Zygmunt Chajzer

  Zygmunt Chajzer

  Filip Chajzer informował w mediach społecznościowych, że jego ojciec - Zygmunt Chajzer - przejdzie poważną operację. Przy okazji wystosował apel do użytkowników Instagrama. "Jeśli możecie zrobić coś dla facetów, których kochacie, wyślijcie ich na badania" - napisał nasz prowadzący. Pan Zygmunt jest już po udanym zabiegu, a na dowód opublikował zdjęcie ze szpitalnego łóżka.

  Byliśmy na planie świątecznego spotu Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, w którym gwiazdy pokazują, jak niewiele potrzeba, by zapewnić piękne święta potrzebującym dzieciom. Jak możemy im pomóc? Z Anną Dereszowską, Natalią Kukulską, Andrzejem Wroną, Zygmuntem Chajzerem i Wojciechem Mecwaldowskim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Taniec jest formą relaksu. Nie trzeba znać profesjonalnych kroków. Ważne, by się ruszać. Kto się zazwyczaj bardziej garnie do nauki tańca, kobiety czy mężczyźni? Nasi dzisiejsi goście przyznali, że uwielbiają tańczyć. Co im to daje? Zapytaliśmy o to Zygmunta Chajzera, Sonię Bohosiewicz, Jose Torresa i Annę Głogowską.

  Na naszej kanapie w Dzień Dobry Wakacje zasiedli: Lara Gessler z przyjacielem Piotrem Sałatą oraz Filip Chajzer z tatą Zygmuntem "Słońce Peru" Chajzerem, uczestnicy programu "Ameryka Express", który zobaczymy w jesiennej ramówce TVN. Dlaczego Zygmunt Chajzer początkowo nie chciał wziąć udziału w tym programie? Dlaczego Lara Gessler zdecydowała się zabrać ze sobą Piotra Sałatę? Co było dla nich najtrudniejsze? Czy Filipowi przydał się spray na niedźwiedzie? Czy kłócili się ze sobą? Posłuchajcie o ich ekstremalnych przygodach i dowiedzcie się, dlaczego Chajzerowie są "rodziną z problemami"?

  Kiedyś to Zygmunt Chajzer święcił triumfy popularności, dziś pałeczkę przejął jego syn Filip, dziennikarz Dzień Dobry TVN. Z dala od show-biznesu trzyma się mama i siostra Filipa. Czy to była ich rodzinna decyzja? O popularności z Zygmuntem, Dorotą i Weroniką Chajzer rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  O podobieństwach, różnicach i związanych z nimi "pumeksowych relacjach", w Dzień Dobry TVN, opowiedzieli nam Filip i Zygmunt Chajzerowie. "Mimo to, że jesteśmy ambitni, tak jak ojciec, ja jestem pracoholikiem i się męczę jak nie pracuję, to poza tym różni nas bardzo wiele". Między innymi kwestia porządku. Jak myślicie, który z Panów bardziej go sobie ceni? :)

  Zygmunt Chajzer, Filip Chajzer, Piotr Kraśko, Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Radosław Majdan pojawią się w wielkanocnych odcinkach Milionerów. Gwiazdy przeznaczą swoje wygrane na Fundację TVN Nie Jesteś Sam. Czy przed programem zjadł ich stres? Jak przygotowywali się do zadawanych przez Huberta Urbańskiego pytań? Na planie Milionerów była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dla kobiety relacja z ojcem warunkuje wszystkie relacje damsko-męskie w życiu. To jedyny mężczyzna w jej życiu, który jest całkowicie bezinteresowny. Na ojcach spoczywa więc ogromna odpowiedzialność. Jak spędzać czas z córką, by w przyszłości czuła się pewnie w towarzystwie mężczyzn? W Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy o tym z psycholog dziecięcą Justyną Korzeniewską i ojcem dwóch córek Zygmuntem Chajzerem.

  Uniwersytet Warszawski obchodzi dwusetną rocznicę powstania. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy absolwentów uczelni: Ryszarda Kalisza, Grzegorza Kajdanowicza i Zygmunta Chajzera. Jak wspominają swoje studenckie czasy? Co studiowali? Co szczególnie utkwiło im w pamięci? Czy zawarte na studiach przyjaźnie przetrwały te wszystkie lata?

  Czy Filip Chajzer i jego ojciec mają podobne poczucie humoru? Co śmieszy Filipa, a co jego ojca Zygmunta? Czy Filip Chajzer, jako dziecko, był żartownisiem? Filipa i Zygmunta Chajzera przepytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska? Jak myślicie, co śmieszy Dorotę Wellman? A Was, co śmieszy?

  Z okazji Dnia Dziadka nie mogło zabraknąć w Dzień Dobry TVN dziadków. Na naszych kanapach usiedli czterej, pełni wigoru starsi panowie, którzy dochowali się wnucząt: Zygmunt Chajzer, Grzegorz Wons, Tadeusz Ross i Tadeusz Drozda. Który z nich jest wirtualnym dziadkiem? Czy rozpieszczają swoje wnuki? Ile mieli lat, kiedy urodziły się im się pierwsze wnuczęta?

  Jutro w Dzień Dobry TVN: rozbierana sesja Mistera Polski Rafała Maślaka, a także - jak rozmawiać z dzieckiem o przemocy seksualnej. Oraz, jak być nowoczesnym dziadkiem opowiedzą Zygmunt Chajzer, Grzegorz Wons, Tadeusz Ross i Tadeusz Drozda. Zaczynamy już od 8.00.

  Poprosiliśmy rodziny Stockingerów, Chajzerów i Wonsów by zmierzyli się w przedświątecznej bitwie zakupowej. Kto wyszedł z niej zwycięsko? Czy przedświąteczne zakupy to dla nich frajda czy męczarnia i kto zazwyczaj robił zakupy w ich domach? Kto obcina górę, a kto dół w choince?

  Sobota z Dzień Dobry TVN znów zaskoczy widzów! W programie: rodzina Chajzerów, Stockingerów i Wonsów w gorączce świątecznych zakupów. Czy ktoś wyjdzie z tego cało?! Następnie: Kuba Wesołowski ciągle w akcji - tym razem Mikołajkowej! A na koniec: nadciągają niezwykłe Pluszaki, czyli jak podarowanie komuś misia może uratować życie innych. Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Program poprowadzi Magda Mołek i Marcin Meller.

  Jest taka akcja #przypomnijsobie. Filip Chajzer już zrobił fotkę! Macie podobne? Pobawicie się z nami w podróż do przeszłości? Zdjęcia wysyłajcie na: foto@tvn.pl najlepsze pokażemy w przyszły weekend w programie!

  Według wszystkich prawideł fizyki klasycznej czasu zatrzymać się nie da. Jednak w Polsce, miedzy czwartkiem a niedzielą, czas się zatrzymał. Zobaczcie, jak ojciec Filipa Chajzera świętował Dzień Flagi, jaką flagą wywijał, jak Polacy hartują się nad ogniem oraz, jak w czasie baaardzooo długiego weekendu radzili sobie biznesmeni.

  Agencje modelek i modeli poszukują nie tylko pięknych ludzi, ale również oryginalnych, mających "to coś". Jedna z agencji w Londynie poszła o krok dalej - poszukuje osób charakterystycznych. Na czym polega nowy trend w modelingu? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawiali właścicielka agencji modelek Lucyna Szymańska oraz Łukasz Stępień.

  Naleśniki z białym serem, szarlotka sypana i makaron z truskawkami - te smakołyki pod okiem Anny Stramach przygotował w kuchni Dzień Dobry TVN Zygmunt Chajzer. Postanowiliśmy, przy okazji wizyty w Dzień Dobry TVN, zapytać Zygmunta Chajzera, co myśli na temat "gender" i reportażu jego syna Filipa? :)

  Kooperatywa Sąsiedzka powstała w wyniku realizacji projektu dofinansowanego ze środków programu mającego na celu wsparcie inicjatyw obywatelskich. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Michał Piróg oraz Aleksandra Zadygowicz – współtwórczyni „Kooperatywy Sąsiedzkiej”.

  "Familiada", "Koło fortuny", "Milionerzy", „Idź na całość”, „Ananasy z mojej klasy”. Te teleturnieje zna i kocha cała Polska. Żarty Karola Strasburgera zyskały miano kultowych. „Magda, pocałuj pana" - tę żartobliwą sentencję zna każdy Polak powyżej trzydziestki. Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: Wojciech Pijanowski, Karol Strasburger, Zygmunt Chajzer i Hubert Urbański. Który z prowadzonych przez nich teleturniejów pobił rekord oglądalności?

  Wydarzenia, które przyciągają Polaków to nie teatr, muzeum czy kino, ale dożynki, festyny i pikniki. Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: prezenter, konferansjer i dziennikarz Zygmunt Chajzer, wokalista disco polo Tomasz Niecik oraz Norbi. Co przyciąga Polaków do przaśnej zabawy? Jak Polacy reagują na "ludzi z telewizji"?

  W wielu domach to kobiety odpowiadają za przygotowanie świątecznych prezentów, bo mężczyźni nie mają do tego głowy, brakuje im chęci lub twierdzą, że zwyczajnie nie mają czasu. Czy Wojciech Wysocki i Zygmunt Chajzer mają już prezenty dla najbliższych? Co najchętniej kupują? Czy mają problem z wyborem prezentów? Jaki prezent wspomina z sentymentem aktor Wojciech Wysocki?

  Chcą sami naprawiać samochód, sami przetykać zapchane rury, sami malować ściany i wieszać póki. Ale mijają dni, tygodnie, a wszystko pozostaje tak jak było. Mężczyźni garną się do pracy, ale nic z tego nie wynika. Dlaczego chcą mieć opinię "złotej rączki"? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: dziennikarka Magdalena Żakowska, wokalistka Wanda Kwietniewska, dziennikarz Zygmunt Chajzer oraz psycholog Piotr Mosak.

  Czy obowiązkiem dziadków jest zajmowanie się wnukami? Jacy są współcześni dziadkowie? Czy bycie dziadkiem to obowiązek, czy przyjemność? Czy wyobrażenia o babci robiącej sweterki na drutach i dziadku czytającym bajki przy kominku odeszły już do lamusa? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: Katarzyna Dowbor, Anna Korcz, Zygmunt Chajzer i psycholog Maria Rotkiel.