Gwiazdy

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona świętują pierwsze urodziny córeczki. Z tej okazji nagrali zabawny film

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Zofia Zborowska

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są rodzicami córeczki Nadziei. 29 lipca ich pociecha obchodzi pierwsze urodziny. Z tej okazji para przygotowała dla dziewczynki wyjątkowo kreatywny prezent. To nagranie rozbawia do łez.

Córka Zofii Zborowskiej kończy roczek

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona są rodzicami małej córeczki Nadziei. Para stara się utrzymywać wygląd pociechy w tajemnicy. Aktorka publikuje zdjęcia malucha, jednak za każdym razem zasłania jego twarz za pomocą naklejek i emotek.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Gwiazda decyduje się na takie rozwiązanie, ponieważ chce dbać o prywatność dziecka. Tak było również w dniu urodzin Nadziei. 29 lipca dziewczynka kończy roczek. Z tej okazji jej wyjątkową fotografią postanowiła podzielić się z fanami siostra aktorki, Hanna Zborowska.

Hanna Zborowska świętuje roczek siostrzenicy

Influencerka udostępniła zdjęcie Nadziei w towarzystwie swoich córek - Mili i Niny. Na fotografii widzimy uśmiechnięte dziewczynki bawiące się wspólnie z małą siostrą cioteczną - Najlepszego dla najsłodszego roczniaka na świecie - czytamy w poście na Instagramie.

- Nadziu, życzę Ci żebyś była po prostu potwornie szczęśliwa! Kochamy Cię bardzo - dodała Hanna. Publikując zdjęcie Nadziei, uszanowała wolę rodziców i zakryła jej twarz. Podróżniczka nie ukrywa jednak, że chciałaby się pochwalić przed światem córką swojej siostry.

- @zborowskazofia @w_kracze wykańczacie mnie niemożnością chwalenia się moją najpiękniejszą siostrzenicą - podsumowała.

Do życzeń dla rocznej solenizantki przyłączyli się także internauci. - Wszystkiego najpiękniejszego Naduś. To dzisiaj super ważna impreza się szykuje. Najpiękniejsza i jedyna siostrzenica - komentowali fani.

Niespodziankę dla solenizantki przygotowali także jej rodzice. Zosia i Andrzej postanowili nakręcić wyjątkowo rozczulający i zabawny teledysk do ulubionej piosenki swojej córeczki, gdzie wcieli się w postacie Timona i Pumby z "Króla Lwa".

- W tym roku królowało Hakuna Matata, zobaczymy co będzie za rok, ale miej no Naduś litość - napisali pod filmikiem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkusnik/East News

Pozostałe wiadomości