Horoskop

Horoskop na wtorek. Będziemy gwałtowni i bezpośredni

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Wszystkie znaki zodiaku.

Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Dzisiaj na niebie utworzy się kwinkunks pomiędzy Wenus a Uranem, który może wywoływać nieporozumienia w partnerstwie, ktoś będzie się czuł poszkodowany, ktoś inny wręcz przeciwnie. Wieczorna opozycja pomiędzy Merkurym a Marsem również nie będzie sprzyjać łagodnemu tonowi czy spokojnym dialogom. Sprawdź, jaki jest horoskop na wtorek, 29 listopada dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop dzienny na wtorek, 29 listopada 2022 r.

Dzisiaj będziemy gwałtowni i dość bezpośredni. Możemy liczyć na szczerość w rozmowach i jawne wypowiedzenie tego, co leży nam na sercu. Po kilku ciętych dyskusjach zrobi się lżej. Pozytywem tego dnia jest niewątpliwie to, że nie będziemy owijać w bawełnę i bez zbędnych formalności wyjaśnimy w czym rzecz. Dzisiaj możemy być świadkami wielu gorących sporów w przestrzeni publicznej.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny na wtorek, 29 listopada 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj nie będziesz się gryzł w język, zresztą kiedy to zwykłeś robić? Dzień upłynie ci na aktywnym dyskutowaniu o różnych opcjach i propozycjach. Masz dzisiaj wyjątkową sprawność intelektualną i łatwość w wypowiadaniu swojej prawdy. Opozycja Merkurego i Marsa doda ci intelektualnej błyskotliwości.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Przygotuj się na wytężony, pełen wysiłku dzień. Kwinkunks pomiędzy Wenus a Uranem sprawi, że nie będziesz mógł znaleźć wspólnego języka z nikim w twoim otoczeniu. Mogą pojawić się konflikty personalne w miejscu twojej pracy. Masz przed sobą jakiś niezbyt fortunny dzień i nie ma co załamywać rąk, ale trzeba opanować emocje.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Kolejny dzień aktywności znajdującego się w twoim znaku zodiaku Marsa. Rosnący Księżyc w znaku Wodnika również cię wspiera. Wszystko ustawisz sobie z zadziwiającą precyzją, oczekuj profitów finansowych. Nikt ci nie dorówna w sporze intelektualnym. Dzisiaj twój język tnie jak brzytwa, więc lepiej z tobą nie zaczynać.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Twój budżet może być mocno nadwyrężony i dzisiaj poczujesz potrzebę oszczędzania. Przygotuj się na jakieś kalkulacje i konieczność przymknięcia portfela. Możesz czuć się przytłoczony koniecznością kolejnych cięć i dokonania niespodziewanych opłat. Twój nastrój nie będzie zbyt pozytywny, burczysz na bliskich.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

We wtorek możesz spodziewać się kolejnych sukcesów. Będziesz śmiało wdrażał swoje ambicje w czyn. Otrzymasz wolną rękę w jakieś kwestii i dzięki temu poprowadzisz sprawę najlepszą możliwą drogą. Masz autorytet i posłuch. Jesteś liderem w klasie, w zespole lub w partnerstwie. Uwielbiasz trzymać kierownicę.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Masz poczucie, że wszystko co ci się ostatnio przytrafia jest skrajnie niesprawiedliwe. W pocie czoła zdobyłaś jakąś pozycję, wypełniłaś papiery, dopełniłaś formalności i co…? I nic. Okazuje się, że to wciąż za mało. Konfrontacja, która będzie mieć miejsce nie przyniesie żadnego rozwiązania, tylko nerwy.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Ktoś przyjdzie ci z niespodziewaną pomocą w jakiejś dotychczas beznadziejnej sprawie. Możesz otrzymać wsparcie, które będzie kluczowe, aby odzyskać swoją własność, obronić swoją pozycję, zdać egzamin, uzyskać na coś formalną zgodę. Dzisiaj możesz mieć poczucie, że wszyscy wyciągają do ciebie pomocną dłoń.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Ktoś może wprowadzić cię w błąd i siać jakąś dezinformację ponieważ zależy mu na tym, abyś miał nieprawidłowy obraz sytuacji. Możesz doświadczyć jakiś utrudnień w komunikowaniu się z innymi. Dzisiaj łatwo wpadniesz w złość, więc nie daj się podejść i nie odpowiadaj na prowokacyjne uwagi. Ktoś tylko na to czeka.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Przebywający w twoim znaku Merkury będzie w opozycji z Marsem. Dzień spędzisz w zastraszającym tempie, ale wszystko uda się pięknie dopiąć. Będziesz się dużo poruszać i pokonasz sporo kilometrów. Wtorek będzie się również wiązał ze sporym wysiłkiem fizycznym, ale sprawi ci on przyjemność. Będziesz również mieć wielki wpływ na ludzi, którzy ulegną twoim ideom i przyklasną pomysłom.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Będziesz zmuszony łagodzić czyjeś zachowanie i zadbać o to, aby wokół ciebie zapanowały dobre obyczaje. Niektórym osobom popuszczają hamulce i nic sobie nie będą robić z zasad, które obowiązują na twoim gruncie. Dzień upłynie ci w nerwowym klimacie. Na szczęście nic poważnego nie jest ci w stanie zagrozić.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzień będzie wyjątkowo korzystny pod kątem zawodowym. Będziesz prowadził ważne i bardzo obiecujące rozmowy, które mogą popchnąć twoją karierę do przodu. Jeśli się jeszcze uczysz, twoje odpowiedzi będą doskonałe. Ktoś będzie chciał cię naprowadzić na właściwe tory dalszej edukacji. Nareszcie poczujesz, że spada ci kamień z serca.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Ponownie trzeba będzie się tłumaczyć z czegoś, co w ogóle nie powinno cię dotyczyć. Będziesz mieć chwilami wrażenie, że bierzesz udział w jakimś kabarecie. Oczywiście nie mów tego głośno. Dzisiaj niewiele spraw ucieszy cię na tyle, abyś się szczerze uśmiechnęła Rybo. Dopiero wieczorem złapiesz względny spokój wewnętrzny.

Znaczenie kart Tarota - 5 mieczy

5 mieczy to kolejna karta z Małych Arkan ze zbioru Mieczy. Znakiem zodiaku przypisanym do niej jest Wodnik, planetą Wenus, a żywiołem powietrze. W pozycji prostej jest jedną z trudnych kart, która wskazuje na stratę w konflikcie. Można spodziewać się pyrrusowego zwycięstwa, doświadczenia czyjejś przebiegłości lub podstępu. Może zwiastować przegraną, chytrość i kłamstwo. W pozycji odwróconej ma jeszcze gorsze znaczenie - rozpacz, zemstę, sadyzm i fanatyzm. Może także zwiastować ogólny pesymizm i nietolerancję.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Surasak Suwanmake/Getty Images

Pozostałe wiadomości