Gwiazdy

Gwiazdy pokazały, jak świętują lany poniedziałek. "Wrzucanie mamusi do basenu"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Olivier Janiak, Daria Ładocha, Alżbeta Lenska

Lany poniedziałek to w Polsce wieloletnia, wielkanocna tradycja. Jeszcze przed świątecznym śniadaniem ruszamy na bliskich z wodnymi pistoletami i psikawkami. Jak tegoroczny śmigus-dyngus spędziły polskie gwiazdy? W sieci znani i lubiani pochwalili się zabawnymi zdjęciami.

Jak gwiazdy spędzają lany poniedziałek?

Gwiazdy już w Wielką Sobotę chwaliły się w sieci wielkanocnymi koszyczkami, dekoracjami domu i świątecznymi wypiekami. Część celebrytów postanowiła wypocząć i spędzić Wielkanoc z dala od domu. Upalne temperatury, plaża i rajskie widoki brzmią kusząco. Jednak tradycja to tradycja. Suto zastawiony stół, jedzenie od rana do wieczora i rodzinne spacery mają swój niepowtarzalny urok.

Wielkanoc

Dobre choć wielkopostne
Dobre choć wielkopostne Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Przeżyciem, szczególnie dla najmłodszych domowników, jest także lany poniedziałek. Jak w tym roku spędzali go znani i lubiani? Postanowiliśmy zrobić mały przegląd mediów społecznościowych.

Rodzina Rubików na rajskich wyspach

Agata Rubik wraz z rodziną święta spędza na Hawajach. W wielkanocny poniedziałek żona muzyka opublikowała w sieci zdjęcie, na którym wraz z córkami kąpie się w oceanie.

Olivier Janiak świętuje śmigus-dungus

Podobnie czas wolny spędza Olivier Janiak. Dziennikarz pochwalił się zdjęciem z dziećmi i przyznał, że w Lany Poniedziałek czas spędzają w wodzie.

- Niech dyngus zmyje wszystko, co nas oblepia. Samych czystych chwil dla Was - napisał na Instagramie.

Daria Ładocha - świąteczna rywalizacja

Daria Ładocha w domu ma prawdziwych wojowników. Dzieciaki od rana czyhały z pistoletami wypełnionymi wodą.

- Gotowi na porządne lanie? Wesołych świąt. My czekamy na lany poniedziałek cały rok. Nigdy nie mam z nimi szans. Dobrze, że mieszkamy na parterze, bo nie zalejemy żadnego sąsiada - podpisała fotkę znana kucharka.

Alżbeta Lenska wrzucona do basenu

Alżbeta Lenska dała się nabrać. Podczas błogiego odpoczynku została wrzucona do basenu.

- Przeglądając zdjęcia, zauważyłam, że nowa rodzinna tradycja jakby już rok temu powstała - wrzucanie mamusi do basenu. Zaczęła się bez okazji, a ewoluowała w tym roku na ŚMIGUS DYNGUS. Mamusia przemyśli, gdzie w przyszłym roku będziemy 18 kwietnia - bo choć kocha wodę, to może dla bezpieczeństwa pojedziemy gdzieś, gdzie nie ma basenu. A jak tam u was - jak wam mija ten niezbyt suchy dzień… - pytała fanów aktorka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości