Gwiazdy

Gwiazdy, które złamały zasady oficjalnego dress code'u. "Pokazują, że można mieć to trochę w nosie"

Gwiazdy

Na każdej gali czy podczas ważnej ceremonii obowiązuje pewien dress code. Sęk w tym, że nie wszystkie gwiazdy go przestrzegają. Która z nich postanowiła wyróżnić się z tłumu i postawiła na swój indywidualny styl? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała Sandra Hajduk.

Chloe Zhao, reżyserka "Nomadland", odbierała nagrodę w trampkach

93. edycja Oscarów zostanie zapamięta na długo z wielu powodów. Jednym z nich jest postać Chloé Zhao, która otrzymała za reżyserię "Nomadland" złotą statuetkę, a tym samym została drugą kobietą w historii, która dostała nagrodę w tej kategorii. Co więcej, pochodząca z Chin artystka na gali pojawiła się w trampkach, które odstają od oscarowej mody. W końcu w tym przypadku najważniejszy jest film, a nie stylizacja...

To wydarzenie skłoniło Sandrę Hajduk do prześledzenia czerwonych dywanów. Jak się okazało, Zhao nie była prekursorką, bo wcześniej w trampkach wystąpiły m.in. aktorka Millie Bobby Brown czy tenisistka Serena Williams.

Książęce faux-pas

Przy okazji dziennikarka przypomniała złamanie oficjalnego dress code'u przez członków rodziny królewskiej. I tak Meghan Markle podczas ważnej uroczystości odsłoniła ramiona, czego nie wolno robić w towarzystwie królowej, a Kate Middleton wystąpiła w zielonej sukni na imprezie BAFTA w 2018 roku, mimo że poproszono gości, by stawili się w czarnych kreacjach. Natomiast projektantka Victoria Beckham na ślubie książęcej pary, zamiast włożyć kreację pasującą do okazji, wystąpiła… w ciemnej.

- Te gwiazdy pokazują, że można mieć trochę w nosie ten dress code, jeśli się chce i ma się odpowiednią pozycję, bo te gwiazdy, które widzieliśmy, to albo royalsi albo z wysokiej półki – podsumowała Sandra Hajduk.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Olga Kalicka wyznała nam, że podcina włosy w pełnię księżyca. "Zrobiłam to trzeci raz"

Avril Lavigne wydała pierwszy utwór ze swoim chłopakiem. Kim jest Mod Sun?

Beata Ścibakówna skończyła 53 lata. Gwiazda opowiedziała nam, jak spędza urodziny i czego sobie życzy

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Sandra Hajduk

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości