Gwiazdy

Wielki finał "MasterChef" już w weekend. Jakie konkurencje czekają na uczestników?

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Źródło:
materiał prasowy
"MasterChef": Finał 11. edycji

Przed nami wielki finał 11. edycji MasterChefa. W tym sezonie zakończenie programu odbędzie się w unikalnym miejscu: przepięknych ogrodach willi Maiano. O tytuł mistrza powalczy czterech gotujących kucharzy-amatorów. Staną oni do konkurencji składającej się z dwóch etapów. Kto znajdzie się w finałowej dwójce?

MasterChef 11 – wielki finał

Na ten moment z niecierpliwością czekali fani programu MasterChef. Już w ten weekend dowiemy się, do kogo trafi tytuł Mistrza Kuchni. Po wielu tygodniach rywalizacji wyłoniono najlepszą czwórkę. W finałowym odcinku uczestnicy wezmą udział w konkurencji składającej się z dwóch etapów. Co więcej, do drugiego może przejść tylko dwóch najlepszych kucharzy-amatorów.

W pierwszym etapie zawodnicy zmierzą się z trzema zadaniami specjalnymi. Za każde z nich jurorzy będą przyznawali zawodnikom punkty od 1 do 4. Dwójka kucharzy, która po trzech zadaniach zgromadzi największą ilość punktów, awansuje do dalszej tury wielkiego finału.

W drugiej części finału uczestnicy będą musieli zaserwować jurorom trzydaniowe menu składające się z przystawki, dania głównego i deseru. Ta konkurencja rozstrzygnie wszystko i poznamy nazwisko najlepiej gotującego kucharza amatora w Polsce, który wróci do domu ze statuetką MasterChefa, czekiem na 100 tysięcy złotych i kontraktem na wydanie własnej książki kucharskiej.

"MasterChef 11." Kiedy oglądać?

Finałowy odcinek "MasterChef" będzie można obejrzeć już w niedzielę 4 grudnia na antenie TVN. Wszystkie dostępne są także na platformie Player.pl.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło: materiał prasowy

Źródło zdjęcia głównego: materiał prasowy

Pozostałe wiadomości