Horoskop

Horoskop na sobotę. Doskonały czas, by cieszyć się życiem

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Torre dell'Orologio w Wenecji

Słońce przebywa w znaku Strzelca, rosnący Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Barana. Na niebie utworzy się optymistyczny, napawający dobrą energią trygon pomiędzy światłami horoskopu czyli Słońcem i Księżycem, które znajdują się w tym samym, ognistym żywiole. Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 3 grudnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

Dzisiaj będziemy szaleć na zakupach, spędzać miło czas w doborowym towarzystwie, uprawiać aktywność fizyczną, odwiedzać jarmarki świąteczne i generalnie cieszyć się życiem. To będzie sobota po brzegi wypełniona radością z kontaktów z innymi i tętniąca rozmowami na przyjemne tematy. Dla większości znaków zodiaku szykuje się całkiem udany dzień.

Horoskop dzienny na sobotę, 3 grudnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Czas sprzyja twoim rozmowom o związku, o tym jakie są twoje oczekiwania i marzenia. Dzień upłynie ci doskonale praktycznie pod każdym względem. Trygon pomiędzy Słońcem, a znajdującym się w twoim znaku Księżycem będzie mieć na ciebie korzystny wpływ. Patrzysz z optymizmem na to, co przyniosą najbliższe dni, ponieważ perspektywy są rzeczywiście wyśmienite. Wycieczka w tle.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Dzisiaj możesz przechodzić jakiś kryzys. Nic nie jest wystarczająco dobre, ani wystarczająco satysfakcjonujące, aby się tym zająć. Ktoś będzie cię męczyć samą swoją obecnością i nie masz pomysłu na to, jak pozbyć się intruza. Niewiele czasu zostanie ci na relaks. Ten dzień upłynie pod znakiem pewnego przymusu.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Obudzisz się w świetnym humorze. Silny i pozytywny wpływ trygonu Słońca i Księżyca na twój znak zodiaku sprawi, że poczujesz się zaakceptowany w jakimś gronie. Możesz mieć poczucie, że aktywnie odpoczywasz wymieniając się poglądami i prowadząc dyskusje na ciekawe tematy. Będziesz sporo wychodził na zewnątrz i pomimo lekkiego mrozu świeże powietrze doskonale ci zrobi.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Ktoś coś źle zorganizuje i narazi się tym samym na twoją irytację. Będziesz mieć uzasadnione pretensje do osoby, na której polegałeś, a która nie wywiązała się z danego ci słowa. Dzisiaj wszystko będzie nie tak. Jakby ktoś nadepnął ci na odcisk. Rosnący Księżyc w znaku Barana podgrzewa ci wewnętrzne ciśnienie i po południu możesz eksplodować wylewając z siebie nieparlamentarne słowa.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

To będzie radosna, pełna pozytywnych akcentów sobota. Cieszy cię praktycznie wszystko i czujesz się po prostu bosko. Wszystko dzieje się samo i praktycznie bez większego wysiłku osiągasz zamierzone rezultaty. Twoje życie partnerskie i towarzyskie kwitnie. Fizycznie poczujesz się silny i atrakcyjny. Czegóż chcieć więcej? Miliona na loterii? Może niebawem...

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzisiaj nie będziesz mieć ani poczucia bezpieczeństwa, ani stabilizacji. Wszystko cię męczy, wszystko jest drażniące. Księżyc ze znaku Barana wpłynie na ciebie tak, jakby ktoś rozkazał ci słuchać przez cały dzień jakiejś irytującej muzyki. Będziesz czuć się zmęczona Panno, ale trzeba sprostać niełatwym wyzwaniom dnia.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Sobota upłynie ci w wesołej, koleżeńsko-przyjacielskiej atmosferze. Twoje związki z innymi będą źródłem twojej satysfakcji i poczucia spełnienia. Dzisiaj przyciągasz do siebie szczęście i ludzie to wyczują, dlatego lgną do ciebie jak do magnesu. Spędzisz bardzo ciekawe popołudnie, mocno prawdopodobne, że na jakiejś imprezie sportowej bądź kulturalnej. Samotność ci nie grozi.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzień nie będzie sprzyjał twoim kontaktom ani z przyjaciółmi, ani z domownikami. Możesz czuć, że lepiej odnajdujesz się w samotności. Pewne osoby mają przerośnięte ego i będą starać się narzucić ci swoją wolę i podporządkować twoje plany czyjemuś widzimisię. Oczywiście nie ma na to twojej zgody, nie podejmuj konfrontacji, jeśli się wycofasz zyskasz więcej.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Pomiędzy znajdującym się w twoim znaku Słońcem, a rosnącym w znaku Barana Księżycem wytworzy się pozytywna interakcja. Wiele energii, które ci sprzyjają zostanie wprawionych w ruch. Dzień upłynie nawet lepiej niż zakładasz. Twoje relacje z innymi będą wyglądać fenomenalnie. Masz spore szczęście finansowe, więc możesz je wypróbować za pomocą jakiegoś kuponu.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Siły planetarne faworyzują znaki ogniste, w związku z tym będziesz czuł się zepchnięty na boczny tor. Dzisiaj nic nie idzie tak jakbyś sobie tego życzył. Niestety po południu trzeba się mieć na baczności, ponieważ na twoją drogę może trafić jakaś niezrównoważona osoba, która swoim postępowaniem narazi cię na kłopoty.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Otrzymasz od bliskich ci osób mocne bodźce, które zachęcą cię do tego, aby zakopać wojenny topór i zapomnieć o ostatnich konfliktach. Ktoś może cię przeprosić i próbować ugłaskać cię, na co łaskawie się zgodzisz. Dzisiaj z entuzjazmem zareagujesz się na propozycje wspólnego imprezowania, spacerów lub jakiej aktywności fizycznej. Wieczorem wpadniesz na świetny pomysł na wycieczkę lub spontaniczne zwiedzanie.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Nadmiar ognia może mieć na ciebie działanie symbolicznie palące. Jeśli czujesz jakiś wewnętrzny dyskomfort, najwyższy czas zastanowić się nad psychologicznymi aspektami twojego wewnętrznego bólu. Nie uciekaj od trudnych tematów, daj im zaistnieć i powiedz o nich głośno, wtedy poczujesz ulgę. W domu raczej nie licz na ciszę, dzień będzie wyjątkowo głośny.

Znaczenie kart Tarota - 9 Mieczy

9 Mieczy to karta należąca do zbioru Mieczy z Małych Arkan. Jej znakiem zodiaku są Bliźnięta, planetą Mars, a żywiołem powietrze. W pozycji prostej zwiastuje koszmary senne i bezsenność, depresję i cierpienie psychiczne, a także poczucie winy i brak wiary w siebie. Może też ostrzegać o złych wiadomościach o ważnych ludziach. W pozycji odwróconej oznacza samotność i rozpacz. Może zwiastować zaburzenia neurotyczne, a także negatywny obraz siebie i świata. Ostrzega przed szpitalem i graniem w życiu roli ofiary.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: scaliger / Getty Images

Pozostałe wiadomości