Gwiazdy

Zespół KOMBI świętuje 45-lecie. Na naszej scenie artyści zagrali nowy utwór "Jeszcze wszystko przed nami"

Gwiazdy

Autor:
Zobacz
także:
Kombi w piosence „Jeszcze wszystko przed nami”

Z okazji 45-lecia zespół KOMBI przygotował dla najstarszych fanów niespodziankę – piosenkę "Jeszcze wszystko przed nami". Trzeci singiel z najnowszej płyty "Minerał życia" artyści zaprezentowali także na naszej scenie. Jak wam się podoba?

KOMBI świętuje 45-lecie

Na scenie Dzień Dobry TVN artyści wystąpili z singlem "Jeszcze wszystko przed nami". Utwór jest muzycznym prezentem dla najstarszych fanów, którzy ciągle sentymentalnie wracają do świata winyli i kaset zespołu. 

Za tekst odpowiedzialna jest Patrycja Kosiarkiewicz, która świetnie uchwyciła myśl kompozytora. Napisała opowieść o relacji Sławomira Łosowskiego z fanami, których w tekście symbolizuje wierna czarnowłosa i czarnooka dziewczyna. Co więcej, Sławomira możemy także usłyszeć wokalnie. Muzyk zaśpiewał fragment „tyle ognia ciągle w nas” i - razem ze Zbyszkiem Filem - refreny.

"Minerał życia" - nowa płyta KOMBI

W tym roku zespół KOMBI wydał płytę "Minerał życia" z premierowymi utworami. Co znajdziemy na krążku?

- Łączymy to, co było kiedyś charakterystyczne w muzyce Kombi z nowymi trendami w aranżacjach. To wszystko, co się obecnie dzieje, w dużej mierze opiera się na tego typu analogowych instrumentach, które służą mi od 70. lat. Korzystamy też ze współczesnych sampli, z metod nowoczesnej technologii, przede wszystkim muzyka będzie bardzo różnorodna - mówił Sławomir Łosowski kilka miesięcy temu.

Autor:Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości