Horoskop

Horoskop na czwartek. 4 znaki wezmą wszystko

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
horoskop

Sprawdź, jaki jest horoskop na czwartek, 1 grudnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc znajduje się w znaku Ryb. Rano Wenus przebywająca w znaku Strzelca utworzy opozycję z Marsem znajdującym się w znaku Bliźniąt. Zapowiada się gorący pod względem emocji i kontaktów towarzyskich dzień.

Horoskop dzienny na czwartek, 1 grudnia 2022 r.

Dzisiaj od rana większa część zodiaku będzie w nastroju do flirtów i w związku z tym znacznie chętniej będziemy zawierać nowe znajomości. Bezproblemowo skruszymy pierwsze lody i z łatwością nawiążemy kontakt z osobami, które pozornie przypadkowo znalazły się na naszej drodze. Z drugiej strony, krew nie woda i pokłócić się o drobiazg też nie będzie trudno. Dzisiaj emocje będą buzować i nikt nie zgodzi się na półśrodki. Możemy działać w myśl zasady: wszystko albo nic. Oczywiście Barany, Bliźnięta, Wagi i Strzelce biorą wszystko. Reszta… Reszta zodiaku podzieli się tym, co zostanie.

Horoskop dzienny na czwartek, 1 grudnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Możesz liczyć na nagły skok popularności i wyjątkową atrakcyjność fizyczną. Wyglądasz olśniewająco. Twoje towarzystwo będzie bardzo pożądane i pewne osoby będą o ciebie konkurować. Dzisiaj wszystkie sprawy przychodzą ci bez trudu. Przychodzisz, mówisz i masz.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Wenus znajduje się w opozycji z Marsem. To niesie dla ciebie nieco sprzeczne wpływy. Dobre, ponieważ twoja patronka ożywi się i dzięki temu pokonasz swoją zwykłą, niechętną do zmian naturę. Trudne, ponieważ Wenus znajduje się w znaku ognistym i nie w smak ci zbyt intensywne tempo wydarzeń. Możesz też doświadczyć nachalności lub braku taktu pewnych osób.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Przebywający w twoim znaku zodiaku Mars będzie się dzisiaj delektował uznaniem ze strony Wenus. Możesz poczuć się wyjątkowo doceniony, komplementowany i wręcz noszony na rękach Bliźniaku. Ktoś zabiega o twoją uwagę i względy. Pamiętaj, że oficjalna druga połówka będzie strasznie zazdrosna i wieczorem możliwe jakieś reprymendy lub wyrzuty.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Sprzyja ci rosnący Księżyc w znaku Ryb, dlatego będziesz efektywnie i z przyjemnością pracować. Postarasz się skupić na swoich obowiązkach. Niestety zachowanie pewnych osób będzie zupełnie nieprzystające do zawodowego profesjonalizmu. Śmiechy, głośne rozmowy, przeszkadzanie innym. To może cię po południu wyprowadzać z równowagi i wreszcie dosadnie zwrócisz komuś uwagę.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Jeśli szukasz odpowiedniej osoby do relacji, to dzisiaj masz wyjątkową łatwość w tworzeniu nowych znajomości. Lwy będące w związkach mogą dyskutować o wspólnej przyszłości. Masz możliwość cieszyć się bliskością z kimś dopasowanym do ciebie pod każdym względem. W pracy rozrywkowo. Imieniny szefa?

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Poczujesz na plecach oddech konkurencji. Rosnący Księżyc w znaku Ryb zaakcentuje twoją sferę partnerstwa, ale niekoniecznie w pozytywny sposób. Opozycja Marsa i Wenus utworzy z twoim znakiem półkrzyż, a to popchnie cię do gwałtownego wyrażenia swoich uczuć i opinii. Dzisiaj nie będziesz się bawić w jakieś półsłówka. Kawa na ławę, i to bez cukru.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Wenus będzie dzisiaj tworzyć opozycję z Marsem. Możesz doznać olśnienia, jeśli chodzi o jakąś osobę. Mgła opadnie i nagle zapanuje jasność w twoim sercu. Zrozumiesz, czego potrzebujesz i kto może ci to dać. Wokół ciebie pojawi się jakiś płomień nowych uczuć. W pracy lub szkole również mocne poruszenie, dyskusje i ożywiona komunikacja.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzisiaj rosnący Księżyc w znaku Ryb pomoże ci w jakiś zmaganiach w miejscu pracy. Uda się coś dokończyć i uwolnić się od ciążącej na tobie presji. Sprawy sercowe będą się trochę plątać i komplikować z powodu tego, że nie możecie się zgrać w czasie lub przestrzeni. Kiedy ty możesz, druga połówka nie da rady itd. Wieczorem dojdzie do pozytywnego spotkania.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Wenus znajduje się w twoim znaku zodiaku i wchodzi w mocną interakcję z Marsem. Tematy uczuciowe będą na topie. Dzisiaj możesz otworzyć swoje serce i wyznać coś ważnego. To zadziała również w drugą stronę – pewna osoba wyjawi ci swoje sekrety i zrozumiesz, jak dużą wagę przywiązuje do waszej znajomości. Przed tobą bardzo ciekawy i intensywny dzień.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Czekasz z utęsknieniem na to, aby wreszcie jakieś skonfliktowane ze sobą osoby doszły do porozumienia. Nie możesz ruszyć z jakimiś zadaniami, ponieważ ktoś jest zajęty prowadzeniem kłótni, a nie pracą. Bardzo prawdopodobne, że dzisiaj dojdzie do przełomu i uda się wypracować wspólne, satysfakcjonujące wszystkich stanowisko.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzisiaj pojawią się pozytywne impulsy. Będziesz mieć okazje do dzielenia się emocjami z osobami, które są ci bliskie. Wspólny seans filmowy, wyjście do kawiarni czy na pizzę to świetny pomysł. W pracy pojawi się zgodna wizja. Odczujesz duże wsparcie i zrozumienie ze strony osób, z którymi współpracujesz.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

To będzie dzień, w trakcie którego kilka spraw stanie na ostrzu noża. Rosnący Księżyc, który znajduje się w twoim znaku, tworzy kwadraturę z Wenus i Marsem. Mogą paść dość ostre słowa i poważne zarzuty. Dzisiaj od rana będziesz działać pod wpływem mocnych emocji. W pracy tematy niezwiązane z firmą.

Znaczenie kart Tarota - 7 mieczy

7 mieczy jest kartą z Małych Arkan ze zbioru Mieczy. Jej znakiem zodiaku jest Wodnik, planetą Księżyc, a żywiołem powietrze. W pozycji prostej nie oznacza niczego dobrego - należy przygotować się na kradzież, kłamstwo, kłótnię lub podstęp. Przed nami plany i działania, które nie będą miały rzeczywistych efektów. W pozycji odwróconej jest ostrzeżeniem - trzeba szukać pomocy i uważać na przeciwników, bo możemy ich nie doceniać. To także zwiastun braku wiary w siebie i zależności od innych.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: MARK GARLICK/SCIENCE PHOTO LIBRARY/Getty Images

Pozostałe wiadomości