Horoskop

Horoskop na wtorek. Jeden ze znaków zodiaku powinien być szczególnie czujny

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Horoskop dzienny na wtorek, 27 września 2022 r. - Ryby, Rak, Baran, Byk, Lew, Skorpion, Waga, Bliźnięta, Wodnik, Koziorożec, Strzelec, Panna

Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 27 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wagi, rosnący Księżyc również przez cały dzień znajduje się w znaku Wagi. Nasz naturalny satelita odnawia się po nowiu i dzięki temu zaczniemy reagować na wszystko spokojniej i w bardziej zrównoważony sposób. Na niebie będziemy pod wpływem trygonu cofającego się Merkurego i Plutona, który pomoże w trudnych przedsięwzięciach i ambitnych planach.

Dzisiaj będziemy mieli do czynienia z ważnymi dokumentami i istotnymi deklaracjami. To dobra informacja, w szczególności dla znaków ziemskich takich jak Byk, Panna i Koziorożec. We wtorek będziecie mogli ugrać coś więcej jeśli chodzi o kwestie zawodowe i finansowe.

Horoskop dzienny na wtorek, 27 września dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzień zaliczysz do udanych, jeśli nie cofniesz się przed pewnym przykrym obowiązkiem. Nie odkładaj niczego na później. Zrób co masz zrobić do południa, a resztę wtorku spędzisz dokładnie tak jak chcesz i lubisz. Warto pokonać swój wewnętrzny opór i poddać się jakiemuś badaniu lub dokończyć przerwany wcześniej proces.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Trygon pomiędzy Merkurym a Plutonem może ośmielić cię do wyznania uczucia pewnej osobie. Możesz też decydować się na zakomunikowanie swojego stanowiska w jakiejś kontrowersyjnej sprawie. Zawodowo lub edukacyjnie wszystko powinno układać się zgodnie z twoimi oczekiwaniami.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Dzień niesie ze sobą dobrą prognozę dla szczerych, poważnych rozmów dotyczących twoich spraw zawodowych. Przed tobą korzystne spotkania i wymarzona aura do tego, aby ustabilizować swoją pozycję zawodową. Możesz pozyskać znaczących sojuszników. Klimat sercowy zaskakująco spokojny.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Wzrastający Księżyc w znaku Wagi będzie poddawał twoją cierpliwość i emocje próbie. Jeśli wytrzymasz czyjąś presję, to świetnie, ponieważ pokażesz swoje skuteczne i profesjonalne oblicze. Wiele dzięki temu zyskasz a z pewnością zaprezentujesz się bardzo korzystnie w oczach osoby, na której chciałeś od dłuższego czasu zrobić wrażenie.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Pamiętaj, aby pierwsze wątpliwości czy trudności nie odwiodły cię od założonego planu. Dzisiaj możesz odczuć chwilowy spadek energii i niepotrzebne zwątpienie. Jowisz nadal wspiera cię w najtrudniejszych przedsięwzięciach, dlatego jeśli ktoś piętrzy przed tobą przeszkody, nie na długo się to zda.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Przed tobą wyśmienity wtorek. Dzięki trygonowi Merkurego i Plutona wyjdziesz na prostą, a nawet na prowadzenie w jakimś wyścigu, w którym od jakiegoś czasu nie mogłaś się przebić. Przed tobą korzystna data do wykonania pewnych dość niewygodnych rozmów. Ktoś może ci zaproponować udział w jakimś dochodowym przedsięwzięciu, a przynajmniej wspólne, duże zakupy.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Przed tobą dzień kolekcjonowania cennych informacji i zdobywania wiedzy bądź kontaktów, które pomogą ci w rozwijaniu twojej kariery i umacnianiu pozycji. Dzisiaj skupisz się na pracy i możliwościach poszerzania swoich kompetencji. Czekają cię również wizyty w urzędach, aptece bądź poczcie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Z łatwością rozpracujesz i rozgryziesz jakąś intrygę. Trygon Merkurego i Plutona postawi twoją intuicję oraz przenikliwość umysłu w stan najwyższej gotowości. Sprawy dobrze wyglądają również jeśli chodzi o dochody i wpływy, które mogą się w przyszłości pojawić na twoim koncie. Dzisiaj dostaniesz o tym informacje.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Możesz trochę przeceniać swoje zasoby, dlatego dzisiaj przyjdzie refleksja na temat twojej ostatniej lekkomyślności. Oczywiście jesteś jeszcze pod wpływem Jowisza i optymizm nie powinien cię opuszczać, ale trzeba na pewne kwestie spojrzeć chłodniejszym okiem. Starsza osoba w rodzinie zatelefonuje, lub poprosi cię o spotkanie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Przebywający w twoim znaku Pluton znajduje się w trygonie z Merkurym, co w znaczący sposób usprawni twoje oficjalne kontakty i rozmowy dotyczące spraw poważnych, urzędowych bądź formalnych. Zaległe projekty, zaliczenia i dokumenty dzisiaj same się podpiszą, złożą i podstemplują. W domu posprzątane, poskładane na półkę.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Zwiększ środki bezpieczeństwa. Bądź dzisiaj bardziej ostrożny niż zazwyczaj Wodniku. Możesz mieć jakieś kłopoty wynikające z twojej niefrasobliwości i zbyt lekkiego traktowania zagrożeń. Zamykaj auto, nie zostawiaj włączonego laptopa, nie trzymaj torebki za plecami. Czujność ci się dzisiaj opłaci.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Układ na niebie wzmocni cię i uspokoi. Możesz odczuć wyraźną ulgę. W twojej pracy coś się wyjaśni, a w twoim związku nareszcie można normalnie rozmawiać. Przed tobą dość przyjemny i udany wtorek, ponieważ stwierdzisz wieczorem, że udało ci się zrobić wiele pożytecznych rzeczy. Będziesz z siebie zadowolona.

Karta Tarota - Papież/Kapłan

Papież to 5 karta z Wielkich Arkanów, jej znakiem astrologicznym jest byt i bywa nazywana zamiennie Kapłanem lub Papieżem. Ogólne znaczenie to wiedza i pobożność. Planetą jest Wenus, a żywiołem ziemia. Karta ta wskazuje na towarzyszącą nam wiedzę - jawną lub ukrytą, którą dzielimy się ze światem. Często symbolizuję wiarę, najczęściej katolicką, ale także sprawy duchowe i naukowe. Powinno się ją rozumieć jako odniesienie do własnego systemu wartości.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Corbis Documentary RF

Pozostałe wiadomości