Rockowy duet The Bullseyes z singlem "World Doesn't Care"

Aktualizacja:

Zespół The Bullseyes to duet z Leszna, który swoją rockową twórczością zachwycił już wielu fanów. Na scenie Dzień Dobry TVN muzycy zaprezentowali utwór, który był zapowiedzią ich debiutanckiego krążka. Jak podoba wam się singiel "World Doesn't Care"?

Zespół The Bullseyes

Zespół The Bullseyes zadebiutował w 2017 roku trzema singlami "Love’s Blow", "Regular Sky" oraz "Butterfly". Jak się okazuje, za energiczną twórczością stoi zaledwie dwóch muzyków. Mateusz Jarząbek – wokalista i perkusista oraz Darek Łukasik – wokalista i gitarzysta. Duet pochodzący z Leszna współpracuje ze sobą od ponad 8 lat.
Artyści wiele lat poświecili autorskiej muzyce, by teraz zachwycać swoich fanów mocnym, rockowym brzmieniem. Panowie mają za sobą pierwsze sukcesy. Ich muzykę wielokrotnie doceniły zagraniczne portale muzyczne oraz blogi. The Bullseyes nie spoczywa na laurach, z każdym kolejnym singlem zespół pokazuje nową odsłonę nowoczesnego alt-rocka.

The Bullseyes i utwór "World Doesn't Care"

Piosenka "World Doesn't Care" to kolejny utwór grupy The Bullseyes. Artyści przyznali, że singiel ten zrodził się z dwóch rzecz – idei tzw. "optymistycznego nihilizmu" i stwierdzenia, że świat sobie bez nas poradzi, ale my bez niego nie.

Człowiek nie zawsze był na Ziemi, ale Ziemia zawsze była domem człowieka. (…) Świat płowieje w oczach i jeśli nie zaczniemy edukować się w temacie tego, jak wyrządzać Światu najmniejszą szkodę – czeka nas to samo

- mówili The Bullseyes o utworze "World Doesn’t Care"
30 października 2020 r. światło dzienne ujrzał debiutancki album duetu zatytułowany "The Best of The Bullseyes". Czego możemy się spodziewać? Krążek to 12 chwytliwych utworów, każdy w wyjątkowym i nieco innym stylu.
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl
Zobacz także:
Autor: Nastazja Bloch

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości