Wiktoria Gąsiewska pokazała się topless. Fani podzieleni

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska zaskoczyła swoich instagramowych obserwatorów. Młoda aktorka zamieściła bowiem w mediach społecznościowych odważne zdjęcie, do którego pozuje topless. Post ten podzielił internautów.

Wiktoria Gąsiewska to aktorka młodego pokolenia, która szturmem podbija świat show-biznesu. Jej instagramowy profil obserwuje 1 mln użytkowników. Fani z ciekawością zaglądają do galerii, w której nie brakuje odważnych, ale i zmysłowych zdjęć. Młoda gwiazda jest świadoma swojego ciała, czego dowodem są publikowane przez nią kobiece fotografie w koronkowej bieliźnie czy bikini.

Wiktoria Gąsiewska pozuje topless

Teraz na jej instagramowe konto trafiła seria słonecznych kadrów z ogrodu. Udokumentowała na nich m.in. swoje śniadanie, selfie bez makijażu i... siebie, jak opala się topless, łapiąc wrześniowe promyki słońca.

Szczęśliwa. Słońce wyszło i dzień wolny się trafił 

Zdjęcie Wiktorii Gąsiewskiej podzieliło fanów

Kobiecy i sensualny kadr podzielił internautów. "Oj dziecko", "Odważnie" - brzmią komentarze zaskoczonych użytkowników Instagrama. Młoda aktorka mogła jednak też liczyć na wiernych fanów, którzy zasypali ją miłymi słowami i docenili jej naturalność. "Naturalnie piękna", "Olśniewająca", "Jesteś boginią" - pisali.

Niestety, ale pod postem pojawiły się też niesmaczne i nieprzyzwoite wpisy, których nie tylko nie będziemy cytować, ale w ogóle życzylibyśmy sobie, abyśmy nie musieli ich ponownie czytać.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Wiadomości z życia gwiazd

Wiadomości z życia gwiazd Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: VideoPortal/x-news

Pozostałe wiadomości