Gwiazdy

Avril Lavigne się zaręczyła. "Będziemy razem na zawsze"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Avril Lavigne i Mod Sun

Kanadyjska piosenkarka Avril Lavigne przyjęła oświadczyny muzyka Mod Suna. Radosną wieścią podzieliła się w mediach społecznościowych, publikując zdjęcia z Paryża. - Tak! Kocham Cię na zawsze - napisała. Posypały się liczne gratulacje od zagranicznych gwiazd.

Twórczość Avril Lavigne była popularna zwłaszcza na początku lat 2000. Jej utwór "Girlfriend" nucili nastolatkowie na całym świecie. 25 lutego 2022 ukazał się siódmy album wokalistki zatytułowany "Love Sux". Gwiazda w swojej muzyce często nawiązuje do osobistych przeżyć i wspomnień. Prywatnie od przeszło roku jest w związku z pop-punkowym rockowcem Mod Sunem.

Zobacz wideo: Zagraniczne gwiazdy

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

- Wiedziałem, że od pierwszego tygodnia pisania i wspólnej pracy w studio mamy bardzo silną, nie do zatrzymania więź - mówiła Avril Lavinge people.com. - Sprawiał, że każdy dzień jest lepszy. Czuję, jakbym znała go od zawsze - dodała.

Para w marcu bieżącego roku wybrała się do Paryża. W mieście zakochanych zaręczyli się, ale radosną wieścią podzielili się dopiero teraz.

Avril Lavigne zaręczyła się

Avril Lavigne zamieściła na swoim profilu na Instagramie serię fotografii dokumentujących ten ważny moment. Mod Sun uklęknął przed piosenkarką  podczas rejsu po Sekwanie, a gwiazda powiedziała "tak" na tle wieży Eiffla.

Tak! Kocham Cię na zawsze

Gwiazda otrzymała pierścionek, który nawiązuje do początków ich relacji. - Wiedział od samego początku, że chcę diament w kształcie serca, ponieważ w dniu, w którym się poznaliśmy, mieliśmy na sobie pasujące pierścionki w kształcie serca. Od tamtej pory nosimy je codziennie - wyjaśniła w rozmowie z people.com.

Zobacz wideo: Uriah Heep - legenda rocka na scenie od ponad 50 lat

Uriah Heep – legenda rocka na scenie od ponad 50 lat
Uriah Heep – legenda rocka na scenie od ponad 50 lat Mick Box występuje w zespole Uriah Heep od ponad 50 lat. Sandra Hajduk-Popińska porozmawiała z nim o blaskach i cieniach pięciu dekad na scenie. Źródło: Dzień Dobry TVN

Pod postem posypały liczne gratulacje, w tym od znanych zagranicznych gwiazd m.in. od Kourtney Kardashian czy JoJo Wright.

Mod Sun zakochany w Avril Lavigne

Radosną wieścią w mediach społecznościowych podzielił się również Mod Sun. Do fotografii z zaręczyn dołączył wyjątkowy wpis.

- Wiedziałem, że jesteś tą jedyną w dniu, w którym się poznaliśmy. Będziemy razem na zawsze, aż po kres naszych dni. Śniło mi się, że oświadczyłem się w Paryżu. Wyciągnąłem pierścionek i poprosiłem, byś go włożyła. Klęczałem na jedno kolano, gdy patrzyłem Ci w oczy. Jesteś zbyt piękna, bym mógł to opisać słowami. Chwyciłem twą dłoń, wziąłem jeden ostatni oddech. Zapytałem: "Wyjdziesz za mnie?". Ona powiedziała: "Tak". Kocham Cię Avril - czytamy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

people.com.

Źródło zdjęcia głównego: Jeff Kravitz/Getty Images

Pozostałe wiadomości