Gwiazdy

Weronika Książkiewicz publikuje nieudane zdjęcia z podróży. "Nie wiem, które wybrać"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Weronika Książkiewicz

Weronika Książkiewicz w przerwie od zawodowych obowiązków wybrała się na urlop. Poprosiła koleżankę, by zrobiła jej na pamiątkę kilka zdjęć z pięknym widokiem. Kiedy aktorka zobaczyła efekt sesji, była zaskoczona. Na fotografiach nie wypadła tak korzystnie, jak tego oczekiwała. Co poszło nie tak?

Weronika Książkiewicz na wakacjach

Zdjęcia z podróży to świetna pamiątka, by później móc wspominać miejsca, które się odwiedziło. W dobie mediów społecznościowych dzielimy się z obserwatorami kadrami z wakacji z najróżniejszych zakątków świata. Zwykle udostępniamy w sieci te ujęcia, na których wypadliśmy najlepiej. Jednak problem pojawia się wtedy, gdy efekty sesji nie są takie, jak się spodziewaliśmy.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Przekonała się o tym Weronika Książkiewicz. Aktorka pojechała na urlop i poprosiła koleżankę, by zrobiła jej kilka fotografii na tle pięknej przyrody. Niestety, nie wyszły najlepiej. Wiatr rozwiał fryzurę, a Weronika na każdym zdjęciu ma przymknięte oczy. Mimo to gwiazda z dystansem podeszła do sprawy i pochwaliła się na Instagramie zabawnymi z portretami.

Weronika Książkiewicz pokazała nieudane zdjęcia

Książkiewicz obróciła całą sytuację w żart. - Wow, ten widok jest taki piękny. Mogłabyś mi zrobić zdjęcie? Dziękuję za te niesamowite fotki na Insta. Nie wiem, które wybrać... - napisała Weronika.

Fani aktorki docenili jej poczucie humoru. Pojawiło się wiele miłych komentarzy. "Nasza piękna", "Piękna fryzura. Powinnaś się tak czesać", "Za każdym razem, kiedy zdjęcie robi mi mój mąż. Każde jest hmm wyjątkowe!", "Extra fryzura", "Bardzo artystyczne zdjęcia", "Mistrzostwo świata. Fotograf powinien dostać nagrodę" - czytamy opinie internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości