Horoskop

Horoskop na poniedziałek. Niektórych czekają spore sukcesy

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Rozgwieżdżone niebo

Słońce przebywa w znaku Strzelca. Rosnący Księżyc przez cały dzień przebywa w znaku Wodnika. Dzisiaj na niebie utworzy się pozytywny i konstruktywny trygon pomiędzy Marsem znajdującym się w znaku Bliźniąt, a Saturnem przebywającym w znaku Wodnika. Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 28 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

Poniedziałek upłynie nam na rzetelnej pracy i dobrym, racjonalnym podejściu do rzeczywistości. Dzięki aktywnemu trygonowi powietrza staniemy się pragmatyczni i spragnieni konkretnych efektów swoich działań. Znaki powietrzne takie jak Bliźnięta, Wagi i Wodniki mogą dzisiaj osiągnąć spore sukcesy na gruncie zawodowym, wpaść na doskonałe pomysły, zainicjować dobrze rokujące przedsięwzięcie.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 28 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Tydzień rozpocznie się wyśmienicie. Doskonała konfiguracja w której znajdzie się Mars pomoże ci w zorganizowaniu sobie pracy. Spodziewaj się dobrych efektów swoich działań. Dzisiaj będziesz skuteczny i zaprezentujesz się ze swojej najbardziej profesjonalnej strony. Przygotuj się na rzeczowe rozmowy.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Księżyc przebywa w znaku Wodnika, co nie jest dla ciebie komfortowym położeniem. Dyskusje, które będziesz prowadził odbędą się w negatywnym tonie. Lepiej powstrzymaj się od pewnych komentarzy i nie wyrażaj na forum publicznym swoich opinii ponieważ możesz zostać wystawiony na ostrze czyjejś krytyki. Dzisiaj lepiej się nie ujawniać z ze swoim zdaniem.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Przed tobą idealny czas, aby szybko podjąć ważne decyzje i kroki. Przebywający w twoim znaku Mars ułoży się w pozytywnym trygonie z Saturnem. Ten układ da ci intelektualną siłę i moc do rozwiązania każdego problemu. Jakaś kluczowa informacja sama ci się nawinie. Mężczyzna na stanowisku okaże się bardzo pomocny.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Dzisiaj możesz czuć się poirytowany brakami w przepływie informacji. Ktoś może być zbyt lekkomyślny i przez to, narazi cię na straty. Pojawią się jakieś chwilowe nieporozumienia na linii z kierownictwem. Dzisiaj ciężko będzie się porozumieć, ponieważ będziesz reagować na wszystko zbyt emocjonalnie.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

To będzie bardzo intensywny pod względem zawodowym poniedziałek. Możesz doświadczyć dużej aktywności umysłowej i intelektualnej. Zbierzesz jakieś zasłużone oklaski. Dzisiaj nie uświadczysz ani chwili odpoczynku, ale nie będziesz narzekał, ponieważ w partnerstwie również pojawi się energia i fantastyczne impulsy.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Poniedziałek przywita cię jakąś nawałą niesprawdzonych informacji, a nawet plotek czy oszczerstw, których będziesz niezamierzoną uczestniczką. Niestety ktoś może mieć do ciebie jakiś uraz i poszuka odwetu. Zachowaj zimną krew, nie ulegaj niepotrzebnej złości, niebawem wszystko się oczyści, ale nie dzisiaj.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Mocno obsadzony trygon powietrza dodaje ci sił i wiary w siebie oraz tak potrzebnej pewności jeśli chodzi o podjęcie konkretnej decyzji. Będziesz się zachowywać bardzo logicznie i kierować zdrowym, chłodnym rozsądkiem. Świetnie sobie poradzisz z jakimiś wyzwaniami, egzaminami, rozmowami sprawdzającymi twoje kompetencje. Ludzie będą pomocni i życzliwi.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzisiaj ktoś wniesie w twoje życie chaos i rozdrażnienie. Będziesz nieco słabszy niż zazwyczaj, ponieważ kwadratura Księżyca podziała zaczepnie na twoje biopole. Jakieś rozmowy na które liczyłeś spowodują więcej szkody niż pożytku. Poniedziałek nie będzie zbyt udany, ale trzeba się przez niego jakoś przeturlać.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Powietrzny trygon pozwoli rozniecić się twemu wewnętrznemu płomieniowi. Będziesz mieć niezwykłe, oryginalne pomysły, a twoja energia będzie na zaskakująco wysokim poziomie. Spędzisz dzień otoczony wyjątkowymi, przyjaźnie nastawionymi ludźmi. Wszystko będzie ci się udawać tak dobrze, że pod koniec dnia możesz wpaść w euforię.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

W poniedziałek większą część zodiaku ogarnie jakiś entuzjastyczny szał, a ty nie będziesz pojmował o co innym chodzi. Emocje rządzące osobami wokół ciebie nie udzielą ci się, a wręcz przeciwnie, wykażesz się spokojem i zdystansowaniem. Będziesz mieć jakieś złe przeczucia dotyczące twojej relacji, ale wstrzymaj się z działaniem, obserwuj.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

To będzie dla ciebie znaczący, jeśli nie kluczowy dzień w wielu kwestiach. Rosnący Księżyc przebywa w twoim znaku i doładuje ci nadwątlone ostatnio akumulatory. To nie koniec dobrych wieści, ponieważ trygon pomiędzy Marsem a znajdującym się w twoim znaku Saturnem utworzy dogodne warunki do podpisywania umów i dopełnienia się upragnionych kontraktów. Dzisiaj warto nawiązywać nowe kontakty i podejmować ważne decyzje.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Układ pomiędzy Marsem a Saturnem nie ma na ciebie dobrego wpływu. Unikaj kłótni i niepotrzebnych starć z osobami, do których nie pałasz sympatią. Mogą wyniknąć jakieś straty materialne, drobne, ale przykre. W tym dniu będziesz podejmować nietrafione decyzje, również te dotyczące zakupów.

Prosty rozkład Tarota na poznanie przyszłości

Jeden z najprostszych układów pozwala poznać najbliższą przyszłość - do 4 lat do przodu. Do jego ułożenia potrzebne będzie 16 kart, które układa się w czterech rzędach w pozycji odkrytej. Każdy rząd reprezentuje każdy kolejny rok, a każda karta odpowiada porze kalendarzowej. Odczytuje się je kolejno od lewej do prawej, dzięki czemu jesteśmy w stanie poznać konkretny ciąg wydarzeń. Tak też rozpoczynamy od najbliższej przed nami pory roku - jeśli rozkładamy karty zimą, to zaczynamy od wiosny, jeśli latem, to zaczynamy od jesieni itd.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/John Owens / EyeEm

Pozostałe wiadomości