Horoskop tygodniowy na 26.09-2.10. Niebo będzie dla nas łaskawsze i bardziej przyjazne

niebo z gwiazdami
Horoskop tygodniowy na 26.09-2.10.2022
Źródło: Pakin Songmor/Getty Images
Szykuje się zaskakująco dobry tydzień! Po trudnych i denerwujących układach z poprzednich kilkunastu dni nareszcie niebo będzie dla nas łaskawsze i bardziej przyjazne. Możemy złapać oddech i w końcu pocieszyć się jesiennym, złotym i obfitym pod względem finansowym klimatem. Sprawdź horoskop tygodniowy na 26.09-2.10.2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop tygodniowy na 26.09-2.10 dla wszystkich znaków zodiaku

Już w poniedziałek zaczyna się seria doskonałych okazji. Bardzo aktywny i bliski w stosunku do Ziemi Jowisz będzie błyszczał na nocnym niebie jak prawdziwy brylant. W większości horoskopów objawi się to radosnymi nastrojami i wzrostem optymizmu. Kolejne dni tygodnia przyniosą konstruktywne trygony Merkurego i Plutona oraz Marsa i Saturna. Będzie nam się chciało pracować i z nowym entuzjazmem podejdziemy do swoich obowiązków. W czwartek (29.09) Wenus przejdzie ze znaku Panny do znaku Wagi i nagle ton rozmów ociepli się. Będziemy bardziej skorzy do negocjacji i wyrozumiali dla swoich adwersarzy. W weekend możemy cieszyć się z rewelacyjnych spotkań partnerskich i szczęścia w miłości, które sprowadzi na naszą drogę opozycja Wenus i Jowisza. W niedzielę Merkury kończy ruch wsteczny i w serca wielu przedstawicieli zodiaku wleje się otucha, że pewne bloki i ograniczenia w końcu ustępują.

Astrologia i ezoteryka

Źródło: Dzień Dobry TVN
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Horoskop na 2022 rok
Horoskop na 2022 rok
Horoskop miłosny na 2022
Horoskop miłosny na 2022
Rozpoczyna się Rok Tygrysa - całość
Rozpoczyna się Rok Tygrysa - całość
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice

Horoskop tygodniowy - Baran

(21 marca - 19 kwietnia)

Przed tobą absolutnie porywająca i pozytywna zmiana tendencji. Poczujesz, że dopiero teraz jesień roztacza wokół ciebie swoje uroki, z których możesz skorzystać. Znajdujący się w twoim znaku zodiaku Jowisz jest w bliskiej odległości w stosunku do Ziemi i dzięki temu włączy ci się turbo doładowanie. Nie ma takiej sprawy, której się nie podejmiesz, nie ma takiego problemu, który by cię przerażał. Wszystko nagle zaczyna się składać w jedną, dobrze prosperującą całość. W mig uporasz się z zawodowymi problemami przyniesionym z poprzednich tygodni. Konstruktywny trygon pomiędzy Marsem a Saturnem (28.09) wyzwoli w tobie upór i konsekwencję, którą spożytkujesz w słusznej sprawie. To nie koniec dobrych wieści. W weekend opozycja Jowisza i Wenus sprowadzi doskonałą aurę na partnerskie, miłosne spotkania. Jeśli jesteś samotny – ktoś może się w tobie rozkochać, a do spotkania dojdzie w najmniej oczekiwanym miejscu i momencie.

Horoskop tygodniowy - Byk

(20 kwietnia - 20 maja)

Akcenty planetarne skupiają się na żywiole ognia i powietrza. Możesz mieć poczucie, że pewne atrakcje towarzyskie cię omijają. Dojdą cię słuchy, że nie otrzymałeś pewnego zaproszenia, co potraktujesz jako afront. W czwartek (29.09) Wenus opuszcza sprzyjający ci znak Panny i przejdzie do trudniejszego dla ciebie położenia w znaku Wagi. Życie uczuciowe odrobinę się skomplikuje. Na otarcie łez pozostanie coś, co przecież jest dla ciebie równie istotnym elementem życia czyli kwestie finansowe. Twój portfel odżyje i otrzyma jakieś dodatkowe zasilanie. Śmiało proś o podwyżkę, w szczególności we wtorek lub środę.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

(21 maja - 20 czerwca)

Po oczyszczającym i pełnym napięć Nowiu Księżyca (25.09) w znaku Wagi przyjdzie czas rozluźnienia i psychicznego relaksu. Chociaż zapowiada się sporo pracy, dużo branżowych spotkań, narad i kontaktów zawodowych, to będziesz uczestniczył w nich z przyjemnością. Okaże się, że wszystko jest do zrobienia i do załatwienia. Tydzień zapowiada ci spore sukcesy na różnych płaszczyznach. Od kiedy Wenus wkroczy do trygonu powietrza (29.09) twoje życie uczuciowe znacznie się wyprostuje i pojawi się nić porozumienia tam, gdzie były ostatnio same zgrzyty. Na koniec tygodnia niebo przyszykowało jeszcze przyjemniejsze niespodzianki. Krótką, ale bardzo ciekawą wycieczkę, oraz odblokowanie przepływu energii tam, gdzie od kilku tygodni był totalny bezruch.

Horoskop tygodniowy - Rak

(21 czerwca - 22 lipca)

Skutki pierwszego, jesiennego Nowiu Księżyca będą jeszcze odczuwalne w pierwszych dniach nowego tygodnia, ale jakoś powoli dasz radę się otrząsnąć. Skupisz się na pracy i obowiązkach zawodowych. Chociaż może pobolewać cię klatka piersiowa lub zatoki, to wtorek, środa i czwartek będą bardzo owocne w pracy lub szkole. Czas upłynie tak szybko, że nie zdążysz się zamartwiać o jakieś szczegóły czy drobiazgi, jak to masz w zwyczaju. Weekend będzie niestety trochę skomplikowany, za sprawą członków rodziny, którzy zaczną przekonywać cię na siłę do swoich racji i wymyślonych na swoje potrzeby planów. Może dojść do jakiegoś starcia, w trakcie którego obronisz swoje stanowisko, ale ktoś się w związku z tym obrazi. No trudno, jeśli ma z tym problem, to nie jest twój problem.

Horoskop tygodniowy - Lew

(23 lipca - 22 sierpnia)

Możesz liczyć na spore ożywienie, a nawet na małe sensacje jeśli chodzi o twoje życie towarzyskie i układy sercowe. Kończy się okres wytężonej pracy i wysiłku, który włożyłeś w rozwój zawodowy i karierę. Nadchodzi moment, w którym będziesz odcinać kupony od wcześniej wykonanych zadań. Nareszcie pełną parą ruszą mozolnie rozkręcane przez ciebie interesy lub projekty. Coś zacznie przynosić profity i nie trzeba już będzie pilnować tego 24h na dobę. Poprawi się twoje zdrowie, wygląd i kondycja fizyczna. Będziesz mniej zapracowany a bardziej nastawiony na rozrywkę i odnawianie więzi z interesującymi cię osobami. W weekend twój wygląd, kreacja i styl olśnią towarzystwo i zdobędziesz uwagę kogoś, na kim ci zależy.

Horoskop tygodniowy - Panna

(23 sierpnia - 22 września)

W tym tygodniu Wenus opuści twój znak zodiaku (29.09) i przejdzie do sąsiedniego znaku Wagi. Sprawy sercowe zejdą na dalszy plan. Skupisz się przede wszystkim na karierze i zarabianiu. Gotówka będzie się w ciągu najbliższych dni trzymać ciebie w wyjątkowy sposób. Wtorkowy trygon Merkurego i Plutona (27.09) wyprowadzi cię na prowadzenie w jakiejś rywalizacji. Pamiętaj, aby wybrać najbardziej wartościowe propozycje i nie rozmieniać swoich sił i potencjałów na drobne sprawy. Tydzień zapowiada dużą ilość podróży oraz konieczność przemieszczania się do kilku oddziałów firmy bądź wycieczki do innych budynków użyteczności publicznej.

Horoskop tygodniowy - Waga

(23 września - 22 października)

W tym tygodniu poczujesz, jakbyś zrzucała z pleców stukilogramowy głaz. Nareszcie rzeczywistość wokół ciebie nabierze lepszych kolorów, sympatyczniejszych barw. Odżyjesz i nabierzesz apetytu na nowe doznania. Układ planet zapowiada doskonały tydzień oraz to, że nareszcie wykorzystasz swoją szansę, o którą zabiegałaś od miesięcy. Możliwe są krótkie służbowe podróże, w trakcie których wydarzy się wiele pozytywów. Uruchomione zostaną kontakty, o których nawet już nie myślałaś. Wejście twojej patronki, czyli Wenus (29.09) do twojego znaku otworzy nowy rozdział w życiu sercowym, który na długo zapisze się w twojej pamięci, ponieważ będzie bardzo satysfakcjonujący. W sobotę (1.10) koniecznie weź udział w jakimś konkursie bądź zagraj na loterii.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

(23 października - 21 listopada)

W tym tygodniu skup się na spełnieniu uczuciowym i wykorzystaniu sprzyjającej aury w miłości, ponieważ niebawem skończy się ten dobroczynny wpływ i Wenus przestanie cię wspierać. Pod koniec tygodnia będziesz musiał przerzucić się na mniej przyjemne zajęcia i oddać się obowiązkom. Bardzo dobrze rokuje trygon pomiędzy Merkurym, a twoim patronem czyli Plutonem (27.09). Nie umknie twojej uwadze żaden drobiazg, żaden niuans. Będziesz czujny i przygotowany na każdą ewentualność. Trzeba pamiętać o solidnym przestrzeganiu przepisów i zasad, ponieważ mogą szykować się kontrole, ale nie wykażą one żadnych nieprawidłowości, wręcz przeciwnie – doceniona zostanie twoja kompetencja i odpowiedzialność. W weekend postanowisz nadrobić zaległości w śnie i odpoczynku.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

(22 listopada - 21 grudnia)

Twój patron i opiekun twojego znaku jest tak blisko Ziemi, że świeci na niebie jak żarząca się latarnia! To doskonały moment, aby porwać się na jakieś ogromne wyzwanie i stanąć twarzą w twarz ze swoim marzeniem. Masz siły i okazje do tego, aby zawalczyć o swoje szczęście praktycznie na każdym poziomie. Nie obawiaj się, praktycznie niczym nie ryzykujesz, ponieważ nawet jeśli się potkniesz i tak spadniesz na cztery łapy. Szczególnie dla Strzelców urodzonych w pierwszym dekanacie znaku układy planetarne zwiastują wielkie szczęście w miłości i finansach. Zapowiadają się liczne imprezy towarzyskie i liczne spotkania, na których nie pozostaniesz komuś obojętny. Twoja popularność znacznie wzrośnie. Idealnym dniem na gry będzie sobota (1.10) kiedy Wenus znajdzie się w opozycji z Jowiszem.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

(22 grudnia - 19 stycznia)

Pierwsza połowa tygodnia będzie owocna i udana. Trygon Merkurego i Plutona (27.09) zapewni ci sukces i wygraną w jakiejś dyskusji. Egzaminy ustne pójdą jak po maśle a przepływ informacji będzie doskonały. Następnie trygon Marsa i Saturna (28.09) obdarzy cię dodatkową porcją sił witalnych oraz mocą do forsowania swoich celów. W kolejnych dniach ta sprzyjająca aura nieco się przygasi. Można powiedzieć, że będziesz musiał zapłacić za wysiłek i życie na wysokich obrotach z poprzednich tygodni. Poczujesz się zmęczony. Przejście Wenus do znaku Wagi (29.09) zniechęci cię do ludzi i znowu najlepiej poczujesz się w swoim własnym towarzystwie.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

(20 stycznia - 18 lutego)

Możesz liczyć na wsparcie Marsa, który utworzy trygon do znajdującego się w twoim znaku Saturna. To uporządkuje chaotyczną ostatnio sytuację w twoim miejscu pracy. Wiele spraw się wyklaruje, wyjaśni i dopełni na twoją korzyść. Pozytywy widać również w sprawach sercowych i partnerskich. Jowisz w sprzyjającym ci znaku Barana jak również przejście Wenus do trygonu powietrza (29.09) uruchomi w tobie pokłady optymizmu i zablokowanej ostatnio radości. Poczujesz się swobodniej i łatwiej ci będzie wyrażać swoje uczucia. Zarówno sympatie jak i antypatie zostaną jasno określone. W weekend czeka cię niesamowite, ekscytujące spotkanie w trakcie którego możesz poznać jakieś fantastyczne, zainteresowane tobą osoby płci przeciwnej. Nic dziwnego, twoja atrakcyjność i poczucie pewności siebie wzrosną.

Horoskop tygodniowy - Ryby

(19 lutego - 20 marca)

Jeśli myślisz o przeprowadzce, zmianie firmy, zmianie uczelni, przejściu do innej klasy, to już ostatnie sprzyjające tym przedsięwzięciom dni. Śpiesz się. Doskonałym terminem na korektę wcześniejszych, błędnych decyzji i działań będzie dla ciebie wtorek (27.09). Za chwilę ,,okienko transferowe’’ się zamknie i trzeba będzie czekać na kolejny, korzystny na te sprawy układ przez cały miesiąc. Twoje sprawy partnerskie trochę się skomplikują, a żar w sercu przygaśnie. Nie będziesz mieć głowy do rozwiązywania skomplikowanych dylematów swoich przyjaciół czy składania nieustannych wyjaśnień partnerowi. W weekend zamkniesz się w sobie i postanowisz nadrobić zaległości w rozwoju własnym.

Horoskop na poniedziałek 26.09

Horoskop na wtorek 27.09

Horoskop na środę 28.09

Horoskop na czwartek 29.09

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Pakin Songmor/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Krzyś zmaga się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Potrzebuje naszej pomocy

Krzyś zmaga się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Potrzebuje naszej pomocy

"Mamusiu, ja już nie chcę tu być, na tym światku". Czy 3-latek może mieć depresję?

"Mamusiu, ja już nie chcę tu być, na tym światku". Czy 3-latek może mieć depresję?

Co Lara Gessler zaserwuje na wigilijnym stole? "Nie może być zbyt dietetycznie"

Co Lara Gessler zaserwuje na wigilijnym stole? "Nie może być zbyt dietetycznie"

Zagięte kości w każdej chwili mogą przebić jej skórę. "Jestem w Polsce jedynym przypadkiem"

Zagięte kości w każdej chwili mogą przebić jej skórę. "Jestem w Polsce jedynym przypadkiem"

Shannen Doherty ma przerzuty do kości: "Nie chcę umierać"

Shannen Doherty ma przerzuty do kości: "Nie chcę umierać"

Marcin Prokop jako prowadzący program "Uwaga! TVN"? Ryszard Cebula odpowiedział

Marcin Prokop jako prowadzący program "Uwaga! TVN"? Ryszard Cebula odpowiedział

Kupujesz gwiazdy betlejemskie w dyskoncie? Zwróć uwagę na cyjacje. Co to takiego?

Kupujesz gwiazdy betlejemskie w dyskoncie? Zwróć uwagę na cyjacje. Co to takiego?

"Królowa przetrwania". Nowy program z 12 znanymi kobietami. W dżungli, bez filtra i cenzury

"Królowa przetrwania". Nowy program z 12 znanymi kobietami. W dżungli, bez filtra i cenzury

Najmodniejsze stylizacje na sezon jesień/zima
Materiał promocyjny

Najmodniejsze stylizacje na sezon jesień/zima

Zofia Zborowska-Wrona zmieniła kolor włosów. Jak teraz wygląda? "Andrzej będzie miał nową żonkę"

Zofia Zborowska-Wrona zmieniła kolor włosów. Jak teraz wygląda? "Andrzej będzie miał nową żonkę"

Jak przyrządzić pstrąga łososiowego i krewetki? Poznaj przepisy Darii Ładochy
Materiał promocyjny

Jak przyrządzić pstrąga łososiowego i krewetki? Poznaj przepisy Darii Ładochy

Znany muzyk oskarżony o wykorzystanie seksualne dziecka. Wyznaczono datę rozprawy

Znany muzyk oskarżony o wykorzystanie seksualne dziecka. Wyznaczono datę rozprawy

Czy zimą również można osiągnąć work-life balance?
Materiał promocyjny

Czy zimą również można osiągnąć work-life balance?

Jedyna taka szkoła pszczelarska w Polsce i w Europie
Materiał promocyjny

Jedyna taka szkoła pszczelarska w Polsce i w Europie

Jak przygotować mieszkanie na pojawienie się dziecka? Poznaj sprawdzone sposoby
Materiał promocyjny

Jak przygotować mieszkanie na pojawienie się dziecka? Poznaj sprawdzone sposoby

"Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę
Materiał promocyjny

"Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę

Koza domowa od wieków towarzyszy ludziom. Czym się charakteryzuje?
Materiał promocyjny

Koza domowa od wieków towarzyszy ludziom. Czym się charakteryzuje?

Budyniowe wypieki: miodownik, pączki, karpatka i bajaderki
Materiał promocyjny

Budyniowe wypieki: miodownik, pączki, karpatka i bajaderki

Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

18. edycja akcji "Podaruj Misia". Poznaj tegoroczne pluszaki

18. edycja akcji "Podaruj Misia". Poznaj tegoroczne pluszaki

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub. Pokazali romantyczne zdjęcia

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub. Pokazali romantyczne zdjęcia

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

"Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

"Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

"Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

"Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

"Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

"Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Kasia Lins o nowej płycie i muzycznym katharsis. "Nadszedł taki moment, że musiałam powiedzieć dość"

Kasia Lins o nowej płycie i muzycznym katharsis. "Nadszedł taki moment, że musiałam powiedzieć dość"

Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

"ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

"ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

"ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

"ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas