Zygmunt Chajzer świętuje urodziny. Ile ma lat? "Wesołe jest życie staruszka"

Autor:
Justyna
Piąsta
Zygmunt Chajzer

Zygmunt Chajzer 1 maja obchodzi urodziny. Z tej okazji dziennikarz i prezenter opowiedział w wywiadzie o przemijaniu i emeryturze. Z kolei w mediach społecznościowych pochwalił się zabawnym zdjęciem z tortem. Fani składają mu życzenia.

Zygmunt Chajzer ma urodziny

Zygmunt Chajzer jest jednym z najpopularniejszych polskich dziennikarzy i prezenterów telewizyjnych oraz radiowych. Już na początku lat 80. zaczął swoją karierę w mediach, m.in. w radiu. Na początku lat 2000 prowadził w stacji TVN teleturnieje takie jak "Telegra" czy "Chwila prawdy". Jesienią 2009 roku można było go zobaczyć na parkiecie "Tańca z gwiazdami", gdzie partnerowała mu Blanka Winiarska. 4 lata temu wraz ze swoim synem Filipem Chajzerem wziął udział w podróżniczym show "Ameryka Express".

Urodziny gwiazd

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!
Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Zygmunt Chajzer w tym roku świętuje 68. urodziny, urodził się 1 maja 1954 roku. Prezenter w wywiadzie dla "Faktu" opowiedział, jakie ma podejście do upływającego czasu.

- Nie przywiązuję do tego większej wagi. Czas płynie i nic z tym nie zrobimy. Na pewno nie będziemy już mieli takiej kondycji, energii i takich pomysłów jak 20-30 lat temu. Ale każdy czas ma też swoje dobre strony. Inaczej się patrzy na życie, docenia się wiele rzeczy, których kiedyś się nie zauważało - przyznał dziennikarz.

Zygmunt Chajzer - emerytura

Prezenter od 40 lat jest aktywny zawodowo i wcale nie zamierza jeszcze rezygnować z medialnej kariery, mimo tego, że jest już na emeryturze.

- Ja już pobieram stypendium z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, czyli jestem emerytem, ale to w zasadzie niczego nie zmienia. Robię to, co robiłem wcześniej. Pracuję w radiu, udzielam się też społecznie i zawodowo, a samo przejście na emeryturę nie było dla mnie jakimś ważnym wydarzeniem. Nic się nie skończyło, poza tym, że zacząłem pobierać emeryturę i nie płacę składki emerytalnej - przyznał

Zygmunt Chajzer na swoim profilu na Instagramie pochwalił się zdjęciem z urodzinowego przyjęcia. W tle widać jego najbliższych i przyjaciół, a bohaterem pierwszego planu jest tort.

- Moje 6. urodziny. Dzięki za życzenia od przyjaciół i rodziny. #wesołejestżyciestaruszka - napisał żartobliwie solenizant.

Pod fotką fani zostawili mnóstwo miłych, urodzinowych komentarzy. "Dużo zdrówka", "Wszystkiego, co najpiękniejsze", "Zdrowia, Panie Zygmuncie. I dużo powodów do radości!", "Spełnienia marzeń! Sto lat", "Najlepszego, Panie Redaktorze" - życzą internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości