Horoskop

Horoskop na piątek. Ten znak zodiaku nie powinien robić planów na najbliższe dni

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Konstelacje

Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 2 grudnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Ryb. Po godz. 5:40 Rosnący Srebrny Glob przechodzi do znaku Barana. Na niebie utworzy się trudna kwadratura pomiędzy Merkurym a Neptunem oraz pozytywny sekstyl pomiędzy Wenus a Saturnem.

Dzień będzie charakteryzować mocny zamęt komunikacyjny i informacyjny. Starcie pomiędzy Merkurym a Neptunem nie sprzyja podpisywaniu umów, wchodzeniu w nowe przedsięwzięcia, kupowaniu biletów i bookowaniu noclegów, ponieważ może dojść do pomyłek. Jeśli chodzi o nasze podróżowanie, również może być narażone na różnego rodzaju komplikacje. Dzisiaj warto trzy razy przeczytać podsuwane nam do zaaprobowania dokumenty.

Horoskop dzienny na piątek, 2 grudnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Rosnący Księżyc wkracza do twojego znaku zodiaku. Będziesz jeszcze bardziej pobudzony i radosny. Twoje starania zaczną przynosić realne sukcesy, a co ważniejsze zyski. W szkole docenią twoją aktywność. Ciężko będzie ci zmrużyć oko. Dużo zdziałasz, wcześnie wstaniesz, późno pójdziesz spać.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Dzisiaj ratuje cię korzystny sekstyl pomiędzy Wenus a Saturnem, który uchroni cię przed popełnieniem kardynalnego błędu. Możesz zorientować się w ostatniej chwili, że coś jest nie tak. Pamiętaj, że nie każdy kto się do ciebie słodko uśmiecha jest do ciebie pozytywnie nastawiony. Dzień wymaga ostrożności.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Możesz być zbyt pochopny lub zbyt optymistycznie nastawiony do świata i ludzi. Działasz nieostrożnie i możesz zapłacić za to dużą cenę. Dlatego miej się na baczności i nie daj się porwać fali entuzjazmu, który możesz okazać się fałszywy. Kwadratura Merkurego i Neptuna zaleca ci spokój i lekkie wycofanie w kontaktach z otoczeniem.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Poczujesz się tak, jakby ktoś zrobił ci zastrzyk z adrenaliny. Będziesz działać na wyjątkowo jak na ciebie wysokich obrotach. Dzisiaj nic nie jest w stanie cię zatrzymać, ale uważaj, abyś nie ulokował swojej energii w jakimś błędnym przedsięwzięciu. Wróć do swoich przyzwyczajeń i nie daj się pospieszać przy podejmowaniu decyzji.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzisiaj możesz doświadczyć lekkości i swobody w działaniu. Rosnący Księżyc w znaku Barana zorganizuje ci jakieś interesujące spotkania, zebrania, narady i wymianę poglądów. Pomimo tego, że jesteś w pracy nie będziesz się ani nudził, ani męczył. Wieczorem kontynuacja dobrych trendów. Ktoś zamelduje się u ciebie i wyjaśni, że strasznie tęskni.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Twój patron czyli Merkury znajduje się w złym położeniu względem Neptuna. Ten układ to dla ciebie prawie jak żółta kartka na boisku lub żółte światło na skrzyżowaniu. Jeśli nie wiesz co zrobić lepiej nie rób nic. Daj swojemu umysłowi odpocząć i nie zmuszaj się do aktywności na którą nie masz ochoty. Ktoś zachowa się wobec ciebie delikatnie mówiąc nieszczerze.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Dzisiaj zrobisz jakiś krok naprzód jeśli chodzi o pewną znajomość. Księżyc, który znajdzie się w opozycyjnym znaku Barana zaktywizuje twoje relacje i partnerstwo będzie dla ciebie wyjątkowo emocjonujące, ale co jeszcze ważniejsze – udane. Skupisz się na tym, aby spędzić z kimś miło czas i to się powiedzie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

W pracy będzie wszystkich roznosić energia, ale bez pozytywnych efektów. Nie wiesz na czym tak właściwie stoisz. Do twojego serca wkradnie się zniecierpliwienie i znużenie. Masz już dość czyichś gierek, wahań i ciągłych zmian zdania. Wieczorem ktoś wrzuci ci jakieś dobre, pomocne słowo przeze telefon bądź internet.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Znajdujący się w twoim znaku Merkury będzie odbierał mglisty i oszałamiający wpływ ze strony Neptuna. Dzisiaj będziesz zdezorientowany i możesz poczuć, że sam nie wiesz co masz o kim myśleć. Twoje działania mogą być pospieszne, ale chaotyczne i jak się okaże całkiem niepotrzebne. Może się okazać, że wydatkujesz energię na sprawy bez przyszłości.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

To nie jest czas na to, aby spokojnie i w ciszy segregować sobie wiadomości czy czynić plany na najbliższe dni. Rosnący Księżyc ze znaku Barana przewróci wszystko do góry nogami. Zdaj się na innych, niech osoby w twoim otoczeniu wykonują metodę prób i błędów. Dzisiaj mogą pdezwać się zatoki lub migrenowy ból głowy.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

To może być całkiem przyjemny dzień. Księżyc ze znaku Barana sprzyja ci, podobnie jak sekstyl Wenus i znajdującego się w twoim znaku Saturna. Możesz uzyskać kompromis w istotnej kwestii, a rozmowy, które będziesz prowadzić zakończą się niespodziewanym sukcesem, na który już nie liczysz. W partnerstwie także lepiej.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzisiaj przebywający w twoim znaku Neptun zbierze energię płynącą od Merkurego. Poczujesz, że jesteś w samym centrum jakiś chaotycznych wydarzeń i nie wiesz o co chodzi. Uważaj, aby nie dawać wiary zbyt łatwo przychodzącym do ciebie plotkom czy niesprawdzonym wiadomościom. Uważaj na e-maile lub sms niewiadomego pochodzenia, wśród nich ukryty jest jakiś wirus.

Znaczenie kart Tarota - 8 Mieczy

8 Mieczy to karta należąca do Małych Arkan. Jej znakiem zodiaku są Bliźnięta, planetą Jowisz, a żywiołem Powietrze. W pozycji prostej zwiastuje kryzys, depresję lub inną chorobę. Przestrzega przed zamknięciem w pułapce bez wyjścia, trudnej sytuacji życiowej lub zamknięciem w negatywnych myślach. W pozycji odwróconej oznacza uwolnienie z ciężkiej sytuacji, ale jednocześnie czeka nas ciężka praca za małe pieniądze oraz dążenie do równowagi psychicznej.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Pixabay/Darkmoon_Art

Pozostałe wiadomości