Horoskop

Horoskop na niedzielę. Wszystko stanie na głowie

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Torre dell'Orologio w Wenecji

Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Barana. Po godzinie 12.37 nasz naturalny satelita przejdzie do znaku Byka. Dzisiaj na niebie utworzy się niespokojna kwadratura pomiędzy planetą miłości i partnerstwa czyli Wenus, a bogiem mórz i oceanów czyli Neptunem. Mityczny Posejdon kończy niemal półroczny ruch wsteczny, dlatego jego wpływ będzie zaskakująco mocny. Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 4 grudnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

Kwadratura pomiędzy planetą relacji, a dawcą iluzji czyli Neptunem może nas zaskoczyć i przysporzyć problemów w związkach miłosnych. W niedzielę będziemy mieć mocno zaburzony odbiór rzeczywistości. Kolejny raz mogą wydarzyć się kłopoty z wyciekiem substancji chemicznych. Dzisiaj będzie wiele pomyłek, niedomówień, półsłówek i cała masa niespodzianek. Można powiedzieć, że wszystko staje na głowie i nie jest tym, czym się wydaje.

Horoskop dzienny na niedzielę, 4 grudnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Możesz dzisiaj zmienić swoje nastawienie do pewnych osób. Zobaczysz jakieś towarzystwo w innym świetle, będziesz bardziej sceptyczny i słusznie. Nie polegaj na nikim innym poza samym sobą. Wśród osób, które pozornie cię podziwiają są takie, które za plecami krytykują cię i rzucają jakieś pomówienia, możesz to zauważyć.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Rosnący Księżyc przechodzi do twojego znaku, co znacznie wzmocni twoje reakcje i emocje. Patronująca ci Wenus będzie tworzyć trudną kwadraturę z Neptunem. Możesz być lekko skołowany i odbierać wszystko w zdecydowanie mocniejszy sposób niż to jest potrzebne. Dzisiaj będziesz się czymś niepokoił i odczuwał stres z niewiadomej przyczyny.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Twoja energia jest dzisiaj na wysokim poziomie, ale możesz wykorzystać ją w błędnej sprawie. Kwadratura Wenus i Neptuna utworzy z twoim znakiem zodiaku półkrzyż, co nie jest ani lekkim, ani przyjemnym wpływem. Możesz mieć poczucie, że zagubiłeś się w kwestii twoich uczuć i nie wiesz już co powinieneś zrobić. Sercowo jesteś dzisiaj skołowany Bliźniaku.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Przed tobą lżejszy i bardziej komfortowy dzień. Srebrny Glob, który nabiera kształtów w sprzyjającym ci znaku Byka będzie wspierał twoje domowe działania i plany dotyczące gospodarstwa domowego. Zmobilizujesz bliskich, aby współdziałali z tobą i pomogli ci w zrealizowaniu jakiejś wizji. Pewnie trzeba wyciągnąć coś z piwnicy…

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Obudzisz się zadowolony z siebie, ale to nie potrwa długo. Po przejściu Księżyca do znaku Byka (12.37) otoczenie zacznie być wobec ciebie bardziej wymagające. Możesz mieć do czynienia z jakimiś fochami, nadmiernymi oczekiwaniami, a nawet o zgrozo, z krytyką twojej osoby. Od południa nic ci się nie będzie chciało, najchętniej przeleżałbyś całą resztę dnia w łóżku, ale niestety nie pozwolą.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Sprzyja ci Księżyc w znaku ziemskiego Byka, ale niestety trochę gorzej z Wenus. Lepiej zrobisz, jeśli skupisz się na prostych czynnościach domowych niż na wymyślaniu powodów do kłótni z bliską ci osobą. Sercowo nie będzie najlepiej, dlatego po prostu unikaj zaczepnych tematów. Świetnie ci pójdzie dbanie o żołądki domowników.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Przebywająca w znaku Strzelca Wenus tworzy kwadraturę z powracającym do ruchu prostego Neptunem. To mocny układ, który nie pozwoli ci na przyglądanie się z boku, czy też komfort pozostania bezstronnym świadkiem. Dzisiaj będziesz uwikłana w jakąś ważną interakcję, która będzie mieć wpływ również na twoje partnerstwo. Rozsądek przez pomyłkę, niestety zostanie gdzieś na dłuższą chwilę.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Rosnący Księżyc w opozycyjnym znaku Byka podgrzeje ci krew, która zacznie krążyć szybciej w twoim sercu. Ktoś będzie cię do siebie przyciągał i właściwie nie wiesz dlaczego ulegasz tym wpływom. Możesz mieć poczucie, że ktoś rzucił na ciebie czar, ale niewykluczone, że ty sam Skorpionie spróbujesz kogoś zauroczyć za wszelką cenę. Dzisiaj postępujesz wręcz obsesyjnie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Przebywająca w twoim znaku Wenus utworzy kwadraturę z Neptunem znajdującym się w znaku Ryb. Ten układ będzie tym mocniejszy, że klika godzin wcześniej Neptun zakończy ruch wsteczny. Czas zerwać klapki i przejrzeć na oczy. Poczujesz, że coś musi się wreszcie wyjaśnić i zdefiniować. Dość już masz tych podchodów i zabawy w ciuciubabkę, w którą ktoś namiętnie z tobą gra. Powiesz coś wprost.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Problemy innych nie będą twoimi problemami, dopóki nie otworzysz przed nimi drzwi swojego domu. Dobrze się zastanów, czy aby na pewno chcesz zaprosić do swojego wnętrza skłóconą parę, wnuki z pretensjami lub roszczeniowych teściów. Dzisiaj powinieneś zadbać Koziorożcu o swoje interesy emocjonalne, bezpieczeństwo i intymność. Nie obawiaj się być stanowczy.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Ktoś będzie próbował się na tobie wzorować, a nawet plagiatować. Zrozumiesz, że jesteś większym ekspertem i autorytetem niż sądzisz. Wykorzystaj swoje umiejętności przede wszystkim dla swojego dobra. Nie udzielaj cennych rad bez rekompensaty. Niech ktoś chociaż kupi ci kawę, upiecze ciasto lub pomoże z twoim autem. Nie bądź taki święty.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

To wyjątkowo istotny dzień dla wszystkich Ryb. Znajdujący się w twoim znaku Neptun, który od końca czerwca retrogradował, godzinę po północy rozpoczyna ruch prosty. Przed tobą czas oczyszczeń, podjęcia ważnych kroków na drodze rozwoju osobistego i duchowego. Przestaniesz stawiać potrzeby innych ponad swoimi. Zrozumiesz, że najważniejsza jest twoja własna ścieżka. Dzisiaj wiele ukrytych informacji zacznie do ciebie docierać.

Znaczenie kart Tarota - 10 Mieczy

10 Mieczy to kolejna karta należąca do Małych Arkan. Ciężko jej przypisać jakiekolwiek pozytywne znaczenie - ilustruje bowiem brutalną scenę śmierci. Jej znakiem zodiaku są Bliźnięta, planeta Słońce i żywioł powietrza. W pozycji prostej oznacza nagłe nieszczęście, np. wypadek, niedojrzałą reakcję na problemy, zagrożenie zdrowia i życia, myśli samobójcze, ale również kradzież, wypowiedzenie i zwątpienie w siebie i sens życia. W pozycji odwróconej oznacza uwolnienie - od teraz może być już tylko lepiej.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: scaliger / Getty Images

Pozostałe wiadomości