Gwiazdy

Czy kobieta może zostać superbohaterką? Tak, zwłaszcza w świecie filmu

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Szymon Brózda, Artur Zaborski
Gwiazdy Hollywood w innym wszechświecie
Gwiazdy Hollywood w innym wszechświecie Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Godna podziwu odwaga, nieprzejednana natura i zdolność do poświęceń dla rodziny to zaledwie część kobiecych atutów, które z całą pewnością warto pokazać w hollywoodzkiej produkcji. Wszystkie te cechy z należytą dbałością zostały przedstawione w obrazie Daniela Schneinerta i Dana Kwana. Film "Wszystko wszędzie naraz" jest dowodem na to, że matka i gospodyni domowa może stać się superbohaterką. W Dzień Dobry TVN przekonywały o tym aktorki Michelle Yeoh i Jamie Lee Curtis.

"Wszystko wszędzie naraz" - film dla fanów science fiction i nie tylko

Wszyscy miłośnicy opowieści o superbohaterach z pewnością ucieszą się na wieść o kolejnej produkcji spełniającej ich oczekiwania. "Wszystko wszędzie naraz" to wyjątkowy film w reżyserii Dana Kwana i Daniela Scheinerta, którego premiera została zaplanowana na 15 kwietnia 2022 roku. Obraz stanowi połączenie kina sztuk walki, komedii i science fiction. Opowiada o tonącej w problemach matce nastoletniej dziewczynki, która pewnego dnia odkrywa istnienie równoległych światów. Okazuje się, że dzięki możliwości ich eksplorowania ma szansę ocalić swoją rodzinę.

Święto miłośników kina

Znamy laureatów Festiwalu Filmowego w Gdyni
Znamy laureatów Festiwalu Filmowego w GdyniDzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Chwała duetowi reżyserskiemu za odwagę, by stworzyć film o przeciętnej matce oraz gosposi domowej i zrobienie z niej superbohaterki. Kto by pomyślał? Jesteśmy na dobrej drodze - oceniła Michelle Yeoh, wcielająca się w rolę Evelyn.

Michelle Yeoh i Jamie Lee Curtis o filmie "Wszystko wszędzie naraz"

Film "Wszystko wszędzie naraz" przenosi widza do równoległych światów, w których pojawiające się na ekranie postacie mają szansę zobaczyć różne, niezwykle zaskakujące wersje siebie. Produkcja z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym widzom. W tym miejscu warto podkreślić, że praca nad nią w dużej mierze została wykonana przez twórców reprezentujących mniejszości narodowe.

- Dopiero po 20 latach pojawił się film, w którym cała obsada składa się z Azjatów. Wstyd. Dlaczego to zajęło tak długo? Zwłaszcza, że jesteśmy integralną częścią społeczeństwa amerykańskiego. Długo o to walczyliśmy i teraz jest ten moment, który musimy docenić i zadbać o to, by opowiadać różne historie w odpowiedni sposób - zauważyła Michelle Yeoh.

Okazuje się, że aktorki biorące udział w oryginalnym projekcie chętnie wykorzystałyby nadprzyrodzone moce w życiu codziennym. W rozmowie z Arturem Zaborskim odtwórczynie ról Evelyn Wang i Deirdre Beaubeirdry przyznały, że wyjątkowy dar zapewniłby im możliwość spełnienia marzeń o karierze w zupełnie innej branży.

- Ja widzę siebie w świecie muzyki. Chciałabym być piosenkarką, wyjść na scenę i śpiewać. Uważam, że to przepiękna forma sztuki - zdradziła Jamie Lee Curtis, a jej słowa natychmiast spotkały się z potwierdzeniem ze strony Michelle Yeoh. - Mam tak samo, chciałabym być piosenkarką, gwiazdą rocka (...). Najchętniej cały czas bym tańczyła i śpiewała - podsumowała aktorka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Szymon Brózda, Artur Zaborski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości