Zygmunt Chajzer przeszedł poważną operację. Jak czuje się dziennikarz?

Filip i Zygmunt Chajzer

Filip Chajzer informował w mediach społecznościowych, że jego ojciec - Zygmunt Chajzer - przejdzie poważną operację. Przy okazji wystosował apel do użytkowników Instagrama. "Jeśli możecie zrobić coś dla facetów, których kochacie, wyślijcie ich na badania" - napisał nasz prowadzący. Pan Zygmunt jest już po udanym zabiegu, a na dowód opublikował zdjęcie ze szpitalnego łóżka.

Filip Chajzer w czwartek zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje uśmiechnięty razem z ojcem. W tym przypadku nie było jednak powodów do radości. Z opisu dowiedzieliśmy się, że Zygmunt Chajzer 26 listopada poddał się poważnej operacji.

Co dolega Zygmuntowi Chajzerowi?

Dwa miesiące temu Filip wysłał ojca na rutynowe badania urologiczne, do których przekonywał go jako osoba, która sama regularnie się bada. Prowadzący Dzień Dobry TVN podkreślił, że tato nie miał żadnych objawów choroby, a badania miały charakter czysto profilaktyczny.
- A jednak z badania wyszło jasno. Za kilka miesięcy byłoby już bardzo źle... To był ostatni dzwonek - napisał Filip Chajzer.

Zygmunt Chajzer miał operację

W piątkowy wieczór szczęśliwy Filip udostępnił zdjęcie zamieszczone w sieci przez tatę. Zygmunt Chajzer podzielił się fotografią ze szpitala. Dziennikarz zrobił ją po zabiegu i wygląda na to, że czuje się dobrze.
- Rachu ciachu i po strachu! - skomentował dziennikarz.
Jego syn podziękował natomiast za wszystkie dobre słowa, które były kierowane pod adresem taty.
Apel Filipa Chajzera
Filip Chajzer opublikował ten post, by pokazać, jak ważne są badania profilaktyczne.

Ten post ma bardzo ważne przesłanie (...). Jeśli możecie zrobić coś dla facetów, których kochacie - wyślijcie ich na badania

- zaapelował.

Filip Chajzer o relacji z ojcem

Przy okazji Filip przypomniał, że dzień później świętuje swoje urodziny. Jednak w tym roku będą one inne.
- Generalnie jako Chajzers jesteśmy bardzo rodzinni. Uwielbiamy cieszyć się wspólnym czasem. Każda niedziela jest naszym świętem, nie mówiąc o imieninach czy urodzinach. Moje jutrzejsze urodziny będą jednak inne. Tata życzenia złożył mi wczoraj. Proszę trzymajcie kciuki za jego zdrowie
- podkreślił.
Pozostało nam życzyć szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz też:

Zobacz wideo: Dzień Ojca z Zygmuntem i Filipem Chajzerami
Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości