Gwiazdy

Tak zmienili się uczestnicy "You Can Dance". Wielu z nich trudno rozpoznać

Gwiazdy

Aktualizacja:
Patrik Giardino/Getty Images

Od pierwszej edycji "You Can Dance" minęło już 13 lat. Program prowadzony ówcześnie przez Kingę Rusin zyskał ogromną popularność, a liczba zgłoszeń przekroczyła najśmielsze oczekiwania. Jak wyglądają uczestnicy po latach? Wielu z nich jest nie do poznania.

"You Can Dance"

Dziewięć znakomitych edycji, tysiące tancerzy i mnóstwo emocji. "YCD - Po prostu tańcz!" nie było jedynie programem rozrywkowym. Dzięki niemu wielu uczestników zdobyło popularność i osiągnęło znaczące sukcesy. Dziś zaś sami szkolą przyszłych artystów. Oczywiście, nie wszyscy. Część z nich wybrało inną ścieżkę kariery. Jedno jednak jest pewne - przez wielbicieli tańca uczestnicy programu wciąż są rozpoznawani, szanowani i podziwiani.

Uczestnicy "You Can Dance" - jak się zmienili?

Diana Staniszewska

"Sashę" - tak ją nazywano - mieliśmy okazję poznać w pierwszej edycji programu. Tancerka odpadła tuż przed samym finałem, jednak to nie zadecydowało o jej dalszej ścieżce. Z jej mediów społecznościowych dowiadujemy się, że jest wziętym choreografem i prowadzi szkołę tańca. Uwagę przyciąga jednak coś innego - Diana nie jest już zadziorną dziewczyną o bujnych, rudych lokach.

Staniszewska przeszła ogromną metamorfozę. Po pamiętnym, ekstrawaganckim looku nie ma już śladu. Teraz widzimy jej znacznie spokojniejszą wersję.

Maciej Florek

Widoczny na zdjęciu powyżej Maciej Florek został zwycięzcą pierwszej edycji programu. Słynny "Gleba" pozostał w branży tanecznej, a oprócz tego, że jest choreografem, to tworzy także projekty teatralne w Polsce, Europie, Ameryce i Afryce. jest również dumnym tatą.

Maciej angażuje się również w wiele akcji społecznych, których jest ambasadorem. Pomaga, jest czynnym wolontariuszem i namawia innych do tego samego.

Wioleta Fiuk

Tancerka, choreografka i modelka. Wioleta wygrała trzecią edycję "YCD - Po prostu tańcz!" i choć od tego momentu minęło aż 12 lat, wciąż czuć od niej młodzieńczy blask, który widzieliśmy w programie. Poświęciła się pasji, a aktualnie jej praca skupia się głównie na występach w teatrze.

W mediach społecznościowych Wioli możemy znaleźć wiele komentarzy od fanów, którzy są z nią jeszcze z czasów udziału w programie. Wszyscy twierdzą jednogłośnie:

Wiola, nic się nie zmieniłaś od czasu You Can Dance :)

Brian Poniatowski

Zwycięzca siódmej edycji. Jego kariera nabrała tempa tuż po programie. Brian postanowił rozwijać swoją pasję za granicą, a dziś jest popularnym choreografem w Nowym Jorku. Tancerz aktywnie publikuje w mediach społecznościowych informacje o warsztatach, które prowadzi, a także pokazuje krótkie etiudy taneczne. Zobaczcie sami!

Anna Bosak

Finalistka pierwszej edycji, tancerka, trenerka pilatesu, a także aktorka. Do udziału w castingach do programu zachęciła ją mama, a ona sama spontanicznie udała się na miejsce przesłuchań. Jak widać, było warto! Kilka miesięcy po finale "You Can Dance" Ania dostała zaproszenie w charakterze trenerki w siódmej edycji programu "Taniec z gwiazdami", gdzie jej partnerem został Robert Janowski. Kilka lat później zagrała w filmie "Kochaj i tańcz" u boku Katarzyny Figury. Aktualnie spełnia się jako coach i trener biznesowy.

Kariera po "You Can Dance":

Zobacz także:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości