Gwiazdy

Krzysztof Zalewski w nowej odsłonie. Do sieci trafił nastrojowy singiel artysty

Gwiazdy

Krzysztof Zalewski powrócił do swoich fanów z nowym singiel. Utwór "Wilk" to kolejne artystyczne wcielenie wokalisty. Warto wspomnieć, że do piosenki powstał także klip, a w nim zobaczyć możemy m.in. Cezarego Pazurę czy Aleksandrę Popławską.

Krzysztof Zalewski – nowy singiel

Krzysztof Zalewski uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Pod koniec maja w sieci ukazał się premierowy singiel "Wilk". Utwór ten promuje serial "Wilkołak" na podstawie powieści Wojciecha Chmielarza. W pracy nad nowym materiałem wokaliście pomagał producent i muzyk Andrzej Smolik. Panowie wspólnie rozwinęli mroczną kompozycję, do której powstał równie klimatyczny teledysk.

Strasznie byłem ciekaw, co nagra Krzysztof Zalewski. Powstał "Wilk" - kawałek równocześnie mocno wpadający w ucho i niepokojący. Nastrojowy i w fajny, dojrzały sposób nawiązujący do mojej książki. Podoba mi się

- mówi o singlu Wojciech Chmielarz.

Krzysztof Zalewski – teledysk do "Wilka"

Do najnowszego singla powstał także teledysk. Obok artysty zobaczyć możemy między innymi Aleksandrę Popławską, czy Cezarego Pazurę. Klip to historia detektywa, który próbuje rozwikłać zagadkę porzuconego w lesie samochodu i śladów popełnionej zbrodni.

Autorem scenariusza i reżyserem klipu do utworu "Wilk" jest Maciej Buchwald, absolwent Wydziału Reżyserii PWSFTViT w Łodzi. To on jest odpowiedzialny za kontrowersyjny teledysk do kawałka "Patoreakcja" Maty.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Stracił głos i porzucił karierę: "Nie chciałem wiązać przyszłości z muzyką". Dziś Dionizy Wincenty Płaczkowski buduje karierę jako tenor występując w Polsce i za granicą

Muzyka, sport i optymizm, czyli pasje Maryli Rodowicz. "Uśmiecham się i do przodu!"

Andrzej Piaseczny niedługo skończy 50 lat, zachwyca fanów muzyką i ciałem. "Forma fizyczna jest u mnie bardzo płynna"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości