Newsy

Rusza 17. edycja akcji "Podaruj Misia". To okazja, by pomóc potrzebującym dzieciom

Newsy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Fundacja.tvn.pl
Dorota Wellman

Już za kilka dni ruszy akcja "Podaruj Misia". Gwiazdy w duecie z projektantami stworzyły wyjątkowe pluszaki, by pomóc potrzebującym. Jakie misie pojawią się na półkach w tym roku? Zobacz naszą galerię.

"Podaruj Misia" Fundacja TVN

Już 17. raz Fundacja TVN i Rossmann organizują wyjątkową akcję charytatywną "Podaruj Misia". W ten sposób chcą zachęcić społeczeństwo do niesienia pomocy innym. Misie sprawią radość nowym właścicielom, ale przede wszystkim są cegiełką w procesie wspierania potrzebujących dzieci.

Co roku w akcję angażują się znane i lubiane twarze polskiego show-biznesu. Gwiazdy we współpracy z projektantami mody przygotowały kolekcję uroczych zabawek. Te misie mają wyjątkową moc pomagania. Anita Werner i Robert Czerwik stworzyli Misię Anitę w tiulowej sukience a Misia Aga z czerwoną kokardą to projekt Agnieszki Dygant i Dawida Wolińskiego.

Akcja "Podaruj Misia" startuje 1 grudnia

Do wyżej wymienionego grona dołączył też Filip Chajzer i Rodrigo De La Garza oraz Magda Cielecka i Gosia Baczyńska. Przytulanki zaprojektowane przez znane duety promują także inne gwiazdy m.in. Dorota Wellman, Małgorzata Rozenek-Majdan, Małgorzata Socha czy Olivier Janiak.

Akcja „Podaruj Misia” startuje 1 grudnia. Kupisz je w sieciach sklepów Rossmann. W tym roku celem zbiórki będzie wsparcie budowy Centrum Psychiatrii i Onkologii dla Dzieci i Młodzieży. Każdy może pomóc. Wystarczy wysłać SMS POMAGAM na 7356 (koszt 3,69 z VAT), BLiK numer 509 559 966, skorzystać z PayU, PayPro (przelewy24) lub płatności online na stronie fundacja.tvn.pl/wplac-online.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Fundacja.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości