Horoskop na niedzielę. Nastąpi zwrot w kierunku umiarkowanego optymizmu

horoskop
Horoskop na niedzielę 27 lutego
Źródło: iStockphoto

Poznaj horoskop dzienny na niedzielę 27 lutego. Słońce przebywa w znaku Ryb, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Koziorożca, ale po godzinie 19:35 przejdzie do znaku Wodnika. Niedzielę przywitamy w lepszym humorze, który będzie nam towarzyszył przez większość dnia.

Horoskop dzienny na niedzielę 27 lutego 2022 r.

Poczujemy delikatny zwrot w kierunku umiarkowanego optymizmu. Popołudnie upłynie nam w towarzystwie bliskich osób, atmosferze odpoczynku oraz zbierania sił na nadchodzący tydzień.

Horoskop dzienny - Baran

Możliwe, że wczesnym przedpołudniem spotkają Cię jakieś drobne nieprzyjemności. Może pojawić się napięta atmosfera, która udzieli się wszystkim domownikom. Ostra wymiana zdań, to nie jest dobry pomysł, dlatego lepiej zachować milczenie. Wieczorem poczujesz się swobodnie.

Astrologia i ezoteryka

Horoskop na Chiński Nowy Rok. Co nas czeka w Roku Smoka?
Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice

Horoskop dzienny - Byk

Niedziela będzie dla Ciebie wzruszająca i obfitująca w ciepłe spotkania. Przedpołudnie powinno dać Ci wiele radości. Sprawy rodzinne i osobiste będą toczyć się w dobrym kierunku. Wieczór będzie już bardziej stresujący, zaczniesz myśleć o obowiązkach w pracy.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Czeka Cię niedziela w ruchu. Powinieneś być przygotowany na krótki wyjazd. Nie będzie to obowiązek, ale przyjemność. Zapowiada się bardzo przyjemny czas we dwoje. Księżyc w sprzyjającym Ci znaku Wodnika wieczorem wzruszy Cię i rozczuli.

Horoskop dzienny - Rak

Dzień będzie dla Ciebie bardziej przyjemny i spokojniejszy. Odzyskasz poczucie bezpieczeństwa wśród bliskich. Prozaiczne czynności jak nakrycie do stołu czy doprawianie potraw będą dla Ciebie uspokajającym rytuałem. Nie dyskutuj przy stole na trudne tematy.

Horoskop dzienny - Lew

Dzisiaj nie zabraknie Ci ani energii ani kondycji fizycznej. Twój dobry humor będzie nakręcać się z każdą godziną coraz bardziej. Dostrzeżesz nadchodzące korzystne zmiany, które będą niebawem udziałem całej Twojej rodziny. Wieczorem pozytywne doświadczenia partnerskie.

Horoskop dzienny - Panna

Księżyc w znaku Koziorożca zachęca Cię do wysiłku, jednak rozsądniej będzie poświęcić czas na odpoczynek i regenerację. Dzisiaj możesz poczuć, że nie na wszystko starczy Ci energii. Musisz trochę odpuścić i - chociaż tego nie lubisz - poprosić kogoś o pomoc w domowych obowiązkach.

Horoskop dzienny - Waga

Będziesz mieć okazję, aby wyeksponować swoją osobę w nowym otoczeniu. Zostaniesz bardzo dobrze odebrana i szczególnie wieczorem skorzystasz z wspierającego wpływu Księżyca w znaku Wodnika. Ktoś swoimi komplementami i dowodami uznania napełni Cię poczuciem satysfakcji.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiaj musisz się mieć na baczności. Układ na niebie prognozuje dla Ciebie jakieś trudności partnerskie. Możesz spotkać się z jakimiś dziwnymi opiniami dotyczącymi Twojego postępowania. Wieczorem ktoś zachowa się nieprzewidywalnie i w sposób zaskakujący.

Horoskop dzienny Strzelec

Będziesz prosperował lepiej niż ostatnio. Układ na niebie przywróci Ci energię. Niedziela będzie czasem pojawiania się nowych pomysłów. Zaczniesz planować przyspieszenie w interesach i działania na nowy tydzień. Coś w partnerstwie także zaczyna kiełkować.

Horoskop dzienny Koziorożec

Dzisiaj poczujesz, że coś nieuchronnie odchodzi i nawet nie sprawia Ci to przykrości. Coś się uwolni, coś przestaje Ci ciążyć. Trudne dylematy nie będą mieć dla Ciebie już takiego znaczenia. Po południu pozwolisz sobie na luz i swobodę.

Horoskop dzienny Wodnik

Odczujesz coś w rodzaju przebudzenia. Dotrze do Ciebie jakaś informacja, która dużo poprzestawia w Twojej głowie. Uporządkujesz sobie wizję spraw finansowych i zawodowych na najbliższe dni. Złapiesz szczególny kontakt ze swoim wnętrzem i intuicją.

Horoskop dzienny Ryby

Dzisiaj posypią się dobre słowa i wspierające gesty w Twoim kierunku. Możesz liczyć na poprawienie się humoru i kondycji. U osób, które czuły się osamotnione, nareszcie ulga, ponieważ wokół Ciebie wytworzy się doskonała, towarzyska atmosfera.

Co oznacza nieaspektowany Księżyc?

Nieaspektowany Księżyc w horoskopie urodzeniowym sprawia, że osoby czują się niepewne, nie wiedzą, czy wolą być opiekunami, czy potrzebują opieki. Mają skłonność do bycia nadopiekuńczymi, kiedy już mają okazję kimś się zająć. Są to ciepłe osoby, pełne wrażliwości i troski, ale jednocześnie niezwracające uwagi na swoje potrzeby. Bywa, że w efekcie odcinają się emocjonalnie i stają się niedostępne. 

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

podziel się:

Pozostałe wiadomości