Horoskop

Horoskop na środę. Optymistyczne wiadomości dla kilku znaków zodiaku

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Kobieta trzyma książkę astrologiczną

Sprawdź, jaki jest horoskop na środę, 30 listopada dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc zaczyna dzień w znaku Wodnika. Już o godz. 1:14 Srebrny Glob przejdzie do znaku Ryb, w którym dojdzie dzisiaj do Pierwszej Kwadry Księżyca. Dodatkowo na niebie utworzy się pozytywny sekstyl pomiędzy Merkurym a Saturnem, który sprzyja planowaniu i wcielaniu w życie swoich pomysłów.

Horoskop dzienny na środę, 30 listopada 2022 r.

Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Ryb będzie zachęcać nas do dzielenia się z innymi tym co posiadamy. Dzisiaj możemy zarówno okazywać innym pomocną dłoń, jak i doświadczyć od otoczenia wiele sympatii. Pobyt naszego naturalnego satelity w znaku Ryb nakręca marzenia i zachęca do dzielenia się uczuciami. Będziemy bardzo emocjonalni i łatwo przyjdzie się wzruszyć, szczególnie Rakom i Rybom, ale im zazwyczaj wielu bodźców do uronienia łezki nie trzeba.

Horoskop dzienny na środę, 30 listopada 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj z odwagą spojrzysz prawdzie w oczy. Nie będziesz unikał odpowiedzialności za popełnione ostatnio błędy. Ze wszystkiego się wytłumaczysz i spokojnie dasz radę wszystko naprawić. Wieczorem możesz mieć spadek formy spowodowany Pierwszą Kwadrą Księżyca w znaku Ryb, więc przygotuj się na wcześniejszy odpoczynek.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Masz dzisiaj korzystny dzień na to, aby odbudować trochę twoje nadwyrężone ostatnio relacje. Twoje spotkania z innymi będą przebiegać w dobrej atmosferze. Wszystko powinno toczyć się bez przeszkód, może dlatego, że ty sam przestaniesz szukać na siłę kłopotów. Ten dzień da ci możliwość złapania oddechu i wyluzowania.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Pozytywny sesktyl twojego patrona i Saturna umożliwi ci owocną i spokojną pracę. Będziesz w stanie zrobić więcej niż w innych dniach. Zobaczysz wyraźnie wszystkie detale i usuniesz usterki. Po południu Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Ryb podziała na ciebie mocno i trochę się rozkleisz, dopuścisz do głosu uczucia, ale ktoś się tobą z czułością zajmie.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Układ na niebie wreszcie napawa optymizmem. To prawdziwa ulga, ponieważ przez ostatnie dni miałeś wyjątkowo pod górkę. Księżyc w pokrewnym ci znaku Ryb będzie spełniał twoje oczekiwania. Dzisiaj dasz upust swoim pragnieniom i nareszcie ktoś podzieli twój nastrój. Spędzisz miłe, wspólne chwile a momentami może się zrobić nawet romantycznie.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzień rozpocznie się doskonale. Sekstyl Merkurego i Saturna uprzyjemni ci pracę. W mig uporasz się z tym, co masz na biurku. Później zaczną się schody. Księżyc w znaku Ryb wywoła u ciebie płaczliwość. Wieczorem możesz przestać wierzyć w swoje szczęście, ale przecież oprócz dobrych zbiegów okoliczności pozostają jeszcze umiejętności, a tych ci nie brakuje.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzisiaj twoje zdolności analizowania rzeczywistości jeszcze się wzmocnią. Będziesz nie do pokonania na gruncie intelektualnym. W szkole i w pracy wykażesz się ponadprzeciętną wiedzą. Dzięki pobytowi Księżyca w opozycyjnym znaku Ryb zrobisz na otoczeniu wyjątkowe wrażenie. Ktoś zapragnie mieć z tobą bliższy kontakt i będzie o to zabiegać.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

W pracy lub szkole wszystko pójdzie zgodnie z planem. Jednak to nie jest dobry moment, aby forsować randkę. Księżyc w znaku Ryb nie będzie ci sprzyjać w kwestiach uczuciowych. Możesz poczuć, że ktoś cię nie rozumie i nie okazuje ci wystarczającej uwagi, w związku z czym zamiast miłej atmosfery pojawią się wzajemne pretensje.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Nie unikaj nowych osób i twórz świeże kontakty towarzyskie, ponieważ sprzyja ci Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Ryb. Pojawi się od dawna wyglądana przez ciebie równowaga jeśli chodzi o uczucia i kwestie partnersko-sercowe. Poczujesz, że jest miło i sympatycznie w twoich relacjach i właśnie o to chodzi. Spieranie się jest dzisiaj zupełnie niepotrzebne i mało prawdopodobne.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Pomimo tego, że sporo planet znajduje się w twoim znaku i czujesz, że ogólnie masz poparcie na niebie, to dzisiaj odczujesz odrobinę spadku formy. Spowodowane jest to Pierwszą Kwadrą Księżyca w znaku Ryb, która uderza kwadraturą w twoją fazę zodiaku. Dzisiaj możesz chcieć zrobić za dużo, za mocno i zbyt gwałtownie. Mierz siły na zamiary. Nawet ty nie powinieneś ruszać z motyką na Słońce.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Merkury tworzy sesktyl z Saturnem, co ożywi twoją sferę finansowo-zawodową. Podejmiesz jakieś działanie, które ma na celu optymalizowanie twoich wydatków. Z czegoś zrezygnujesz, zapiszesz się na coś innego. Oddasz jakiś zakup, aby wymienić go na bardziej atrakcyjny. Dzisiaj masz dobrą rękę do pieniędzy i transakcji oraz umów handlowych.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Ktoś będzie zaskoczony twoją nieugiętą i bardzo racjonalną postawą. Nie dasz się przekonać do szkodliwych dla ciebie decyzji. Będziesz wyważony, spokojny i merytoryczny. Zachowasz wyjątkową cierpliwość, której zazwyczaj ci brakuje. To może być bardzo dobry pod względem kontaktów zawodowych dzień. Wieczorem zmięknie ci serce.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

W twoim znaku znajduje się Księżyc w najsilniejszej fazie wzrostu, który da ci wyjątkowe zaplecze do tego, aby coś na czym ci zależy wreszcie wypaliło. Poczujesz, że jesteś w punkcie zwrotnym. Trzeba działać, nie możesz siedzieć z założonymi rękami. Dzień przyniesie coś nowego, coś ważnego, co na dłużej zagości w twoim życiu, jeśli tylko na to pozwolisz.

Znaczenie kart Tarota - 6 mieczy

6 mieczy jest kartą z Małych Arkan ze zbioru Mieczy. Przypisanym do niej znakiem zodiaku jest Wodnik, planetą Merkury, a żywiołem powietrze. W pozycji prostej jest traktowana jako pozytywna - podróż, która wiele dla nas będzie znaczyć i będzie owocna. Dotyczy to zarówno fizycznych aspektów, jak i duchowych. Kojarzona jest ze zmianą miejsca, przeszkoleniem do nowego zawodu i jego zmianą, ale także pokonaniem przeszkód i trudności, brakiem komunikacji i milczeniem. W pozycji odwróconej świadczy o konieczności podjęcia dialogu w partnerstwie, nieumiejętności wyjścia z trudnej sytuacji. Pora zacząć pracować nad swoim związkiem lub go definitywnie zakończyć.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto/Getty Images

Pozostałe wiadomości