Horoskop tygodniowy na 28.11-4.12.2022 r. Które znaki mogą czuć się szczególnie uprzywilejowane?

horoskop
Horoskop tygodniowy na 28.11-4.12.2022
Źródło: Tatyana Antusenok/Getty Images
Sprawdź horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na 28.11-4.12.2022 r., który przygotowała astrolog Merkurja. Przez najbliższe dni Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc rośnie na nocnym niebie i przygotowuje się do Pełni w znaku Bliźniąt, która wypadnie w następnym tygodniu. Jak to na nas wpłynie?

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na 28.11-4.12.2022

W tym tygodniu będziemy dość energiczni i nastawieni na to, aby uzyskać jakieś pożyteczne efekty płynące z pracy. Dużo będzie się działo również w kwestiach partnersko-uczuciowych, ponieważ prawie każdego dnia zaznamy aktywności Wenus bądź Marsa. Przed nami ciekawe i zadziwiająco pozytywne wydarzenia, z których wyciągniemy maksymalnie dużo korzyści.

Astrologia i ezoteryka

Źródło: Dzień Dobry TVN
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Horoskop na 2022 rok
Horoskop na 2022 rok
Horoskop miłosny na 2022
Horoskop miłosny na 2022
Rozpoczyna się Rok Tygrysa - całość
Rozpoczyna się Rok Tygrysa - całość
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice

Szczególnie uprzywilejowane mogą się czuć znaki powietrzne (Bliźnięta, Wagi, Wodniki), które otrzymają możliwość wkroczenia na nowy teren, bądź odblokowania zaklętych do tej pory rewirów. Andrzejki będą ozdobione Pierwszą Kwadrą Księżyca w znaku Ryb (30.11), zatem możemy spodziewać się dużej skuteczności prognoz. Mocne emocje przyniesie opozycja Wenus i Marsa (1.12), która rozpali nawet oziębłe serca i kilka konserwatywnie nastawionych znaków zodiaku może pozwolić sobie na małe szaleństwa. Niebezpieczne nasilenie nieporozumień i braku dobrej woli mogą przynieść kwadratury Neptuna, drugiego grudnia z Merkurym i czwartego grudnia z Wenus. W te dni powinniśmy zachować szczególną ostrożność, również w trakcie podróży.

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Ten tydzień przyniesie przyjemne niespodzianki. Na niebie widać szczęśliwe układy, w które będzie wchodził Mars. Będziesz się czuł znacznie lepiej niż ostatnio i postanowisz wykorzystać tą nadwyżkę energii, aby coś osiągnąć. Trygon Marsa i Saturna (28.11) doda ci siły przebicia w rozmowach z osobami z pionu decyzyjnego. We wtorek (29.11) opozycja Merkurego i Marsa nagle i bez zapowiedzi wygna cię z domu na jakąś imprezę. W pierwszym dniu grudnia opozycja Wenus i Marsa przygotuje ci gorący strzał prosto w serce. Ktoś może zrobić na tobie niezapomniane wrażenie i będziesz chciał zatrzymać to uczucie przy sobie na dłużej. To będzie emocjonujący tydzień pełen nowych, ciekawych wydarzeń.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Wenus przebywa w ognistym znaku Strzelca, więc ciężko ci będzie utrzymać na wodzy swoje prawdziwe uczucia. Zawsze starasz się zasłaniać pracą lub obowiązkami, aby mieć więcej czasu na zastanowienie się, ale nie w tym wypadku. Wydarzenia mogą potoczyć się błyskawicznie. Jeśli jesteś samotnym Bykiem to nie przegap swojej szansy na wejście w interakcję z nową osobą, która jak meteor przetnie twoje niebo. Opozycja Wenus i Marsa (1.12) nastawi twoje serce na czułe rejestry. Praca w tym tygodniu zejdzie na dalszy plan. Uważaj jedynie w dniu kwadratury Wenus i Neptuna (4.12) ponieważ naprawdę możesz stracić kontakt z rzeczywistością i nieco odlecieć w swoich doznaniach. Bujanie w obłokach może się kończyć jakimiś gafami bądź niezręcznościami.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Tydzień rozpocznie się wyborowo i wystrzałowo. Trygon przebywającego w twoim znaku Marsa i znajdującego się w znaku Wodnika Saturna przysporzy ci sukcesów i pochwał. Możesz spełnić jakieś swoje skrywane marzenie o zarządzaniu i kierowaniu. W ciągu kolejnych dni akcent przesunie się na sprawy partnerskie. W środę (1.12) opozycja Wenus do znajdującego się w twoim znaku Marsa może przynieść niespodziewane wyznanie miłosne. Ktoś przyzna się, że nie może sobie poradzić ze skrywanym uczuciem. Będziesz również poznawać nowe osoby, na których zrobisz niezapomniane wrażenie. Nadmiar emocji i wrażeń przytłoczy cię w weekend. Kwadratura Wenus i Neptuna tworzy z twoim znakiem półkrzyż (4.12) więc jakieś nieporozumienia na tle zazdrości lub jakiejś nieprzyjemne plotki gotowe.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Tydzień nie ma na niebie wielu współgrających z Tobą układów. Ma to swoje dobre i złe strony. Do dobrych należy to, że nareszcie otoczenie zawodowe zostawi cię w spokoju i da normalnie popracować. Do złych zaliczymy spadek formy fizycznej i irytację zachowaniem domowników. Poparcie uzyskasz dzięki Pierwszej Kwadrze Księżyca, która wypada w korzystnym dla ciebie położeniu w znaku Ryb (30.11). W tym dniu forsuj swoje pomysły i nie ustępuj jeśli chodzi o twój plan działania. Pod koniec tygodnia możesz czuć się zmęczony i pojawią się jakieś złe przeczucia. Nie lekceważ symptomów nadciągającego przeziębienia i postaraj się zatrzymać rozwój infekcji przez pozostanie w łóżku i weekendowy relaks. Herbatka z miodem, spokój i zero pracy, nawet tej w myślach, załatwi sprawę.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Przed tobą kolejny, bardzo interesujący układ i wyśmienite dni. Tak jak w pierwszej połowie listopada nie mogłeś się zebrać, a wszystko się sypało, tak teraz zbierasz pełną pulę, praktycznie tydzień po tygodniu. Ognisto-powietrzne aspekty bardzo ci służą i dzięki nim doprowadzisz jakieś ważne dla ciebie sprawy do szczęśliwego finału. Na dodatek opozycja Marsa do Wenus (1.12) pomoże ci w zadbaniu o urodę. Wianuszek adoratorów nie będzie cię odstępował na krok. Czynności zawodowe okażą się dla ciebie czystą przyjemnością. Telefon z propozycjami zawodowymi i towarzyskimi będzie się urywał. No wszystko świetnie, ale… zawsze musi być jakieś ale. W dniu Pierwszej Kadry Księżyca w znaku Ryb (30.12) uważaj na stopy, aby nie skręcić sobie kostki i nie nabić siniaka. W weekend nie nadużywaj procentów, ponieważ czyha na ciebie mandat.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Ten tydzień wygląda naprawdę niesympatycznie. Może mam założone czarne okulary, może przesadzam. Oby! Jednak widać, że planety uparły się, aby cię wypróbować i zobaczyć jak długo wytrzymasz bez rzucenia talerzem o ścianę. Długo. Jednak wszystko będzie cię w ciągu najbliższych dni wyjątkowo drażnić i nic nie wskazuje na to, że nastąpi jakaś znacząca poprawa. Opozycja Merkurego i Marsa (29.11) tworzy z twoim znakiem półkrzyż co może przynieść jakąś kłótnię lub co najmniej znaczną różnicę poglądów. Kwadratura Merkurego i Neptuna (2.12) poprzestawia ci plany do góry nogami. Niemiłych spraw zawodowych i problemów domowych przybędzie. Pojawią się też jakieś dodatkowe obciążenia, których nie brałaś pod uwagę. Koniec tygodnia nie wygląda optymistyczniej. Kwadratura Wenus i Neptuna (4.12), sprawi, że partnersko też brak porozumienia. No cóż… Takie konfiguracje. Wiesz, że później będzie lepiej.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Opiekująca się twoim znakiem Wenus przywdziewa coraz bardziej gorące suknie i rzuca się w wir zabaw, tańca i elektryzujących, nowych znajomości. Oczywiście ciebie zabiera ze sobą. Przed tobą dni wypełnione sukcesem towarzyskim. Otoczenie nie będzie mogło wyjść z podziwu nad twoim wdziękiem i urodą. W środę opozycja Wenus i Marsa zaprosi cię na gorącą randkę. Jeśli jesteś w stałym związku będziesz narażona na pokusy. Pamiętaj o tym, że kto igra z ogniem, ten się łatwo może poparzyć i z twoich śmiałych poczynań mogą pojawić się kłopoty. Kwadratura Wenus i Neptuna (4.12) wprowadzi zamęt i kłopoty związane z pomówieniami. Zazdrośnicy? Najprawdopodobniej. W pracy więcej niż dobrze. Jesteś na uprzywilejowanej pozycji, ale nie przesadzaj z nadużywaniem tego.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Zawodowo nie będzie źle. Coś się pozytywnie sfinalizuje. Ktoś przewidział dla ciebie jaką nagrodę lub pochwałę. Poczujesz się lepiej dzięki Pierwszej Kwadrze Księżyca w pokrewnym ci znaku Ryb (30.11), ale nie licz na większe fajerwerki jeśli chodzi o twoje życie uczuciowe. W tym tygodniu musisz oddać palmę pierwszeństwa komuś innemu, a sam pozostać w cieniu. Będą cię gryźć jakieś niezbyt chwalebne uczucia jak zazdrość czy chęć odwetu. Inni będą się bawić, a ty możesz zostać sam na sam z telewizorem w domu. Niestety nie spodziewaj się szybkiej korekty czyjegoś zachowania. Bezmyślność bliskich może być dla ciebie sporą zadrą, ale wytrzymasz to wszystko i poczekasz na lepsze układy. Plusy są takie, że już teraz doskonale wiesz czego się po kim można spodziewać.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Zapowiada się kolejny, bardzo ciekawy tydzień wypełniony zdobyczami. Możesz pożreć niejedno serce. Wszyscy chcą się z tobą przyjaźnić i utrzymywać bliskie kontakty. Jesteś gwiazdą programu na wszystkich imprezach, gdzie oczywiście zapraszają cię w pierwszej kolejności. Mocna aktywność Wenus i Merkurego, które znajdują się w twoim znaku zodiaku postawi cię w oku cyklonu. To będą burzliwe dni, ale w to ci graj. W pierwszym dniu grudnia opozycja Marsa i Wenus sprowadzi masę namiętności i podgrzeje i tak już wulkaniczną temperaturę w twoich relacjach. Dosłownie wszystko jest możliwe. Uważaj jednak 2. i 4. grudnia, ponieważ nawet ty nie uciekniesz spod paragrafu jeśli zbyt mocno nagniesz przepisy. W weekend procenty mogą być przyczyną kłopotów. Taksówka będzie doskonałym rozwiązaniem.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Układ planet nie będzie cię stawiał na pierwszej linii, ale nie jesteś z tego powodu obrażony. Spokojnie uda się dopełnić pewnych obowiązków, pouzupełniać zaległości. Masz rozmowę z jakimś urzędnikiem lub osobą zajmującą się formalnościami. Kłania się geodezja, notariusz, księgowa. Wszystkie te wizyty odbędą się w miłej, konstruktywnej atmosferze. Sprawy finansowe i materialne, jak również administracyjne toczą się zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Dobrze na ciebie działające trygony i sekstyle Saturna ( 28.11, 30.11, 2.12) pomogą ci ze wszystkimi czynnościami i poważnymi rozmowami. Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Ryb (30.11) zachęci do badań profilaktycznych i większej dbałości o zdrowie. Czegóż chcieć więcej? Powolutku do przodu.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Ponieważ należysz do znaków powietrznych, ogniste układy w połączeniu z twoim żywiołem dadzą ci potężny impuls do tego, aby wyjść z inicjatywą. Może być to pierwszy krok do zmiany pracy, być może ważna rozmowa partnerska, którą odkładałeś. Nagle przestaniesz się bać i stwierdzisz, że wszystko jest w twoim zasięgu. Pozytywny trygon Marsa i znajdującego się w twoim znaku Saturna nagle cię uporządkuje i ułoży wszystko w odpowiedniej szufladzie. Następnie przyjdzie czas na rozrywkę i namiętności. Opozycja Wenus i Marsa rozgrzeje cię i zachęci do towarzyskich aktywności. Samotne Wodniki poznają kogoś on-line. Śmiało do przodu. W ciągu najbliższych dni układy na niebie nie są dla ciebie szczególnie niepokojące, poza kwinkunksem Wenus i Urana (29.11). We wtorek możesz się z kimś ścierać, a na końcu się okaże, że to była pomyłka.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Najważniejszym dniem w tym tygodniu jest środa (30.11), ponieważ na niebie uściśli się Pierwsza Kwadra Księżyca w twoim własnym znaku. To czas na podjęcie się jakiegoś wyzwania i zasianie ziarna, które wyda plon już w połowie grudnia. Chociaż może ci się wydawać to niemożliwe, to nie rezygnuj z aplikowania na stanowisko, które jest pozornie poza twoim zasięgiem. Podobnie ze spotkaniami towarzyskimi. Możesz mieć wrażenie, że ktoś kompletnie się tobą nie interesuje, a później wyjdzie szydło z worka, ponieważ od dawna jesteś na celowniku tej osoby. Przed tobą skomplikowany tydzień. Układy planet dopieszczają i preferują głównie znaki powietrzne i wodne, ale pamiętaj, że kropla drąży skałę i niebawem wyjdzie na twoje. Uważaj w niedzielę. Kwadratura Wenus i znajdującego się w twoim znaku Neptuna uruchomi jakieś dawne lęki. Będziesz siedzieć i wymyślać niestworzone historie. Szkoda takiego talentu – weź się za pisanie scenariuszy do seriali. Ty zarobisz, a bliscy będą mieć trochę oddechu.

Prosty układ Tarota na 6 kart

Karty tasujemy i przekładamy, a następne wyciągamy 5 kart. Z nich tworzymy łuk. Szóstą wyciągniętą kartę kładziemy pod nim. Karty układamy w pozycji otwartej - jedynie ostatnią zostawiamy zakrytą. To dobry rozkład do pytań o finanse, uczucia, zdrowie, ale także przyszłość, przeszłość i teraźniejszość. Odczytujemy je po kolei i tworzą spójną odpowiedź. Ostatnia z kart (szósta), ułożona pod łukiem jest najważniejszą ze wskazówek i odkrywa się ją na koniec, jeśli odpowiedź nie jest wystarczająca z 5 wcześniejszych kart.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 28.11.2022

Horoskop dzienny na wtorek, 29.11.2022

Horoskop dzienny na środę, 30.11.2022

Horoskop dzienny na czwartek, 1.12.2022

Horoskop dzienny na piątek, 2.12.2022

Horoskop dzienny na sobotę, 3.12.2022

Horoskop dzienny na niedzielę, 4.12.2022

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Tatyana Antusenok/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zmiany w Dzień Dobry TVN. Produkcja programu szykuje wielką niespodziankę

Zmiany w Dzień Dobry TVN. Produkcja programu szykuje wielką niespodziankę

Luiza z "HP" jest w związku. Jej partner też brał udział w programie. "Mój urodzinowy prezent"

Luiza z "HP" jest w związku. Jej partner też brał udział w programie. "Mój urodzinowy prezent"

Od urodzenia ma wirusa HIV. Powiedziała, którzy lekarze boją się go najbardziej

Od urodzenia ma wirusa HIV. Powiedziała, którzy lekarze boją się go najbardziej

"Mamusiu, ja już nie chcę tu być, na tym światku". Czy 3-latek może mieć depresję?

"Mamusiu, ja już nie chcę tu być, na tym światku". Czy 3-latek może mieć depresję?

Agnieszka Kotońska znacząco schudła i nieustannie mierzy się z hejtem. "Życzą mi śmierci"

Agnieszka Kotońska znacząco schudła i nieustannie mierzy się z hejtem. "Życzą mi śmierci"

Szukasz pomysłu na wykwintną przystawkę z Gorgonzolą?  
Materiał promocyjny

Szukasz pomysłu na wykwintną przystawkę z Gorgonzolą?  

Zagięte kości w każdej chwili mogą przebić jej skórę. "Jestem w Polsce jedynym przypadkiem"

Zagięte kości w każdej chwili mogą przebić jej skórę. "Jestem w Polsce jedynym przypadkiem"

Ania Klimczewska wydała kolejną powieść. "Zaczęło się na spontanie jako wielka zabawa"

Ania Klimczewska wydała kolejną powieść. "Zaczęło się na spontanie jako wielka zabawa"

Krzyś zmaga się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Potrzebuje naszej pomocy

Krzyś zmaga się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Potrzebuje naszej pomocy

18. edycja akcji "Podaruj Misia". Poznaj tegoroczne pluszaki

18. edycja akcji "Podaruj Misia". Poznaj tegoroczne pluszaki

"Królowa przetrwania". Nowy program z 12 znanymi kobietami. W dżungli, bez filtra i cenzury

"Królowa przetrwania". Nowy program z 12 znanymi kobietami. W dżungli, bez filtra i cenzury

Najmodniejsze stylizacje na sezon jesień/zima
Materiał promocyjny

Najmodniejsze stylizacje na sezon jesień/zima

Kupujesz gwiazdy betlejemskie w dyskoncie? Zwróć uwagę na cyjacje. Co to takiego?

Kupujesz gwiazdy betlejemskie w dyskoncie? Zwróć uwagę na cyjacje. Co to takiego?

Jak przyrządzić pstrąga łososiowego i krewetki? Poznaj przepisy Darii Ładochy
Materiał promocyjny

Jak przyrządzić pstrąga łososiowego i krewetki? Poznaj przepisy Darii Ładochy

Czy zimą również można osiągnąć work-life balance?
Materiał promocyjny

Czy zimą również można osiągnąć work-life balance?

Jedyna taka szkoła pszczelarska w Polsce i w Europie
Materiał promocyjny

Jedyna taka szkoła pszczelarska w Polsce i w Europie

Jak przygotować mieszkanie na pojawienie się dziecka? Poznaj sprawdzone sposoby
Materiał promocyjny

Jak przygotować mieszkanie na pojawienie się dziecka? Poznaj sprawdzone sposoby

"Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę
Materiał promocyjny

"Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę

Koza domowa od wieków towarzyszy ludziom. Czym się charakteryzuje?
Materiał promocyjny

Koza domowa od wieków towarzyszy ludziom. Czym się charakteryzuje?

Budyniowe wypieki: miodownik, pączki, karpatka i bajaderki
Materiał promocyjny

Budyniowe wypieki: miodownik, pączki, karpatka i bajaderki

Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub. Pokazali romantyczne zdjęcia

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub. Pokazali romantyczne zdjęcia

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

"Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

"Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

"Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

"Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

"Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

"Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Kasia Lins o nowej płycie i muzycznym katharsis. "Nadszedł taki moment, że musiałam powiedzieć dość"

Kasia Lins o nowej płycie i muzycznym katharsis. "Nadszedł taki moment, że musiałam powiedzieć dość"

Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

"ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

"ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

"ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

"ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas