Horoskop

Horoskop na czwartek. Komplikacje partnerskie u jednego ze znaków zodiaku

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Rozgwieżdżone niebo

Sprawdź horoskop dzienny na czwartek, 29 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Skorpiona. Na niebie mamy kolejny dzień poważnych ruchów planetarnych.

Wenus zostawia znak Panny i wkracza do zarządzanego przez siebie znaku Wagi, co wspomoże nasze rozmowy partnerskie i da szansę na wypracowanie jakiegoś kompromisu w relacjach. Ceres opuszcza ognisty znak Lwa i przechodzi do skrupulatnego znaku Panny, co zwiastuje jakieś dobrze rokujące wieści dotyczące rynków zbożowych. Być może uda się uregulować transport tego cennego produktu upraw rolnych. Dzisiaj będziemy chcieli ugłaskać skonfliktowane ostatnio z nami osoby i przedstawić się ponownie z lepszej, jaśniejszej strony.

Horoskop dzienny na czwartek, 29 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzień będzie dla ciebie ważny głównie pod kątem spraw partnerskich. Wejście Wenus do opozycyjnego znaku Wagi zaostrzy twój apetyt na spotkania i randkowanie. Możesz poczuć się odrobinę zazdrosny czy też pozostawiony sam sobie. W pracy zmiana tematu z obowiązków na ploteczki i to co się dzieje między współpracownikami prywatnie.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Wenus wychodzi z trygonu ziemskiego i wkracza do znaku Wagi. Będziesz mieć poczucie, że ktoś w pracy złośliwe prosi cię o wykonywanie właśnie tych czynności, z którymi masz jakiś problem. Wieczorem pojawią się jakieś komplikacje partnerskie, które mogą wywoływać u ciebie silną reakcję emocjonalną.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Wkroczenie Wenus do trygonu powietrza to dla ciebie rewelacyjna informacja i to nie tylko na dzisiaj. Ktoś przyniesie ci pocieszenie i rozchmurzy twój dzień swoimi żartami lub samą obecnością. Dzisiaj pojawią się pierwsze jaskółki świadczące o zmianie atmosfery w pracy na pozytywną, z uwagi na zażegnanie pewnego kryzysu firmowego.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Sprzyja ci wzrastający Księżyc w znaku Skorpiona. Przed tobą dobry dzień jeśli chodzi o pracę i kwestie zawodowe. Zatrzymasz się w porę jeśli chodzi o rozkręcanie jakiegoś konfliktu i zobaczysz, że zdecydowanie wyjdzie ci to na dobre. Dzień sprzyja twojej samokontroli i dyscyplinie wewnętrznej.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzisiaj szansę dostaną osoby, które stoją w kontrze do twoich pomysłów i w ogóle są sceptycznie nastawione do wszystkiego co proponujesz. Niestety w pewnych sprawach będziesz musiał uznać wyższość racji innych osób, co wywoła oczywiście twoją wewnętrzną złość. Na okazanie jakiegokolwiek niezadowolenia nie będziesz mógł jednak sobie pozwolić.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzisiaj Wenus opuszcza twój znak zodiaku i przechodzi do znaku Wagi. Jeśli przegapiłaś moment, aby się z kimś umówić czy też zawiązać nową znajomość, teraz będzie to trochę trudniejsze do wykonania, ponieważ ponownie zaleją cię obowiązki. Możesz myśleć nad rozkręcaniem własnego biznesu, chodzić ci będzie po głowie również jakiś inwestycyjny zakup.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Nareszcie zapomnisz o przykrościach. Puścisz w niepamięć niedawne urazy bądź poczucie krzywdy. Do twojego znaku wchodzi twoja opiekunka czyli Wenus i przez to świat stanie się bardziej kolorowy, a ty życzliwsza innym i sobie. Dzisiaj postawisz na przyjemności, chociażby na czekoladki czy dobrą herbatę. Zrobisz sobie jakiś prezent.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Rosnący Księżyc nadal znajduje się w twoim znaku zodiaku. W pracy i szkole będziesz silny i utrzymasz ważne dla ciebie poglądy czy decyzje. Wieczorem pojawią się jakieś podsumowania, które będziesz robić z kimś w duecie. Dokończysz jakieś pisma czy rachunki, wykonasz zaległe telefony.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Przed tobą dzień wypełniony przyjemnymi niespodziankami. Możesz liczyć, że ktoś podpowie ci jak załatwić pewną sprawę. Wenus w znaku Wagi roztoczy wokół ciebie przyjazną aurę. W pracy pojawią się tematy towarzyskie lub dotyczące integrowania się i jakiejś wspólnej imprezy, na którą warto pójść zespołowo.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Dzień nie pozostawi ci marginesu na błędy lub odpoczynek. Wenus utworzy kwadraturę w stosunku do twojego znaku i będzie cię ponaglać ze wszystkim oraz poskąpi pochwał. Dzisiaj możesz mieć wrażenie, że ktoś traktuje cię z góry, czego nie znosisz. Wieczorem postanowisz wyżalić się i pozwolić sobie na chwilę słabości w zwierzeniach.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzięki Wenus w znaku Wagi poczujesz przemożną potrzebę prostowania i uzdrawiania swoich najważniejszych relacji. Zrozumiesz, że ostatnio zbyt mocno skupiłeś się na tym, aby dobrze wypaść przed ludźmi, którzy tak naprawdę nic do twojego życia nie wnoszą. Księżyc w kwadraturze do twojego znaku pozwoli ci zrobić dzisiaj szybki rachunek sumienia.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzień zmusi cię do podjęcia jakiejś dość ryzykownej decyzji w szkole bądź pracy. Raczej nie da się uniknąć opowiedzenia się i dokonania wyboru. Unikaj kogoś kto na siłę szuka afery, ponieważ niechcący możesz nawinąć się pod rękę i zostać wykorzystana do rozdmuchania jakiegoś drobnego kłopotu do rangi dużego konfliktu.

Karta Tarota - Rydwan

Rydwan to 7 karta z Wielkich Arkanów tarota. Jej znak astrologiczny to rak, a ogólne znaczenie to siła woli. Jej planetą jest Jowisz, a żywiołem woda. Rydwan świadczy o triumfie, który możliwy jest tylko przy nieustannym dążeniu do wyznaczonych celów oraz wierze w siebie. Kiedy stawiamy pytanie o sprawę symbolizuje zaangażowanie i odwagę. Jednocześnie wskazuje na czystość i doskonałość, oraz że cel podróży jest bliski.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Masataka Inada / EyeEm

Pozostałe wiadomości