Avril Lavigne zagra w Polsce. Kiedy i gdzie odbędzie się koncert? Ile będą kosztować bilety?

Avril Lavigne z chłopakiem
Avril Lavigne zagra w Polsce
Źródło: x-news
Kanadyjska popularna wokalistka Avril Lavigne zagra ponownie w Polsce. Jej ostatni koncert w naszym kraju odbył się blisko 14 lat temu. Już w przyszłym roku będzie możliwość uczestnictwa w kolejnym show na żywo. Sprawdź, gdzie i kiedy odbędzie się występ piosenkarki. 

Avril Lavigne zagra w Polsce po raz trzeci. Jej pierwszy koncert miał miejsce w 2005 roku, a kolejny w 2008. Już niedługo odbędzie się następny występ.  

Avril Lavigne - kiedy odbędzie się koncert w Polsce?

Koncert będzie miał miejsce w Łodzi na Atlas Arenie, 2 marca 2022 roku. Piosenkarka ma na swoim koncie 6 albumów, ostatni wydany został w 2019 roku. Nosi on tytuł Head Above Water. Pozostałe płyny noszą tytuły: Let Go (2002), Under My Skin (2004), The Best Damn Thing (2007), Avril Lavigne (2013). Piosenkarka zasłynęła przede wszystkim singlem pt. Girlfriend, który w Polsce został hitem, a cały album The Best Damn Thing zdobył Złotą Płytę w Polsce. 

W 2022 roku Avril Lavigne rozpocznie trasę koncertową, na której planuje zaprezentować nowy, siódmy już, krążek. Artystka zapowiedziała, że chce powrócić do swoich korzeni i znów zacząć tworzyć w stylu pop-punk.

Avril Lavigne - bilety na koncert w Polsce

Bilety na koncert będzie można zakupić na stronie organizatora wydarzenia już w poniedziałek 25.10 o godzinie 10:00. Ceny wciąż nie zostały podane, standardowo na Atlas Arenie można zakupić wejściówki na miejsca stojące i siedzące. 

Zobacz wideo: 25. Rocznica koncertu Michaela Jacksona w Polsce

DD_20210920_Jackson_REP
25. Rocznica koncertu Michaela Jacksona w Polsce
Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor: Teofila Siewko

Źródło: Interia

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości