gorzej w życiu rodzinnym i partnerskim. Bliskie osoby będą mieć żal o brak uwagi bądź zbyt małą ilość czasu poświęconą życiu domowemu.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

To już ostatnie chwile pobytu Wenus w twoim znaku zodiaku. Jeśli czujesz, że do twojego życia uczuciowego wkradł się jakiś zimny powiew, bądź powiało nudą, to właśnie mija ten moment, aby wykorzystać dobry wpływ i zahamować negatywne tendencje. Zadzwoń, wyślij czułego sms lub po prostu zaproś na randkę.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Trygon powietrzny pomiędzy Marsem i Saturnem podziała na ciebie doskonale. Nagle staniesz się pewniejsza siebie. Nie będziesz poddawać w wątpliwość ani swoich decyzji, ani swoich racji. Okaże się, że potrafisz coś konsekwentnie i z sukcesem dokończyć, a nawet jesteś z siebie zadowolona.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Rosnący po nowiu Księżyc przechodzi do twojego znaku zodiaku. Staniesz się żwawszy i pełen wewnętrznej energii. Zapragniesz zrobić coś pożytecznego. Zajmiesz się przeprowadzeniem reform i wprowadzaniem jakiegoś rodzaju innowacji w twoim miejscu pracy. Staniesz się życzliwy dla otoczenia i ktoś nie będzie się mógł nachwalić twojej pomocy.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Sprawy materialne znowu zaczną cię zadowalać. Pojawi się możliwość dodatkowego zarobku, nadgodzin bądź zastępstwa. Dzisiaj ponownie zaczniesz patrzeć na swoje umiejetności z większym optymizmem. Zapragniesz poszerzać swoją wiedzę i szlifować kompetencje. Możliwe, że zapiszesz się na jakieś kursy lub w pracy pojawi się zapowiedź szkolenia.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Saturn zostanie dzisiaj zaktywizowany przez Marsa, co oznacza dla ciebie większą niż zazwyczaj potrzebę ruchu, aktywności i korzystania z energii fizycznej. Nie będziesz mógł usiedzieć na miejscu. Poczujesz, że musisz się natychmiast zająć tysiącem spraw i bezzwłocznie przystąpić do napraw błędów innych.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzisiaj będzie ci łatwiej dokonać pewnego wyboru. Trygon Marsa i znajdującego się w twoim znaku Saturna będzie nakręcać cię do konkretnych i bardzo poważnych kroków. Dzień upłynie ci na przemyśleniach i analizach. Może pojawić się również wzrost twojej wewnętrznej świadomości, dotyczącej tego co tak naprawdę jest twoją zawodową ścieżką.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Ten dzień nie będzie zbyt sympatyczny, ponieważ zostaniesz Rybko wciągnięta w szereg działań, które są przez ciebie niemile widziane. Możliwe, że trzeba będzie udać się w krótką podróż, która jest dla ciebie uciążliwa i nie wiąże się z przyjemnościami, ale z obowiązkiem. Twoje samopoczucie będzie na dość niskim poziomie.

Karta Tarota - Kochankowie

Kochankowie jest 6 kartą tarota w Wielkich Arkanach. Jej znakiem astrologicznym są Bliźnięta, a ogólne znaczenie to miłość. Planeta przypisana to Merkury, a żywiołem jest powietrze. Symbolizuje czystą miłość - podejmowanie decyzji w oparciu o rozum i uczucia. Symbolizuje idealne połączenie dwóch przeciwieństw. Często świadczy o konieczności podjęcia ważnej decyzji odnośnie do jednej z dwóch dróg w swoim życiu.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/Arctic-Images

Pozostałe wiadomości