Zbigniew Zamachowski o rozstaniu z pierwszą żoną: "Nie miałem wówczas poczucia, że wytrwamy do emerytury"

Zbigniew Zamachowski
Zbigniew Zamachowski
Źródło: Bartosz Krupa/East News
Zbigniew Zamachowski nie schodzi ostatnio z nagłówków prasy plotkarskiej. Wszystko ze względu na rozstanie z Moniką Richardson i plotki na temat nowej relacji. Zainteresowanie wokół aktora wzrosło, kiedy zaprezentował książkę "Zbyszek przez przypadki". Artysta zamieścił w niej wiele ciekawostek ze swojego życia prywatnego. Wśród wspomnień nie zabrakło także tych o pierwszej żonie.
Zbigniew Zamachowski - historia związków

Najgłośniejszym związkiem aktora zdecydowanie był ten z Moniką Richardson. Zbigniew Zamachowski pobrał się z dziennikarką siedem lat temu. Dla niej zresztą rozstał się z żoną Aleksandrą Justą, z którą doczekał się czwórki dzieci. Pod koniec marca br. w mediach pojawiła się informacja, że Richardson i Zamachowski nie są już razem. Dosłownie chwilę później, bo w kwietniu, dziennikarka udzieliła wywiadu, w którym zwierzyła się, że została zdradzona. Na swoim profilu na Instagramie dodała jednocześnie, że mąż zostawił ją dla innej kobiety.

Zbigniew Zamachowski - pierwsza żona

Zbigniew Zamachowski pierwszy raz powiedział sakramentalne "tak" Annie Komorowskiej. Aktor poznał ją na imprezie u znajomych i od razu między nimi zaiskrzyło. Po trzech latach od ślubu małżeństwo zdecydowało się na rozwód. Dzisiaj artysta zaznacza, że z Anną rozstał się w poprawnych relacjach.

- Wszystko co wydarzyło się w naszym wspólnym życiu, było wyjątkowe. Ania jest niezwykłą kobietą, ale ja niestety nie miałem wówczas poczucia, że wytrwamy do emerytury i spoczniemy w jednym grobie. Nasze światy gdzieś się rozjechały. Jestem bardzo wdzięczny Ani, że potrafiliśmy rozstać się z klasą. Dziękuję jej za to. Tym bardziej, że mnie to rozstanie ułatwiło spotkanie z Olą i wielkie uczucie, które notabene zaczęło się w teatrze - możemy przeczytać w biograficznej książce Zbigniewa Zamachowskiego "Zbyszek przez przypadki".

Zobacz wideo: Monika Richardson: Odebrałam dowód osobisty z nazwiskiem Richardson. Pozdrawiam wszystkie kobiety, które zaczynają od nowa

Źródło: x-news

Zobacz także:

Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości